Швеция спечели SPIRIT ЕВРОПЕЙСКА КУПА 2016

Футболистите на FC Verso Travel спечелиха първия нощен турнир по мини футбол на град Пловдив SPIRIT ЕВРОПЕЙСКА КУПА 2016 , посветен на провеждащото се европейско първенство по футбол. Състезаващи се под името ШВЕЦИЯ, футболистите от Марково успяха да се справят с конкуренцията на 10 тима от Пловдив, Стара Загора, Кърджали и Враца. След колебания в груповата фаза, където допуснаха водения от неостаряващия Кольо Василков тим на Испания да ги победи на старта на шампионата. Последва серия от 5 поредни победи и "трите корони" вдигнаха титлата, както и бутилка с 5 литра 12 годишно уиски, осигурено от спонсора на надпреварата дискотека SPIRIT. Лично управителя на заведението Трифон Трифонов награди победителите, както и техните подгласници от Белгия, които пропътуваха разстоянието от Враца до Пловдив и обратно за да се включат в надпреварата. Вижте всички резултати от турнира тук

Веднага след финала, партито продължи в SPIRIT, където шампионите поляха стабилно спечелената мини европейска титла, така както подобаваше на един нощен мини футболен турнир. Очаквайте поставената традиция да продължи и през следващия сезон, когато в края на сезон 2016/2017, Градска Футболна Лига да организира втория си нощен мини футболен турнир.