BLADES изненада Дръзки в Seria A

Хеттрик на Емил Стоянов донесе трите точки

Отборите на BLADES и Дръзки се срещнаха в първия двубой от 13-ти кръг на Seria A, като BLADES се наложиха с изненадващото 4:3 над съперника си. Георги Ненчев от “остриетата” даде голов старт на двубоя с попадение още в петата минута. BLADES нанесоха бързо и втория си удар - 2:0 и гол на Емил Стоянов в десетата. Отново Стоянов направи преднината за тима си класическа с точен изстрел в 12-тата минута, преди Дръзки да намалят на 1:3 с гол на Мирослав Рошманов (16’). Емил Стоянов оформи хеттрика си, вкарвайки за 4:1 в 39-тата минута. Дръзки се вдигнаха на щурм, като Никола Иванов намали на 2:4 в 42-ра минута. След две минути (44’) Радослав Йорданов отбеляза за 3:4, но силите на Дръзки не стигнаха за нещо повече от почетна загуба.

Източник: hsm-bg.eu