Интригата в група Д на Misho Sport Cup се завърза, Динамо Варна и Godzila с победи

Общо 16 гола и много драма в двата сблъсъка от вчера

През вчерашния ден (11.01.) се изиграха две срещи от Misho Sport Cup, като и двете бяха сблъсъци от група Д на турнира. Сочената за една от най-равностойните групи видя общо 16 гола, а интригата за класиране се завърза допълнително.

В първия двубой сили премериха съставите на непобедения до момента Лудогорец Доброплодно и младоците от Динамо Варна, които от своя страна се бориха за първи успех. По-желаещи победата се оказаха именно Динамо, които надделяха с 5:2 над по-опитния си съперник, а трите червени картона (1 за Динамо и 2 за Лудогорец) определено имаха своята роля в крайния изход на срещата. За победителите се разписаха Малинов (2’), Хр. Радичков (35’), Георгиев на два пъти (42’ и 45’) и Иванов (46’). Головете за тима от Доброплодно бяха дело на Радев (8’) и Стоянов (30’).

В другия сблъсък от група Д Godzila постигна втора победа в турнира, надигравайки с 6:3 състава на Дебелият Балет. С основна заслуга за победата на “пицарите” бе Божидар Димов, който отбеляза хеттрик във вратата на “Балета” (10’, 14’, 20’). Двата отбора си бяха разменили по два гола до 14-тата минута, но Godzila наложиха своята воля за крайното 6:3 чрез попадения на Иванов (34’), Димитров (35’) и Жеков (38’). Трите гола за Дебелият Балет бяха дело на Динев на два пъти (9’ и 14’) и Харалампиев (40’).

Така в група Д на Misho Sport Cup след три изиграни кръга начело в класирането излезе тимът на Godzila с актив от седем точки. Втори са Лудогорец Доброплодно с четири спечелени точки. Третото място е за Дебелият Балет с три, а толкова има и четвъртият Динамо Варна. Следващите срещи от групата ще се изиграят на 18.01.

Програмата за днешния ден (12.01.) предвижда изиграването на три двубоя от Misho Sport Cup:

20:00 Respect - Спартанци

20:50 Interstars - Сони-М

21:40 ЦСКА VF - Трета Възраст

Източник: hsm-bg.eu