София

Юлиан Евелинов Спасов

клубове

роден на: 29.10.1991

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Barca 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Лидер Надежда 4 - 1 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - Дразмахала 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 12:00 не е избран Intellect - El Stars 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
08-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Barca - FreshMarket 2 - 12 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 22:30 Palmsbet stadium УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - УЛТРА 8 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - The Clock 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
14-09-2014 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 20:00 не е избран Спортинг - FreshMarket 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - Лъвски Сърца 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
05-10-2014 20:00 не е избран DEVILS - El Stars 12 - 3 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2014 22:30 не е избран FreshMarket - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2014 10:00 не е избран El Stars - Римляните 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 15:00 не е избран VILLA MARK - FC CHAPA-SKIMUCHI 13 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 14:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 09:00 не е избран VILLA MARK - Botev City 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 11:00 не е избран Old school - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
15-11-2014 16:00 не е избран Besnite - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - VILLA MARK 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 22:00 не е избран VILLA MARK - Loko Vakarel 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 11:00 не е избран Athletic - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 16:00 не е избран El Stars - Витоша 6 - 8 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 10 - 1 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран ГОЛ - FreshMarket 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2014 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - VILLA MARK 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 18:45 не е избран VILLA MARK - Супичка 10 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
10-01-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Фаворити 4 - 3 Група C 1
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
17-01-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - София Франс Ауто 10 - 4 Група K 2
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
18-01-2015 11:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - МФК "Булгари" 0 - 5 Група C 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
24-01-2015 17:00 не е избран FC EFBET - VILLA MARK 1 - 12 Група K 3
24-01-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Неудобните 4 - 4* Група C 3
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
31-01-2015 00:00 не е избран Бандата - VILLA MARK 0 - 5 Група K 4
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
05-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - БАСКИТЕ 3 - 5 Група K 5
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
05-02-2015 20:00 не е избран Лагера ФК - МФК "Булгари" 1 - 17 Група C 5
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - СЕЛ Равно поле 10 - 9 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 20:00 не е избран Skypharm - El Stars 2 - 9 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 6 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 21:00 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2015 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - VILLA MARK 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4 ВТОРА ФАЗА 3
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
28-02-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 4 - 12 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - VILLA MARK 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 13:00 не е избран El Stars - Реал София 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 Palmsbet stadium FC SAN MARCO - FreshMarket *1 - 1 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2015 16:00 не е избран DEVILS - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 4
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 17:00 не е избран Римляните - El Stars 3 - 3* CHAMPIONSHIP 6
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 09:00 не е избран El Stars - Витоша 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 11:00 не е избран DEVILS - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 00:00 не е избран Лидер Надежда - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СТЕНИМАХОС - El Stars 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 16:00 не е избран El Stars - Лозен 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград X-CLUB - El Stars 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 19:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 00:00 не е избран VILLA MARK - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Племакс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 14:00 не е избран El Stars - Вълците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 21:00 не е избран Barca - FreshMarket 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2015 22:45 не е избран FreshMarket - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 21:00 не е избран FreshMarket - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 18:00 не е избран El Stars - Intellect 6 - 1 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2015 20:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 8 - 6 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars *5 - 5 CHAMPIONSHIP 12
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 13:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FreshMarket 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 21:00 не е избран Вълците - VILLA MARK 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - El Stars 3 - 2 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - Римляните 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Полиграфия Инфо 11 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-07-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 11:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-07-2015 18:30 не е избран ФК ИХТИМАН - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
14-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - ИНТРАМА 12 - 0 Група C 1
16-07-2015 18:45 не е избран VILLA MARK - Ойрошпед 9 - 4 Група А 2
16-07-2015 20:45 не е избран Черно тото - FreshMarket 2 - 7 Група C 2
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
06-08-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Santos - Група C 5
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
10-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - Спокойните 4 - 0 Елиминации
