Равенства във Висшата лига

Bohemians разби Щ+Щ

В снощните двубои от Висшата лига се получиха две равенства и докато в първият мач между Bonelli и Десант 68, това бе логично с оглед равностойната игра на двата отбора, то изходът във вторият мач между ФК Искър и Мас Гранде, можем да приемем за някаква изненада с оглед временните им позиции. С два гола в първите минути на двете полувремена Bonelli на два пъти повеждаха в резултата, но Десант 68 показаха характер и два пъти успяваха да изравнят, за крайното 2-2. Мачът беше равностоен, като победата прилягаше и на двата отбора. Друг характер, макар и със същият завършек имаше вторият мач. Първото полувреме беше по-спокойно, макар отборите да си размениха по 2 гола. Със започването на второто полувреме Искър притиснаха сериозно Мас Гранде, които се защитаваха отлично, благодарение най-вече на своят вратар, който все пак допусна още 1 гол, но пък той бързо бе върнат, за да се стигне до 3-3, както приключи и мачът.

В първи полуфинал за OPEN CUP, Bohemians не остави никакъв шанс на Щ+Щ, опровергавайки предварителните прогнози за зрелищно дерби. Бохемите бавно и методично налагаха превъзходство, материализирано в голове, за да се стигне до разгромното 7-1. По този начин те очакват своя противник на финала, който ще бъде определен между Каменица-Интернационал и АФК Марица