София

Николай Маринов Маринов

клубове

роден на: 14.08.1995

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Аполо СК 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Besnite 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Лабилните - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Резервите 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-10-2014 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
11-10-2014 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - JAGUARES 13 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 18:00 не е избран PMP Build Invest - ГОЛ 12 - 1 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2014 20:30 не е избран Shporite - Цар Иван Асен II 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 20:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Цар Иван Асен II 1 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
08-11-2014 18:00 не е избран Barca - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2014 00:00 не е избран British Council - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2014 20:00 не е избран PMP Build Invest - УЛТРА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 21:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
29-11-2014 17:00 не е избран PMP Build Invest - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 21:00 не е избран Безнадежните - Цар Иван Асен II 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - Цар Иван Асен II 6 - 15 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
10-01-2015 15:00 не е избран PMP Build Invest - Спортен бар Ефбет Мадрид 5 - 0 Група L 1
11-01-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - Mladost Team 13 - 1 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
17-01-2015 18:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 2 - 8 Група L 2
23-01-2015 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem 8 - 2 Група H 3
24-01-2015 21:00 не е избран Супичка - PMP Build Invest 3 - 7 Група L 3
31-01-2015 20:00 не е избран PMP Build Invest - Хотел Панчарево 2 - 6 Група L 4
04-02-2015 21:00 не е избран Спокойните - PMP Build Invest 0 - 4 Група L 5
07-02-2015 16:00 не е избран Gads - Цар Иван Асен II 3 - 10 Група H 4
08-02-2015 13:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 3 - 2 Група H 5
14-02-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - JJ&K Accountancy 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
04-03-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 4 - 3 Финални плейофи 1
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 5 - 5* PREMIER LEAGUE 2
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Vamos 14 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-03-2015 17:00 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-04-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - ФК Западно Ехо 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 1 - 1* PREMIER LEAGUE 5
18-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Цар Иван Асен II 1 - 16 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-04-2015 17:00 не е избран ГОЛ - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
30-04-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Арсенал Петров 17 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
09-05-2015 18:00 не е избран Актавис - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Пиянките 8 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Цар Иван Асен II 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Безнадежните 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Цар Иван Асен II 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 16:00 не е избран Септември София - Цар Иван Асен II 3 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
07-07-2015 21:45 Palmsbet stadium Реал София - PMP Build Invest 4 - 10 Група E 1
07-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Santos 3 - 2 Група C 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 6 - 0 Група E 2
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
23-07-2015 19:45 не е избран Loko Vakarel - PMP Build Invest 1 - 5 Група E 3
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ИНТРАМА 25 - 1 Група C 4
30-07-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Лозен Сити 11 - 3 Група E 4
03-08-2015 20:45 не е избран Супичка - PMP Build Invest 2 - 14 Група E 5
06-08-2015 18:45 не е избран Черно тото - Цар Иван Асен II 4 - 10 Група C 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
13-08-2015 18:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 2 - 0 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Цар Иван Асен II 3 - 7 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Спортинг 4 - 3 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
28-08-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Кралете / ФЕНИКС 1 - 2 Елиминации
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2015 19:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 20:00 не е избран Barca - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Barca 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2015 22:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 17:00 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 15:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 16:00 не е избран PMP Build Invest - Белите София 8 - 3 Група A 1
17-01-2016 17:00 не е избран PMP Build Invest - ЖИВЕЛИ 4 - 2 Група A 2
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 14:00 не е избран Intellect - PMP Build Invest 3 - 4 Група A 5
13-02-2016 14:00 Царско село PMP Build Invest - NIKE team 14 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село PMP Build Invest - Сборная 2015 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
27-02-2016 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2016 11:00 Градски стадион PMP Build Invest - ФК "Палаузово" 4 - 3 Група S 1
19-03-2016 14:00 Градски стадион Дракон - PMP Build Invest 1 - 6 Група S 2
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2016 21:45 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 10 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център не - PMP Build Invest 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