11-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Бандата 10 - 3 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Delta Guard 10 - 3 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - БАСКИТЕ 8 - 2 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
17-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 1 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
23-08-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Белите Якички 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 12:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2015 22:30 не е избран El Stars - Лозен 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - El Stars 7 - 3 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 17:00 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:30 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FreshMarket 3 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 17:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 20:00 не е избран El Stars - Хищниците 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-10-2015 22:30 не е избран El Stars - Valencia C.F. 1 - 9 CHAMPIONSHIP 3
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
30-10-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Върколаците (Лев Инс) 8 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 3 Група D 1
01-11-2015 16:00 не е избран El Stars - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - VILLA MARK 7 - 3 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
01-11-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - FreshMarket 2 - 2 Група D 1
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 15:00 не е избран FreshMarket - Barca 9 - 3 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 22:00 не е избран El Stars - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - FreshMarket 1 - 4 Група D 2
15-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща Холандците - FreshMarket 0 - 2 Група D 2
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
21-11-2015 22:00 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 09:00 не е избран VILLA MARK - ФК ИХТИМАН 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 17:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 12:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Холандците 6 - 0 Група D 3
29-11-2015 14:00 не е избран Хищниците - VILLA MARK 4 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 0 Група D 3
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран Витоша - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 20:00 не е избран El Stars - ING 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-01-2016 21:00 не е избран FreshMarket - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 Група F 1
17-01-2016 16:00 не е избран FreshMarket - Whiskey United 10 - 1 Група F 2
24-01-2016 17:00 не е избран Софийска вода - FreshMarket 2 - 3 Група F 3
30-01-2016 20:00 не е избран FreshMarket - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 Група F 4
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-02-2016 21:00 не е избран SBTECH - FreshMarket 3 - 10 Група F 5
13-02-2016 17:00 Царско село FreshMarket - Лозен 3 - 0 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
20-02-2016 17:00 Царско село Сенатор - FreshMarket 2 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 11:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - VILLA MARK 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Неудобните 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 14:00 не е избран El Stars - Seniorite 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-04-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FreshMarket 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 12:00 не е избран El Stars - Бохемите 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2016 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 8 - 8 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 22:00 не е избран Intellect - VILLA MARK 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2016 00:00 не е избран El Stars - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2016 19:00 не е избран FreshMarket - Витоша Бистрица 7 - 4 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 21:45 не е избран FreshMarket - Carpe Diem FC 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-06-2016 22:30 не е избран El Stars - Вълците 7 - 5 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
06-07-2016 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 5 - 9 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2016 21:45 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
14-08-2016 20:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - El Stars 7 - 4 Финални плейофи
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
24-08-2016 22:00 не е избран Вълците - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 19:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 13:00 не е избран El Stars - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Ветераните Благоевград 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 17:00 не е избран Seniorite - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 00:00 не е избран Ветераните Благоевград - FreshMarket 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 15:00 не е избран El Stars - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 19:00 не е избран El Stars - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
20-11-2016 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
04-12-2016 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-02-2017 22:00 Царско село МФК "Булгари" - Еконт 61 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 1
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM MFM - TRIZA 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Most Wanted 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Вършец 12 - 4 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 20:00 не е избран ЦВС - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 00:00 не е избран TRIZA - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-05-2017 19:45 не е избран TRIZA - UNILEVER ICE CREAM 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 12 - 0 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 18:00 не е избран El Stars - Гетото 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
21-06-2017 21:00 Palmsbet stadium TRIZA - Skypharm 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 19:45 не е избран TRIZA - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
20-08-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 18:00 не е избран Кралете - El Stars 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 09:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - El Stars 3 - 1 ГРУПА E1 1
30-09-2017 11:30 Терен 2 - Младежки център Мосад - El Stars 4 - 4 ГРУПА E1 1
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 22:15 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ФК Пирдоп 4 - 2 ГРУПА E5 1
