София

Марян Христов Иванов

клубове

роден на: 15.12.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Barca 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 22:30 Palmsbet stadium УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
10-01-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Фаворити 4 - 3 Група C 1
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
18-01-2015 11:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - МФК "Булгари" 0 - 5 Група C 2
24-01-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Неудобните 4 - 4* Група C 3
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
05-02-2015 20:00 не е избран Лагера ФК - МФК "Булгари" 1 - 17 Група C 5
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
29-08-2015 17:00 Palmsbet stadium Iztok Sofiq - Сборная 2015 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 21:00 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 16:00 не е избран Сборная 2015 - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Сборная 2015 1 - 11 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
17-10-2015 18:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Баварците 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 22:00 не е избран ФК Зенит - Сборная 2015 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 22:30 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 6 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 19:00 не е избран Сборная 2015 - АФК Софиянци 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 20:00 не е избран Ugoman - Сборная 2015 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-11-2015 17:00 не е избран Сборная 2015 - Busmanci 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 21:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 20:00 не е избран Сборная 2015 - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Mladost Team 11 - 1 Група C 1
17-01-2016 10:00 не е избран Сборная 2015 - Сенатор 0 - 6 Група C 2
24-01-2016 15:00 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 3 - 2 Група C 3
31-01-2016 16:00 не е избран Сборная 2015 - Футбол Скаут 5 - 0 Група C 4
07-02-2016 16:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 0 - 5 Група C 5
13-02-2016 21:00 Царско село Most Wanted - Сборная 2015 5 - 6 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село PMP Build Invest - Сборная 2015 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
27-02-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Ugoman 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
12-03-2016 18:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2016 17:00 не е избран Busmanci - Сборная 2015 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 19:00 не е избран Сборная 2015 - Mat Star P 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 20:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Имитациите 35 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 22:30 не е избран Белите София - Сборная 2015 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-05-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 19:45 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Сборная 2015 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 21:45 не е избран Сборная 2015 - Media United 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
24-06-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
27-08-2016 20:00 не е избран Mat Star - Ultras Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 21:30 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 00:00 не е избран Santos - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
29-10-2016 21:30 не е избран Mat Star - The "Mannschaft" 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Mat Star 11 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 19:30 не е избран Белите София - Mat Star *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
02-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mat Star - McDonald's 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 10:00 не е избран Mat Star - Majestic 5 - 8 EFBET Люлин 2
22-01-2017 12:00 не е избран Media United - Mat Star 2 - 6 EFBET Люлин 3
29-01-2017 13:00 не е избран Mat Star - Fibank 3 - 5 EFBET Люлин 4
05-02-2017 15:00 не е избран ТЕМИДА - Mat Star 3 - 4 EFBET Люлин 5
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
10-02-2017 22:00 Царско село The Mannschaft - Mat Star 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-02-2017 22:00 Царско село МФК "Булгари" - Еконт 61 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран Орлите - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Mat Star - FC BAUHAUS ARENA 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Пирин Гоце Делчев 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Media United - Mat Star 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 21:30 не е избран Mat Star - Белите София *5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
24-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 18:00 не е избран Mat Star - Витоша Бистрица 6 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
26-05-2017 21:45 Palmsbet stadium JAGUARES - Mat Star 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 20:45 не е избран The Mannschaft - Mat Star 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 18:00 не е избран Ultras Team - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран Mat Star - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-07-2017 22:30 Palmsbet stadium McDonald's - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
08-07-2017 19:00 не е избран Mat Star - ФК Отборчето 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Mat Star 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 22:15 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ФК Пирдоп 4 - 2 ГРУПА E5 1
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star - Витоша Бистрица 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 4 - 6 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2017 22:00 Palmsbet stadium Mat Star - Serdika-Sofia 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
20-10-2017 21:30 не е избран Тренто - Mat Star 5 - 12 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 10:00 Пирдоп ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 2 - 4 ГРУПА E5 3
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Mat Star 2 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-02-2018 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Без напрежение 13 - 8 PREMIER LEAGUE 1
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
14-03-2018 19:45 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-03-2018 00:00 не е избран Mat Star - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Mat Star 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 19:00 не е избран Mat Star - ФК Западно Ехо 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 14:30 не е избран Лестър - МФК "Булгари" 1 - 4 F5WC - Group D 1
09-06-2018 16:30 не е избран МФК "Булгари" - Модерният ляв 3 - 1 F5WC - Group D 3
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
15-09-2018 12:30 Игрище Гниляне Житен - Кубратово 2 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 1
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
29-09-2018 11:00 Игрище Кътина Ропотамо - Житен 0 - 8 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 14:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Житен 8 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
20-10-2018 12:00 Игрище Гниляне Житен - Световрачене 5 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 5
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
27-10-2018 14:00 Игрище Кътина Кумарица - Житен 2 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 6
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
03-11-2018 09:30 Игрище Локорско Житен - Локорско 2 - 2* ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 3
03-11-2018 11:00 Игрище Локорско Житен - Нортхемптън 2 - 13 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 7
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
10-11-2018 12:00 Игрище Кубратово Житен - Акулите 3 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
17-11-2018 12:00 Игрище Гниляне Курило - Житен 3 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 9
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 14:00 не е избран ФК Лакатник - Житен 1 - 1* ЗИМНА ЛИГА 1
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
08-12-2018 15:00 не е избран Житен - Своге Warrior's 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
15-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Житен 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 3
22-12-2018 16:30 не е избран Житен - ФК Ком 98 мъже 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 13:00 не е избран ФК Драгоман - Житен 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 5
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
12-01-2019 12:00 не е избран Житен - Скала Бов 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
19-01-2019 15:00 не е избран ФК Пентаграм - Житен 7 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
26-01-2019 12:00 не е избран ФК Гробарите - Житен 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
02-02-2019 12:30 не е избран Житен - ФК Ком 98 старша 3 - 7 ЗИМНА ЛИГА 9
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
10-02-2019 22:00 не е избран МФК "Булгари" - Кракра Перник 2 - 2 Palmsbet 5
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 12:00 не е избран ФК Божурище - Житен 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 12
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
02-03-2019 17:00 не е избран Житен - ФК Церово 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 13
04-03-2019 15:00 не е избран Стабилните - Житен 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 10
04-03-2019 17:00 не е избран Житен - Най-гадните Джиджовци 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 11
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
16-03-2019 12:00 не е избран ФК Цикура - Житен 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 14
16-03-2019 14:00 не е избран Житен - ФК Спортисимо Годеч 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 15:30 не е избран Кубратово - Житен 2 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 10
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2019 12:30 Игрище Локорско Житен - Ропотамо 13 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 11
06-04-2019 16:00 Игрище Кубратово Локорско - Житен 1 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 12
13-04-2019 14:30 Игрище Гниляне Житен - Спартак Подгумер 3 - 7 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 13
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
20-04-2019 15:30 Игрище Кътина Световрачене - Житен 7 - 8 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 14
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
04-05-2019 14:30 Игрище Локорско Житен - Кумарица 5 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 15
11-05-2019 16:30 Игрище Кубратово Нортхемптън - Житен 11 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 16
14-05-2019 20:30 не е избран Акулите - Житен 5 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 17
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
18-05-2019 12:00 не е избран Житен - Курило 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 18
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16