новини от региона

Следва седмицата на SIZA SPORT КУПАТА НА ПЛОВДИВ

Ето, че дойде време да се изиграят мачовете от първия 1/32 финален кръг на най-големия елиминационен мини футболен турнир в града под тепетата "SIZA SPORT КУПАТА НА ПЛОВДИВ". За първи път, рекорден брой 48 отбора се включват в надпреварата и ще опитат да спечелят трофея, както и наградата от гордия спонсор.

Тази година, от оналайн магазина SIZA SPORT.com  обещават, че за това издание на турнира са подготвили като награда ваучер за спортна екипировка на стойност 400лв., който ще връчат на победителят за сезон 2017/2018.

През седмицата бе изтеглен жребият и отборите бяха разпределени в следните 24 двойки:

1/32 ФИНАЛ

Начален час Терен Мач Резултат
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна -
26-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - No Mercy -
26-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив -
26-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия -
26-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Мосад - Фитони -
26-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс -
26-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM -
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia -
26-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН -
26-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Old School - Щ+Щ -
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - БРЕСТНИК -
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос -
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит -
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско -
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели -
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent -
27-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Победа (Царацово) -
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара -
27-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик -
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS -
28-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - Ф.К. ОАЗИС -
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд -
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Сабрина -
29-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Малкото Пони - 

Носителят на купата "КЦМ 2000 ГРУП" започва защитата на титлата по възможно най-трудния начин - двубой срещу намиращият се топ форма тим на АПФК Пловдив, които са един от трите тима без загуба в елита до този момент. Градска Футболна Лига пожелава успех на  всички отбори

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици