София

Теодор Жеков Жеков

клубове

роден на: 19.01.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Пирин Гоце Делчев 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - АКАДЕМИК 84 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 19:00 не е избран КОС България - Пирин Гоце Делчев 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Живите Мъртви 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Пиянките 7 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
31-10-2015 18:00 не е избран Santos - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 19:00 не е избран Гробарите - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
28-11-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - vampires 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ESTUPIDEZ 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 14:00 не е избран Белите кончета - Пирин Гоце Делчев 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 10:00 не е избран Лидер - Пирин Гоце Делчев 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-04-2016 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Спортист Долни Лозен 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 22:00 не е избран Mladost Team - Пирин Гоце Делчев 0 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПИРИН 10 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 12:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бърдо лозен 13 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-06-2016 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФЕНИКС 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 00:00 не е избран Кривина - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC SIVEN 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-06-2016 19:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
03-07-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПСЖ София 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
10-07-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
21-08-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Пирин Гоце Делчев 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 11:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 12:00 не е избран ЦВС - Пирин Гоце Делчев 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 19:00 не е избран ING - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 12:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
06-11-2016 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Вълците 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 12:00 не е избран LH7 - Пирин Гоце Делчев 2 - 2 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
08-01-2017 09:00 не е избран Вълците - Пирин Гоце Делчев 9 - 3 EFBET Кулата 1
15-01-2017 15:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Гетото 2 - 5 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
29-01-2017 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ян Бибиян 1 - 11 EFBET Кулата 4
04-02-2017 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 EFBET Кулата 5
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - Пирин Гоце Делчев 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Наполи - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 00:00 не е избран Реал София - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2017 12:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-05-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - LH7 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Пълна Мрежа 1 - 13 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 12:00 не е избран ПСЖ София - Пирин Гоце Делчев 11 - 2 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19