Пловдив

Христо Ламбрев Кардашев

клубове

роден на: 26.03.1965

години: 55

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 7 - 2 СУПЕР Лига 7 1
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC "Old Dogs" 7 - 4 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 12 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - COCA COLA 6 - 2 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 4 СУПЕР Лига 7 3
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 1 - 4 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 4 - 4 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 15
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
26-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
19-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 18
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Приятели 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 5 Football 7 CUP 6
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
16-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 5 - 2 Football 7 CUP 7
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Fitoni 6 - 7 СУПЕР Лига 7 25
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
13-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 4 - 2 СУПЕР Лига 7 26
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 8 СУПЕР Лига 7 27
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Полярните мечки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
27-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
02-07-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 7 - 4 СУПЕР Лига 7 30
04-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 14
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 5 - 3 Football 7 CUP
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
17-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 1
19-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 6 СУПЕР Лига 7 2
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Old School 4 - 1 СУПЕР Лига 7 3
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3 LA LIGA 2
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Novacite 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10 LA LIGA 5
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
23-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 6 - 4 СУПЕР Лига 7 8
31-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Ураган - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 12 LA LIGA 6
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 13 - 7 СУПЕР Лига 7 10
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 11
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - FC Fitoni отложен Югоизток - група E 2
24-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 FC Fitoni - FC One Minute 5 - 0 Югоизток - група E 3
26-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 12
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
03-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 4 LA LIGA 10
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - FC Fitoni 11 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - FC Fitoni 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
10-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 9
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11 LA LIGA 11
17-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - FC Fitoni 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 6 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 11
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5 LA LIGA 13
28-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - FC Fitoni 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 12
02-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Maina City 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Секс богове 3 - 3 LA LIGA 15
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 14
20-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 6 LA LIGA 16
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 3 - 2 СУПЕР Лига 7 15
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2019 21:00 СЦ Оптимум ХАОС - FC Fitoni 1 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Quantico 2 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
10-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-04-2019 12:30 Игрище зад централна поща КОПАКАБАНА - FC Fitoni 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
19-04-2019 20:00 КОС Авеню РЕМИЗА - FC Fitoni 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
05-05-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 5 - 0 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 5 LA LIGA 23
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - FC Fitoni 1 - 8 СУПЕР Лига 7 23
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 24
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
12-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 7 - 3 OPEN CUP ГФЛ
17-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 3 - 2 СУПЕР Лига 7 24
18-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 OPEN CUP ГФЛ
01-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - FC Fitoni 9 - 3 Football 7 CUP 1
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ
08-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 12 - 0 Football 7 CUP 2
16-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 3 Football 7 CUP 3
30-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 3 - 2 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni отложен Football 7 CUP 5
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Хулигани 4 - 5 Football 7 CUP 4