Плевен

Валентин Пламенов Стоянов

клубове

роден на: 23.05.1996

години: 23

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Спортен коплекс Замъка Дракон - Пеперудите НЕДЕЛНА ЛИГА 14
n/a Спортен коплекс Замъка Respect - Дракон ARPACK Висша Лига 14
n/a Спортен коплекс Замъка Дракон - Монтьор ARPACK Висша Лига 17
n/a Спортен коплекс Замъка Шерифа Тийм - Дракон ARPACK Висша Лига 18
n/a Спортен коплекс Замъка МИКЕЛЕ - АРТЕ Шампионска лига 11
n/a не е избран Desizo Monny - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 7
n/a Спортна зала УСШ АРТЕ - Фантастико Зимна Купа Футзал 2018 14
n/a не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Express Security Anaconda Premiership 2019 8
n/a не е избран Илинден - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 9
n/a не е избран Община Долни Дъбник - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 10
n/a не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Адрес Anaconda Premiership 2019 11
n/a не е избран ЛС Комерс - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 12
n/a не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - МВР Anaconda Premiership 2019 13
n/a не е избран EFBET - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 15
n/a не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Desizo Monny Anaconda Premiership 2019 16
n/a не е избран Express Security - Автомивка "Ауто Фреш" Anaconda Premiership 2019 17
n/a не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Илинден Anaconda Premiership 2019 18
19-03-2016 14:00 Градски стадион Дракон - PMP Build Invest 1 - 6 Група S 2
19-03-2016 17:00 Градски стадион ФК "Палаузово" - Дракон 4 - 3 Група S 3
28-03-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Сторгозия 5 - 1 Шампионска лига 1
31-03-2016 20:40 Спортен коплекс Замъка Дракон - Зад борда 9 - 1 Шампионска лига 2
01-04-2016 19:50 Спортен коплекс Замъка ФК Кайлъка - Дракон 1 - 5 Шампионска лига 3
04-04-2016 21:30 Спортен коплекс Замъка Дракон - Реал Мадрид 2 - 6 Шампионска лига 4
07-04-2016 20:40 Спортен коплекс Замъка Плевен - Дракон 2 - 11 Шампионска лига 5
08-04-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Белуга 2 - 2 Шампионска лига 6
11-04-2016 21:30 Спортен коплекс Замъка Стенли Ройс - Дракон 2 - 2 Шампионска лига 7
14-04-2016 20:40 Спортен коплекс Замъка Сторгозия - Дракон 0 - 3 Шампионска лига 8
15-04-2016 19:50 Спортен коплекс Замъка Зад борда - Дракон 0 - 3 Шампионска лига 9
18-04-2016 19:50 Спортен коплекс Замъка Дракон - ФК Кайлъка 9 - 7 Шампионска лига 10
21-04-2016 21:30 Спортен коплекс Замъка Реал Мадрид - Дракон 3 - 2 Шампионска лига 11
25-04-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Плевен 11 - 1 Шампионска лига 12
28-04-2016 19:50 Спортен коплекс Замъка Белуга - Дракон 3 - 1 Шампионска лига 13
05-05-2016 20:50 Спортен коплекс Замъка Дракон - Стенли Ройс 3 - 2 Шампионска лига 14
29-05-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Зад борда - Дракон 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
05-06-2016 17:50 Спортен коплекс Замъка Дракон - ВИК-Плевен 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
12-06-2016 19:30 Спортен коплекс Замъка Стенли Ройс - Дракон 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
19-06-2016 19:40 Спортен коплекс Замъка Дракон - Бундестима 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
26-06-2016 18:50 Спортен коплекс Замъка ЦСКП /Пияници/ - Дракон 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
03-07-2016 18:50 Спортен коплекс Замъка Дракон - Белуга 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
08-07-2016 21:30 Спортен коплекс Замъка Пеперудите - Дракон 1 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
17-07-2016 18:50 Спортен коплекс Замъка Дракон - Зад борда 1 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-07-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - Дракон 6 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
31-07-2016 18:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Стенли Ройс 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
05-08-2016 20:40 Спортен коплекс Замъка Бундестима - Дракон 0 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
07-08-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - ЦСКП /Пияници/ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
12-08-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Белуга - Дракон 3 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-09-2016 21:45 Спортен коплекс Замъка Дракон - Зад борда 9 - 4 Pleven CUP - група А 1
28-09-2016 20:45 Спортен коплекс Замъка ЦСКП /Пияници/ - Дракон 3 - 4 Pleven CUP - група А 2
