Албион излезе на точка до Лудогорец

МФК Албион постигна ценен успех над Пекарни Чочо и излезе само на точка от 3-та позиция, която се заема от Лудогорец Доброплодно

АФК АЛБИОН постигна ценна победа с 3:0 над МФК ПЕКАРНИ ЧОЧО. Благодарение на този успех тимът остана на четвърта позиция във временното класиране и така продължава да мечтае да завърши на призовите три места в края на сезона.

Като цяло срещата бе равностойна през по-голямата част, но АФК АЛБИОН показа добри умения да разиграва топката и да контраатакува, а именно така вкара головете си. Попаденията за победителите отбелязаха Георги Вощев и Илиян Янков през първото полувреме, а Дамян Сърийски бе точен след почивката.

МФК ПЕКАРНИ ЧОЧО няма победа вече в седем поредни мача, но тимът се надява още следващия кръг да постигне успех в двубоя си срещу МФК ТРАГЕДИЯ.