РУСЕ

Борислав Цветанов Дяков

клубове

роден на: 24.07.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 11
n/a не е избран ФК МЕДИКА - РАДЕЦКИ АСЛ РУСЕ 2016 11
n/a не е избран АФК Русчук - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 12
n/a не е избран ФК МЕДИКА - АТЛЕТИК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 13
n/a не е избран РАДЕЦКИ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 13
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 14
n/a не е избран АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 16
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 1
n/a не е избран ФК МЕДИКА - СТЕФАНИ СТИЛ АСЛ РУСЕ 2016 16
n/a не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 17
n/a не е избран КАТЕНАЧО - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 17
n/a не е избран АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ АСЛ РУСЕ 2016 18
n/a не е избран ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 18
n/a не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 3
n/a не е избран ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 3
n/a не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 19
n/a не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 19
n/a не е избран ФК МЕДИКА - ЛОКОМОТИВ - БДЖ АСЛ РУСЕ 2016 4
n/a не е избран АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ АСЛ РУСЕ 2016 4
n/a не е избран АФК Русчук - ФК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 20
n/a не е избран ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018 АСЛ РУСЕ 2016 20
n/a не е избран АФК Русчук - ФК РУСЕ PREMIER LEAGUE - 2019 9
n/a не е избран ФК РУСЕ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 5
n/a не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 5
n/a не е избран ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук PREMIER LEAGUE - 2019 10
n/a не е избран ФК МЕДИКА - MПИ АСЛ РУСЕ 2016 6
n/a не е избран АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ АСЛ РУСЕ 2016 6
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 9
n/a не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 9
n/a не е избран АФК Русчук - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 10
21-12-2014 18:00 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК МЕДИКА 15 - 1 FUTSAL 5
28-12-2014 18:00 Арена Русе СИЛА - ФК МЕДИКА 9 - 6 FUTSAL 6
04-01-2015 18:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ЛИЙ 5 - 6 FUTSAL 7
11-01-2015 16:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 5 - 16 FUTSAL 8
18-01-2015 18:00 Арена Русе ENERGIE BOYS - ФК МЕДИКА 0 - 5 FUTSAL 9
25-01-2015 17:00 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА 2 - 3 FUTSAL 10
01-02-2015 16:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАРТЕЛ 6 - 4 FUTSAL 11
08-02-2015 17:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - БЪЗЪН 1 - 10 FUTSAL 12
15-02-2015 18:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА 5 - 0 FUTSAL 13
22-02-2015 18:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 5 - 8 FUTSAL 14
28-02-2015 19:00 Арена Русе ФК ЛИЙ - ФК МЕДИКА 5 - 0 FUTSAL 15
07-03-2015 15:00 Арена Русе СИЛА - ФК МЕДИКА 6 - 2 FUTSAL 16
10-03-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 1
11-03-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 1
17-03-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Лии 0 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 2
18-03-2015 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 9 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 2
25-03-2015 18:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА 4 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 3
25-03-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 3
29-03-2015 15:00 Градски стадион Mentor Resort - ФК МЕДИКА *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - АФК Русчук 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 4
31-03-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Лии 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 4
08-04-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА 4 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 5
08-04-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Бъзън 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 5
14-04-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - АФК Русчук 3 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 6
22-04-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 7
22-04-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК МЕДИКА 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 7
28-04-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК МЕДИКА 1 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 8
28-04-2015 20:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - АФК Русчук 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 8
08-05-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - КАРТЕЛ 8 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 9
08-05-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 9
12-05-2015 19:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК МЕДИКА 4 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 10
13-05-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 6 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 10
19-05-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 6 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 11
20-05-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАРТЕЛ 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 11
26-05-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 12
27-05-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 12
02-09-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 13
09-09-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - АФК Русчук 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 14
15-09-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 1 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 15
16-09-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - АФК Русчук 10 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 15
18-09-2015 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕДИКА 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 14
22-09-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - MПИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 16
23-09-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - ФК МЕДИКА 3 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 16
30-09-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕДИКА 5 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 17
04-10-2015 15:00 Комплекс Трендафила ФК МЕДИКА - Хамелеон 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Бъзън 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 18
07-10-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук 7 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 18
13-10-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - БАБА ДЕША 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 19
13-10-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - MПИ 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 19
21-10-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 4 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 20
23-10-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА 4 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 20
27-10-2015 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - БАБА ДЕША 9 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 21
28-10-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ХОЛЛЕМАН 1 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 21
03-11-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 22
04-11-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - АФК Русчук 5 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 22
06-11-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 5 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 13
10-11-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ХОЛЛЕМАН 1 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 23
11-11-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 23
18-11-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК МЕДИКА 6 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 24
14-01-2016 17:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 10 FUTSAL 7
15-03-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 1 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 1
15-03-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕДИКА 5 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 1
23-03-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 6 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 2
25-03-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 2
29-03-2016 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - АФК Русчук 3 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 3
30-03-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА 0 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 3
05-04-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 4
06-04-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 4
15-04-2016 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА 1 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 5
15-04-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 13 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 5
19-04-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - MПИ 1 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 6
27-04-2016 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 2 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 7
29-04-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 3 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 7
03-05-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - MПИ 1 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 8
04-05-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ДИЗАСТЪР 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 8
10-05-2016 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА 9 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 9
11-05-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 9
18-05-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 10
27-05-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 6
03-06-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕДИКА 1 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 12
08-06-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 13
10-06-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - АФК Русчук 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 13
10-06-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЕДИКА 7 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 10
14-06-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 9 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 14
15-06-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА 4 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 14
21-06-2016 19:30 Арена Русе АФК Русчук - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 15
22-06-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 15
23-06-2016 20:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 11
23-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - РАДЕЦКИ 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 11
29-06-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 2 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 16
29-06-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - СТЕФАНИ СТИЛ 3 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 16
08-07-2016 21:00 не е избран ФК МЕДИКА - АФК Русчук 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 27
12-07-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 18
15-07-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 18
15-07-2016 21:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 17
19-07-2016 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 7 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 19
20-07-2016 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕДИКА 0 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 19
22-07-2016 21:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА 3 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 17
27-07-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 20
29-07-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 20
03-08-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018 3 - 1 Купа БАМФ - Група B 1
03-08-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - РУСЕ 2016 7 - 8 Купа БАМФ - Група А 1
08-08-2016 20:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 1 - 5 Купа БАМФ - Група А 2
08-08-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА 1 - 3 Купа БАМФ - Група B 2
10-08-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 7 Купа БАМФ - Група А 3
10-08-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - MПИ 2 - 1 Купа БАМФ - Група B 3
16-08-2016 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 5 - 3 Купа БАМФ - Група А 4
16-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕДИКА 3 - 2 Купа БАМФ - Група B 4
23-08-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕДИКА 2 - 5 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
25-08-2016 21:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 3 - 0 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
26-08-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - РУСЕ 2016 2 - 8 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
31-08-2016 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АФК Русчук 8 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 21
02-09-2016 19:00 Арена Русе MПИ - ФК МЕДИКА 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 21
06-09-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 22
07-09-2016 21:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 14 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 22
14-09-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕДИКА 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 23
16-09-2016 20:00 Арена Русе MПИ - АФК Русчук 8 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 23
21-09-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 24
23-09-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 24
27-09-2016 19:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 25
28-09-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 25
04-10-2016 20:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК МЕДИКА 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 26
05-10-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 26
19-10-2016 18:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ФК МЕДИКА 1 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 28
21-10-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - РАДЕЦКИ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 28
23-10-2016 11:00 Спортинг арена ФК МЕДИКА - Pasta Gabrovo 1 - 1* Група H 1
25-10-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 29
25-10-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 13 АСЛ РУСЕ 2016 29
01-11-2016 18:30 не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - АФК Русчук 3 - 11 АСЛ РУСЕ 2016 30
01-11-2016 19:30 не е избран КАТЕНАЧО - ФК МЕДИКА 3 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 30
17-11-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 9 - 6 FUTSAL 1
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-11-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1 FUTSAL 2
30-11-2016 17:30 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - АФК Русчук 8 - 2 FUTSAL 3
05-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 6 FUTSAL 4
10-12-2016 14:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Римските Вълци - АФК Русчук 9 - 5 FUTSAL 5
15-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА INCOGNITO - АФК Русчук 14 - 6 FUTSAL 6
17-12-2016 17:00 МОНБАТ АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 7 - 10 FUTSAL 8
05-01-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК РУСЕ 3 - 10 FUTSAL 9
07-01-2017 15:00 МОНБАТ АРЕНА M-POWER - АФК Русчук 9 - 14 FUTSAL 10
12-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - Green Men 7 - 6 FUTSAL 11
16-01-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - АФК Русчук 4 - 6 FUTSAL 12
23-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 12 FUTSAL 13
29-01-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 7 - 5 FUTSAL 14
02-02-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 9 - 4 FUTSAL 15
06-02-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - УЛТРАПАК 5 - 4 FUTSAL 16
11-02-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 6 - 15 FUTSAL 17
13-02-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК Римските Вълци 5 - 0 FUTSAL 18
25-02-2017 15:00 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 8 - 6 FUTSAL 20
27-02-2017 20:15 не е избран АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 15 - 5 FUTSAL 21
04-03-2017 17:00 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - АФК Русчук 9 - 6 FUTSAL 22
06-03-2017 18:15 не е избран АФК Русчук - M-POWER 10 - 4 FUTSAL 23
11-03-2017 14:00 не е избран Green Men - АФК Русчук 4 - 9 FUTSAL 24
13-03-2017 20:15 не е избран АФК Русчук - КАТЕНАЧО 8 - 3 FUTSAL 25
14-03-2017 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 2 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 1
15-03-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - СТЕФАНИ СТИЛ 4 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 1
16-03-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 0 - 5 FUTSAL 26
21-03-2017 20:30 Арена Русе MПИ - ФК МЕДИКА 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 2
24-03-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 2
28-03-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 3
28-03-2017 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Римските Вълци 6 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 3
04-04-2017 20:30 Арена Русе Разград® - ФК МЕДИКА 9 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 4
07-04-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - M-POWER 7 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 4
11-04-2017 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 3 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 5
11-04-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 1 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 5
21-04-2017 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 6
21-04-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 6
26-04-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 7
03-05-2017 18:30 не е избран M-POWER - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 8
03-05-2017 19:30 Арена Русе АФК Русчук - Green Men 6 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 8
09-05-2017 20:30 Арена Русе СТИЛ - АФК Русчук 3 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 9
12-05-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 9
17-05-2017 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 10
18-05-2017 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК АНАРХИЯ 10 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 10
23-05-2017 19:30 не е избран Teresa NEW - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 11
24-05-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Римските Вълци 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 11
30-05-2017 18:30 не е избран ФК МЕДИКА - Green Men 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 12
01-06-2017 18:30 Арена Русе АФК Русчук - FC Grizzli 5 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 12
07-06-2017 18:30 Арена Русе СТИЛ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 13
08-06-2017 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АФК Русчук 4 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 13
14-06-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 15 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 14
16-06-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК АНАРХИЯ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 14
20-06-2017 18:30 Арена Русе ФК МЛАДОСТ - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 15
23-06-2017 18:30 Арена Русе Teresa NEW - ФК МЕДИКА - АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 15
27-06-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - FC Grizzli 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 16
27-06-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ 9 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 16
04-07-2017 19:30 Арена Русе MПИ - АФК Русчук 6 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 17
06-07-2017 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 17
12-07-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 18
13-07-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 18
18-07-2017 18:30 Арена Русе ФК МЛАДОСТ - ФК МЕДИКА - АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 19
20-07-2017 20:30 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 5 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 19
03-08-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 8 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 21
24-08-2017 19:00 Арена Русе АФК Русчук - M-POWER 7 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 23
29-08-2017 18:30 Арена Русе ФК АНАРХИЯ - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 24
07-09-2017 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 25
14-09-2017 19:00 Арена Русе Green Men - АФК Русчук 4 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 26
20-09-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - СТИЛ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 27
26-09-2017 20:30 Арена Русе FC Grizzli - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 28
03-10-2017 19:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 10 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 29
06-10-2017 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 4 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 20
11-10-2017 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 1 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 30
18-10-2017 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Римските Вълци 4 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 31
21-10-2017 12:00 Спортен коплекс Замъка АФК Русчук - АФК ГАРАНТ 6 - 3 ГРУПА C4 2
21-10-2017 14:00 Спортен коплекс Замъка КОПАКАБАНА - АФК Русчук 4 - 2 ГРУПА C4 3
26-10-2017 19:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 1 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 32
30-10-2017 18:30 Арена Русе АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 33
07-11-2017 20:30 Арена Русе MПИ - АФК Русчук 9 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 34
21-11-2017 20:30 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 6 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 36
25-11-2017 14:00 Атлетик Арена АФК Русчук - Ветерани Търговище *4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-11-2017 18:00 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 35
29-11-2017 22:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - УЛТРАПАК 5 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 2
03-12-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 3 - 8 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 3
03-12-2017 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 15 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 3
10-12-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - КАТЕНАЧО 7 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 4
10-12-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ХУСКВАРНА 4 - 8 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 4
12-12-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - АФК Русчук 4 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 5
13-12-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 4 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 5
17-12-2017 15:00 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - Новаците 5 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 6
17-12-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК Бъзън 9 - 10 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 6
20-12-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА Разград® - АФК Русчук 10 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 7
20-12-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 2 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 7
28-12-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - Green Men 9 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 8
03-01-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА Новаците - АФК Русчук 3 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 9
04-01-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 8 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 9
07-01-2018 14:00 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 4 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 10
07-01-2018 18:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - Green Men 8 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 10
12-01-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 11
12-01-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АФК Русчук 7 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 11
14-01-2018 16:00 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - АФК Русчук 2 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 12
21-01-2018 18:00 МОНБАТ АРЕНА Разград® - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 7 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 13
21-01-2018 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - АФК Русчук 7 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 13
24-01-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 14