04-10-2016 21:45 Спортен коплекс Замъка Белуга - Дракон 2 - 3 Pleven CUP - група А 3
06-10-2016 21:45 Спортен коплекс Замъка Зад борда - Дракон 0 - 3 Pleven CUP - група А 4
11-10-2016 21:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - ЦСКП /Пияници/ 3 - 0 Pleven CUP - група А 5
13-10-2016 21:00 не е избран Дракон - Белуга 4 - 2 Pleven CUP - група А 6
18-10-2016 21:45 Спортен коплекс Замъка Дракон - Стенли Ройс 6 - 4 Pleven CUP - Елиминации
20-10-2016 21:00 Спортен коплекс Замъка Стенли Ройс - Дракон 5 - 3 Pleven CUP - Елиминации
28-10-2016 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Белуга 3 - 0 Pleven CUP - Елиминации
15-03-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - АРТЕ 3 - 1 Шампионска лига 1
21-03-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - МИКЕЛЕ 0 - 2 Шампионска лига 2
29-03-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка INTERNACIONAL - АРТЕ 2 - 6 Шампионска лига 3
05-04-2017 20:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ВИК-Плевен 2 - 1 Шампионска лига 4
12-04-2017 20:45 Спортен коплекс Замъка МИКЕЛЕ - АРТЕ 2 - 0 Шампионска лига 5
19-04-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - INTERNACIONAL 5 - 4 Шампионска лига 6
26-04-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - АРТЕ 2 - 1 Шампионска лига 7
03-05-2017 20:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - МИКЕЛЕ 1 - 4 Шампионска лига 8
10-05-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Пожарна-Плевен - АРТЕ 0 - 3 Бизнес Лига 2017 1
15-05-2017 21:45 Спортен коплекс Замъка INTERNACIONAL - АРТЕ 0 - 3 Шампионска лига 9
17-05-2017 22:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - МЕТРО 5 - 3 Бизнес Лига 2017 2
22-05-2017 21:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ВИК-Плевен 0 - 2 Шампионска лига 10
24-05-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка ИЛИНА - АРТЕ 0 - 5 Бизнес Лига 2017 3
31-05-2017 21:15 не е избран Desizo Monny - АРТЕ 0 - 4 Бизнес Лига 2017 4
05-06-2017 21:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - INTERNACIONAL 4 - 6 Шампионска лига 12
07-06-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ВИК-Плевен 1 - 0 Бизнес Лига 2017 5
14-06-2017 22:00 Спортен коплекс Замъка ПРАКТИКЕР - АРТЕ 5 - 9 Бизнес Лига 2017 6
21-06-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - EFBET 0 - 2 Бизнес Лига 2017 7
28-06-2017 22:00 Спортен коплекс Замъка VIVACOM - АРТЕ 3 - 9 Бизнес Лига 2017 8
05-07-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - НИКИ КОМЕРС 3 - 0 Бизнес Лига 2017 9
19-07-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Пожарна-Плевен 2 - 0 Бизнес Лига 2017 10
26-07-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка МЕТРО - АРТЕ 1 - 3 Бизнес Лига 2017 11
09-08-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Desizo Monny 4 - 2 Бизнес Лига 2017 13
11-08-2017 19:00 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ИЛИНА 6 - 0 Бизнес Лига 2017 12
16-08-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - АРТЕ 2 - 1 Бизнес Лига 2017 14
23-08-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ПРАКТИКЕР 7 - 0 Бизнес Лига 2017 15
30-08-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка EFBET - АРТЕ 1 - 1 Бизнес Лига 2017 16
06-09-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - VIVACOM 4 - 3 Бизнес Лига 2017 17
20-09-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка НИКИ КОМЕРС - АРТЕ 2 - 7 Бизнес Лига 2017 18
04-10-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - INTERNACIONAL 3 - 1 Група Б 2
11-10-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Grande - АРТЕ 2 - 6 Група Б 3
15-10-2017 11:00 Спортинг арена АРТЕ - ФК "Палаузово" 3 - 2 ГРУПА C2 1
15-10-2017 13:00 Спортинг арена ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АРТЕ 0 - 5 ГРУПА C2 2
18-10-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Sunshine 9 - 4 Група Б 4
25-10-2017 20:30 Спортен коплекс Замъка Пожарна-Плевен - АРТЕ 2 - 3 Група Б 5
01-11-2017 21:15 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - EFBET 4 - 1 SportRespect.com - Елиминации
08-11-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Шерифа Тийм 4 - 1 SportRespect.com - Елиминации
12-11-2017 11:00 Комплекс Трендафила АРТЕ - Разград® 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-11-2017 19:45 Спортен коплекс Замъка Desizo Monny - АРТЕ 0 - 3 SportRespect.com - Елиминации
16-01-2018 19:45 Спортна зала УСШ АРТЕ - МЕТРО 5 - 5 Зимна Купа Футзал 2018 1
18-01-2018 21:15 Спортна зала УСШ ФК Свобода - АРТЕ 4 - 12 Зимна Купа Футзал 2018 2
22-01-2018 20:30 Спортна зала УСШ АРТЕ - Шерифа Тийм 3 - 2 Зимна Купа Футзал 2018 3
