Започва първата Английска неделна лига във Варна

Спортен комплекс Спартак ще бъде домакин на Английската Неделна Лига

Първата Английска неделна ще стартира на игрищата на спортен комплекс "Спартак" в началото на месец Април.За повече информация тел. - 0897/62-69-44

Варна също ще си има Английска неделна лига по минифутбол само един сезон след като отборът на FULLMAX стана шампион в най-престижния турнир по мини футбол Шампионска лига и представи България на Европейското първенство по мини футбол в Унгария .

Участниците в Английска неделна лига ще имат право да участват още през следващият сезон както в Шампионска лига , така и в турнира Лига България , като и двата турнира дават възможност за участие в Европейската Шампионска Лига.

Мачовете от шампионата ще се играят всяка Събота - 19:00 - 22:00 и всяка неделя от 12:00 - 14:00. Регламента включва:
    -5' минутна проверка на електронно регистрираните играчи и на двата отбора, преди началото на срещата от дежурният делегат.
    -5' минутна загрявка преди мача

- 2 полувремена по 25' мин. и почивка от 5' мин.

-Шампионата ще има два полусезона(Пролет и Лято) по система всеки срещу всеки и ще завърши в средата на Септември, непосредствено преди двата национални турнира Шампионска лига и Лига България .

- Шампиона и заелият второ място ще получат промоция в турнира събиращ най-впечатляващите отбори по мини футбол в страната -Шампионска лига , докато 3-ия, 4-ия и 5-ия ще имат възможността при желание да вземат участие в турнира Лига България

Очакват Ви множество емоционални мини футболни моменти и европейско качество на организация. Английска Неделна Лига Ви очаква на тел.: 0897/62-69-44