GATSBY ВЕЧЕ Е СИГУРЕН УЧАСТНИК В СЛЕДВАЩАТА ФАЗА НА MISHO SPORT CUP СЛЕД УСПЕХ НАД ПЕКАРНА ЧОЧО

Николай Станков записа хеттрик за победителите

В среща с много голове и интрига до последните минути тимът на Gatsby надделя над Пекарна Чочо с 6:4. Двубоят от група Б на Misho Sport Cup започна с бърз гол на Йордан Пенев в полза на Gatsby (4’). Кольо Илиев изравни за Чочо в шестата минута, но Николай Станков отбеляза първия си гол в 12-тата за 2:1. Александър Тимофеев добави един за 3:1, но чрез Илиев отново (20’) и Антон Пенчев (пак 20’) “пекарите” стигнаха до равенство 3:3. Станков отново изведе Gatsby напред (28’), последван от Тимофеев (30’) за 5:3. Радослав Йорданов върна един гол за 5:4 в същата 30-та минута, но крайното 6:4 бе оформено от Николай Станков за неговия хеттрик от тази вечер.

MFC Gatsby е временен лидер в подреждането на група Б с пълен актив от 12 точки и със сигурност вече си е осигурил участието в следващата фаза на Misho Sport Cup. Пекарна Чочо са трети с 3 точки и ще търсят задължителни точки в оставащите две срещи от групата.

Източник: hsm-bg.eu