26-01-2018 19:00 Спортна зала УСШ АРТЕ - Young Boys 8 - 3 Зимна Купа Футзал 2018 4
05-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ АРТЕ - ВИК-Плевен 2 - 6 Зимна Купа Футзал 2018 6
09-02-2018 21:15 Спортна зала УСШ Фантастико - АРТЕ 1 - 7 Зимна Купа Футзал 2018 7
12-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ МЕТРО - АРТЕ 2 - 5 Зимна Купа Футзал 2018 8
19-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ Шерифа Тийм - АРТЕ 9 - 4 Зимна Купа Футзал 2018 10
23-02-2018 20:30 Спортна зала УСШ Young Boys - АРТЕ 4 - 7 Зимна Купа Футзал 2018 11
26-02-2018 19:45 Спортна зала УСШ АРТЕ - Respect 5 - 0 Зимна Купа Футзал 2018 12
02-03-2018 21:15 Спортна зала УСШ ВИК-Плевен - АРТЕ 5 - 0 Зимна Купа Футзал 2018 13
09-03-2018 19:00 Спортна зала УСШ АРТЕ - ФК Свобода 16 - 4 Зимна Купа Футзал 2018 9
09-03-2018 20:30 Спортна зала УСШ Respect - АРТЕ 8 - 8 Зимна Купа Футзал 2018 5
03-04-2018 22:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Desizo Monny 4 - 1 ARPACK Висша Лига 1
05-04-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - EFBET 3 - 3 Бизнес Лига 2018 1
10-04-2018 19:45 не е избран Новаците - Дракон 4 - 2 ARPACK Висша Лига 2
17-04-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Дракон - Нежеланите 2 - 8 ARPACK Висша Лига 3
19-04-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - НИКИ КОМЕРС 4 - 5 Бизнес Лига 2018 3
24-04-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка SportRespect.com - Дракон 2 - 2 ARPACK Висша Лига 4
26-04-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ВИК-Плевен 2 - 6 Бизнес Лига 2018 4
01-05-2018 21:15 Спортен коплекс Замъка Дракон - Respect 5 - 0 ARPACK Висша Лига 5
03-05-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Desizo Monny - АРТЕ 9 - 3 Бизнес Лига 2018 5
08-05-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - Дракон 4 - 2 ARPACK Висша Лига 6
10-05-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка VIVACOM - АРТЕ 3 - 8 Бизнес Лига 2018 6
17-05-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - МЕТРО 6 - 2 Бизнес Лига 2018 7
22-05-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Дракон - EFBET 4 - 5 ARPACK Висша Лига 7
24-05-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - ИЛИНА 2 - 2 Бизнес Лига 2018 8
31-05-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Пожарна-Плевен - АРТЕ 4 - 7 Бизнес Лига 2018 9
05-06-2018 19:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - Шерифа Тийм 1 - 0 ARPACK Висша Лига 9
07-06-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка EFBET - АРТЕ 1 - 5 Бизнес Лига 2018 10
12-06-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Desizo Monny - Дракон 3 - 4 ARPACK Висша Лига 10
19-06-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Дракон - Новаците 8 - 2 ARPACK Висша Лига 11
21-06-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка НИКИ КОМЕРС - АРТЕ 4 - 2 Бизнес Лига 2018 12
26-06-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Нежеланите - Дракон 3 - 1 ARPACK Висша Лига 12
28-06-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка ВИК-Плевен - АРТЕ 5 - 2 Бизнес Лига 2018 13
03-07-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка Монтьор - Дракон 2 - 6 ARPACK Висша Лига 8
10-09-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка Дракон - SportRespect.com 1 - 4 ARPACK Висша Лига 13
12-09-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Desizo Monny 8 - 4 Бизнес Лига 2018 14
19-09-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - VIVACOM 11 - 4 Бизнес Лига 2018 15
24-09-2018 20:00 Спортен коплекс Замъка Дракон - ВИК-Плевен 3 - 6 ARPACK Висша Лига 15
26-09-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка МЕТРО - АРТЕ 4 - 2 Бизнес Лига 2018 16
01-10-2018 20:45 Спортен коплекс Замъка EFBET - Дракон 1 - 2 ARPACK Висша Лига 16
03-10-2018 20:30 Спортен коплекс Замъка ИЛИНА - АРТЕ 4 - 10 Бизнес Лига 2018 17
10-10-2018 19:45 Спортен коплекс Замъка АРТЕ - Пожарна-Плевен 4 - 2 Бизнес Лига 2018 18
22-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Автомивка "Ауто Фреш" - Община Долни Дъбник 1 - 3 Anaconda Premiership 2019 1
29-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Адрес - Автомивка "Ауто Фреш" 1 - 1 Anaconda Premiership 2019 2
05-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Автомивка "Ауто Фреш" - ЛС Комерс 7 - 2 Anaconda Premiership 2019 3
12-06-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 МВР - Автомивка "Ауто Фреш" 3 - 7 Anaconda Premiership 2019 4
26-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Автомивка "Ауто Фреш" - EFBET 1 - 2 Anaconda Premiership 2019 6