26-05-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Неудобните 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
13-07-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - FootballScout 5 - 1 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
27-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Спортист Долни Лозен 4 - 1 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - PMP Build Invest 1 - 8 Група C 4
08-08-2016 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - Mladost Crew 5 - 0 Група C 5
15-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Busmanci 11 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6 Елиминации
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
27-08-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград PMP Build Invest - АФК Скара Бира 5 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
08-10-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - SPS 5 - 0 Група N 1
22-10-2016 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - Микроак 6 - 2 Група N 3
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-11-2016 15:00 Спортинг арена PMP Build Invest - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9 PREMIER LEAGUE 13
07-01-2017 10:00 Царско село PMP Build Invest - McDonald's 9 - 3 EFBET Хемус 1
07-01-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
14-01-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Пълна Мрежа 4 - 5 EFBET Хемус 2
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
28-01-2017 17:00 не е избран MTEL - PMP Build Invest *0 - 0 EFBET Хемус 5
31-01-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 4
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
11-02-2017 11:00 Царско село Sushi chef - PMP Build Invest 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-03-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Без напрежение 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
20-05-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-07-2017 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 8 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу - PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 20:45 не е избран Без напрежение - Цар Иван Асен II 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
12-07-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest* - Датекс* 6 - 1 Група F 1
18-07-2017 19:45 не е избран Лозен Сити* - PMP Build Invest* 2 - 7 Група F 2
24-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest* - Sushi Shef* 2 - 3 Група F 3
01-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Бомбетата* - PMP Build Invest* 0 - 5 Група F 4
09-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest* - Темида* 4 - 0 Група F 5
15-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - PMP Build Invest* 3 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-09-2017 21:45 не е избран Тренто - Цар Иван Асен II 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
21-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Serdika-Sofia - PMP Build Invest 2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - PMP Build Invest 5 - 8 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - Тренто 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) Kosmos - PMP Build Invest 2 - 5 ГРУПА E2 2
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 3
11-11-2017 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
17-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Без напрежение 4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
08-12-2017 00:00 не е избран Без напрежение - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
06-01-2018 15:00 Царско село PMP Build Invest* - Кракра Перник* 3 - 3 Група G 1
07-01-2018 12:00 Царско село Сицилианците* - Еконт* 12 - 3 Група F 1
12-01-2018 21:00 Царско село Гетото* - Сицилианците* 5 - 9 Група F 2
13-01-2018 12:00 не е избран Гогов тим* - PMP Build Invest* 0 - 5 Група G 2
20-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Жар Голяновци* 11 - 2 Група G 3
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
26-01-2018 19:00 не е избран ФК Ихтиман* - Сицилианците* 1 - 5 Група F 4
27-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Лазур Свети Влас* 1 - 3 Група G 4
31-01-2018 22:00 Царско село Вечно жъдни* - PMP Build Invest* 1 - 9 Група G 5
04-02-2018 12:00 не е избран Сицилианците* - Осма хирургия* 2 - 2 Група F 5
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2018 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-02-2018 19:00 Palmsbet stadium Сицилианците* - Витоша Бистрица* 4 - 5 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Serdika-Sofia 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
17-03-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Западно Ехо 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
24-03-2018 19:00 не е избран PMP Build Invest - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 1 - 6 PREMIER LEAGUE 3
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Без напрежение 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
01-10-2018 18:45 не е избран PMP Build Invest - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 5
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12 Западна конференция 2
12-10-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - FK Kafana Stefanovic 11 - 1 Западна конференция 6
15-10-2018 22:30 не е избран Ескус Милк - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 4
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
23-10-2018 21:45 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 5 - 1 Западна конференция 8
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 13
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
04-12-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ASI TEAM 15 - 1 Западна конференция 14
11-12-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 1 - 7 Западна конференция 15
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
27-01-2019 21:30 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сицилианците* 2 - 5 Пицария Джовани 4
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 17
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 00:00 не е избран PMP Build Invest - Intellect 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12