IT ЛИГА, IT лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Синерджи 7 - 2
24-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Скейлфокус 8 - 5
24-09-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - ФМИ-Пловдив 4 - 3
27-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Риуорд Гейтуей 4 - 3
27-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 0 - 13
27-09-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 4 - 7

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - ВиЕсДжи 1 - 6
01-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 1 - 4
01-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Ейсик Депо 2 - 1
04-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - 60K 0 - 3
04-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ес Би Тек 3 - 4
04-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Програмиста 5 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Синерджи 1 - 6
08-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - СайтГраунд 7 - 7
11-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - ФМИ-Пловдив 5 - 4
11-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 4 - 0
11-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Скейлфокус 5 - 4
03-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Футбол Радар 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Скейлфокус 3 - 3
15-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - ВиЕсДжи 2 - 9
15-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 3 - 1
18-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ейсик Депо 6 - 3
18-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - 60K 4 - 1
18-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ес Би Тек 0 - 7

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Синерджи 12 - 7
22-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Програмиста 8 - 0
22-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Футбол Радар 3 - 5
25-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 6
25-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - ФМИ-Пловдив 6 - 2
25-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Риуорд Гейтуей 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - АйТи Старс 6 - 1
29-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Ейсик Депо 2 - 6
01-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Риуорд Гейтуей 0 - 2
01-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ВиЕсДжи 1 - 2
28-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - 60K 3 - 6
28-02-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Скейлфокус 6 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Синерджи 7 - 2
05-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Ес Би Тек 4 - 4
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Програмиста 2 - 2
08-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - СайтГраунд 2 - 6
08-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - ФМИ-Пловдив 1 - 0
04-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Футбол Радар 5 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - ФМИ-Пловдив 7 - 8
12-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Риуорд Гейтуей 2 - 2
12-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Скейлфокус 9 - 1
15-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ВиЕсДжи 1 - 5
15-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Ейсик Депо 6 - 3
04-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Синерджи 4 - 1
19-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - 60K 3 - 6
19-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Ес Би Тек 5 - 8
22-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Футбол Радар 3 - 5
04-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Програмиста 0 - 6
07-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - СайтГраунд 4 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - СайтГраунд 4 - 6
26-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - ФМИ-Пловдив 7 - 2
26-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Риуорд Гейтуей 0 - 2
29-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 6 - 2
29-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - ВиЕсДжи 4 - 1
07-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Скейлфокус 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Ес Би Тек 3 - 3
03-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Футбол Радар 2 - 7
03-12-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - 60K 1 - 5
06-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Ейсик Депо 2 - 9
06-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Програмиста 5 - 0
28-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Синерджи 8 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 9 - 1
11-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Ес Би Тек 10 - 5
11-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - 60K 1 - 9
14-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 5 - 0
14-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Футбол Радар 3 - 8
14-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Ейсик Депо 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Риуорд Гейтуей 2 - 2
18-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - ФМИ-Пловдив 4 - 4
21-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - СайтГраунд 2 - 8
21-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Футбол Радар 2 - 15
21-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 5 - 0
04-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Синерджи 4 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Ес Би Тек 5 - 1
25-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Програмиста 2 - 2
25-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 5 - 0
28-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - ВиЕсДжи 0 - 5
01-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - 60K 7 - 5
15-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Ейсик Депо 4 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Програмиста 4 - 3
01-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Риуорд Гейтуей 4 - 1
01-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 0 - 5
04-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - СайтГраунд 1 - 9
04-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Футбол Радар 2 - 8
04-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Синерджи 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - 60K 7 - 5
08-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - ВиЕсДжи 4 - 3
08-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 5 - 0
11-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Ес Би Тек 2 - 4
11-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Ейсик Депо 5 - 2
11-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Скейлфокус 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Синерджи 2 - 1
15-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Ес Би Тек 7 - 4
15-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Футбол Радар 0 - 5
18-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - СайтГраунд 4 - 3
18-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Програмиста 1 - 4
18-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - ФМИ-Пловдив 0 - 5

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Риуорд Гейтуей 10 - 1
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - 60K 3 - 4
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - АйТи Старс 5 - 0
25-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - ВиЕсДжи 6 - 0
25-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Скейлфокус 5 - 0
27-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Ейсик Депо 0 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Синерджи 9 - 7
13-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - СайтГраунд 0 - 5
13-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 0 - 5
16-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Програмиста 7 - 3
16-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - 60K 4 - 8
16-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Футбол Радар 0 - 5

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Риуорд Гейтуей 5 - 0
20-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 5 - 0
23-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - ВиЕсДжи 0 - 5
23-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ФМИ-Пловдив 8 - 2
23-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - Скейлфокус 5 - 0
03-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Ейсик Депо 1 - 5

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - 60K 5 - 9
27-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Футбол Радар 3 - 5
27-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5
30-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Програмиста 0 - 5
30-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Синерджи 5 - 0
30-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Ес Би Тек 0 - 5

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - ФМИ-Пловдив 6 - 7
03-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - АйТи Старс 5 - 0
06-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - СайтГраунд 7 - 3
06-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - ВиЕсДжи 3 - 4
06-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Скейлфокус 5 - 0
06-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Риуорд Гейтуей 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Футбол Радар22141:3866
2.60K22120:7050
3.СайтГраунд22124:6047
4.ВиЕсДжи2299:7445
5.Ес Би Тек2290:8138
6.ФМИ-Пловдив22100:8537
7.Ейсик Депо2288:7632
8.Риуорд Гейтуей2242:7427
9.Програмиста2257:10920
10.АйТи Старс2237:9913
11.Синерджи2271:10711
12.Скейлфокус2221:1171