С два гола на Желязков Дубала подчини Ботев 18 в Misho Sport Cup

3 от 3 за Дубала в надпреварата

Един от основните фаворити и настоящ носител на трофея Дубала продължи защитата на трофея си, срещайки коравия тим на Ботев 18 в сблъсък от група А на Misho Sport Cup. Шампионите излязоха напред в резултата след точен изстрел на Димитър Желязков в четвъртата минута. “Жълто-черните” се втурнаха да изравняват, но липса на късмет им попречи да върна гола, след което бяха попарени за втори път от Желязков за 2:0 (29’). Четири минути по-късно (33’) Ботев 18 все пак върнаха едно попадение чрез Недялко Иванов. Надеждите им обаче бяха попарени бързо от Златин Жеков, който направи 3:1 още преди да е изминалата 33-тата минута. Стоян Данаилов пък имаше малшанса да си отбележи злощастен автогол в 44-тата, оформяйки резултата на крайното 4:1.

Източник: hsm-bg.eu