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 10:00 Игрище Арена Мосад - El Stars 4 - 3 ГРУПА E1 2
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
15-10-2017 12:00 Игрище Арена El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ГРУПА E1 2
15-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 4 - 6 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 09:30 Игрище Елин Пелин El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 10:00 Пирдоп ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 2 - 4 ГРУПА E5 3
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
29-10-2017 13:30 Игрище Елин Пелин El Stars - Мосад 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - El Stars 4 - 11 CHAMPIONSHIP 6
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 13:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - Stomana Industry 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11 CHAMPIONSHIP 14
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 13:00 не е избран ЦВС - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 9
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 20:00 не е избран ПСЖ София - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 4
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
06-01-2018 22:00 Царско село Лазур Свети Влас* - Вечно жъдни* 2 - 1 Група G 1
12-01-2018 20:00 Царско село Кракра Перник* - Лазур Свети Влас* 3 - 3 Група G 2
13-01-2018 14:00 Царско село Полиграфия Инфо* - Ел старс* 5 - 0 Група B 2
19-01-2018 21:00 не е избран Ел старс* - Гърдова глава* 0 - 5 Група B 3
21-01-2018 13:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Гогов тим* 12 - 2 Група G 3
27-01-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Ел старс* 5 - 0 Група B 4
27-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Лазур Свети Влас* 1 - 3 Група G 4
31-01-2018 19:30 Palmsbet stadium Лазур Свети Влас* - Жар Голяновци* 11 - 3 Група G 5
02-02-2018 00:00 не е избран Ел старс* - Whiskey United* 0 - 5 Група B 5
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
17-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Sushi Shef* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Intellect* 7 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
11-03-2018 00:00 не е избран ФК Искър - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 19:45 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2018 21:00 не е избран Valencia C.F. - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 21:00 не е избран El Stars - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2018 21:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Пирдоп - El Stars 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център АФК Гробарите - El Stars 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-04-2018 22:00 не е избран El Stars - ЦВС 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 20:30 не е избран Бирал Мадрид - El Stars 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 17:15 Спортен комплекс САМОКОВ АФК ВЕРЕЯ 1995 - El Stars 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран El Stars - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2018 14:30 не е избран Лестър - МФК "Булгари" 1 - 4 F5WC - Group D 1
09-06-2018 16:30 не е избран МФК "Булгари" - Модерният ляв 3 - 1 F5WC - Group D 3
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
10-06-2018 19:00 не е избран Пеликан - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
19-07-2018 21:45 не е избран El Stars - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
02-09-2018 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 8 - 2 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
29-09-2018 14:30 Спортна София КФК бат Динко и приятели - КФК Ф.К.”Сокол” 1 - 1 Група B 2
29-09-2018 15:50 Спортна София КФК FC WORDS - КФК бат Динко и приятели 1 - 3 Група B 3
29-09-2018 17:10 Спортна София КФК бат Динко и приятели - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Група B 4
29-09-2018 18:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК бат Динко и приятели 2 - 1 Група B 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК бат Динко и приятели 3 - 0 Елиминации
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
30-09-2018 20:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 4 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
14-10-2018 20:00 не е избран El Stars - СТЪРШЕЛ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 1 Maska Lens - El Stars 5 - 0 Югозапад - група C 1
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
21-10-2018 20:00 не е избран Кобра - El Stars 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
01-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
11-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
11-11-2018 20:00 не е избран El Stars - Бирал Мадрид 4 - 0 CHAMPIONSHIP 10
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
24-11-2018 19:00 не е избран El Stars - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
09-12-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 6 CHAMPIONSHIP 15
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
06-01-2019 15:30 не е избран El Stars - Пеликан 3 - 3 CHAMPIONSHIP 14
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
10-02-2019 22:00 не е избран МФК "Булгари" - Кракра Перник 2 - 2 Palmsbet 5
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 20:00 не е избран ФК Илюминати - El Stars 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 20:00 Palmsbet stadium Whiskey United - El Stars 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Атлетико 9 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 3 - 9 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:00 не е избран El Stars - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Ел Пасо - El Stars 3 - 12 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - Малинките 7 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Мургаш - El Stars 2 - 11 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
30-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 FORZA MILAN - El Stars 2 - 14 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-06-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
02-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - El Stars 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
08-06-2019 13:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - ФК Елин Пелин 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2019 19:00 не е избран El Stars - Пеликан 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-08-2019 20:00 не е избран Кралете - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
39'
не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
08-09-2019 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-09-2019 19:00 не е избран El Stars - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
29-09-2019 19:00 не е избран ЦВС - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран El Stars - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21