31-01-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ХУСКВАРНА - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 7 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 15
02-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - АФК Русчук 1 - 8 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 15
07-02-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК РУСЕ 4 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 16
09-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 10 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 16
15-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - АФК Русчук 7 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 17
16-02-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА Новаците - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 3 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 17
18-02-2018 14:30 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 5 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 1
21-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - КАТЕНАЧО 5 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 18
23-02-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - Разград® 3 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 18
28-02-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ХУСКВАРНА - АФК Русчук 13 - 8 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 19
02-03-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА Green Men - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 5 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 19
04-03-2018 14:30 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - Разград® 5 - 13 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 2
04-03-2018 15:30 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ХУСКВАРНА 9 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 8
07-03-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ФК РУСЕ 4 - 10 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 20
09-03-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - Новаците 5 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 20
10-03-2018 18:30 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - УЛТРАПАК 5 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 14
13-03-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 5 - 1 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 21
14-03-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА Green Men - АФК Русчук 5 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 21
31-03-2018 10:00 Спортинг арена АФК Русчук - Наполи 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-04-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 2
13-04-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 2 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 3
16-04-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 22
17-04-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ФК Бъзън 0 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 22
19-04-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 4 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 4
25-04-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - АФК Русчук 1 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 5
02-05-2018 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - АФК Русчук 1 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 6
11-05-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - Новаците 7 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 7
17-05-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - АФК Русчук 3 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 8
24-05-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - Green Men 7 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 9
30-05-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 1 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 10
15-06-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 12
19-06-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - Разград® 4 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 13
04-07-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 2 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 15
11-07-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 16
19-07-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 17
01-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 6 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 19
07-08-2018 20:30 Арена Русе Новаците - АФК Русчук 4 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 20
10-08-2018 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 11
15-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - КАРТЕЛ-85 7 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 21
23-08-2018 19:30 Арена Русе Green Men - АФК Русчук 2 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 22
29-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 15 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 23
31-08-2018 19:30 Арена Русе АФК Русчук - СТИЛ 9 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 18
05-09-2018 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 5 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 24
12-09-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 25
18-09-2018 20:00 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 8 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 26
26-09-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - Разград® 3 - 3 Premier league - РУСЕ 1
04-10-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 3 - 5 Premier league - РУСЕ 2
10-10-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 7 Premier league - РУСЕ 3
16-10-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 3 - 5 Premier league - РУСЕ 4
25-10-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 5 - 0 Premier league - РУСЕ 5
11-11-2018 13:00 Hadzhiev Arena 1 Разград® - АФК Русчук 5 - 0 Североизток - група C 2
11-11-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 Североизток - група C 3
17-11-2018 10:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 АФК Русчук - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 Югозапад - група C 1
17-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Лакатник - АФК Русчук 1 - 3 Югозапад - група C 2
20-03-2019 19:00 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 12 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 1
24-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев АФК Русчук - ФК ''Граничар'' - Кирково 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2019 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК АЛАРМА 6 - 4 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 2
05-04-2019 20:00 Арена Русе Green Men - АФК Русчук 4 - 6 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 3
10-04-2019 19:00 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 6 - 0 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 4
16-04-2019 19:00 Арена Русе ФК СОКОЛ - АФК Русчук 0 - 0 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 5
21-04-2019 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - Мон-Крис 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2019 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 4 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 6
17-05-2019 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 7 - 2 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 9
21-05-2019 19:00 Арена Русе ФК ПАРТИЗАН - АФК Русчук 0 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 10
31-05-2019 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 3 - 6 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 11
04-06-2019 20:00 Арена Русе M-POWER - АФК Русчук 2 - 6 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 12
10-06-2019 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 2 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 7
12-06-2019 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 6 - 2 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 13
27-06-2019 19:30 Арена Русе ФК СОКОЛ - АФК Русчук 6 - 3 PREMIER LEAGUE - 2019 1
02-07-2019 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 6 PREMIER LEAGUE - 2019 2
11-07-2019 20:30 Арена Русе Разград® - АФК Русчук 3 - 4 PREMIER LEAGUE - 2019 3
17-07-2019 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 2 - 4 PREMIER LEAGUE - 2019 4
25-07-2019 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 9 PREMIER LEAGUE - 2019 5
30-07-2019 20:00 не е избран АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 3 C ГРУПА - КМЕТ 2019 2
01-08-2019 20:00 не е избран ФК АЛАРМА - АФК Русчук 3 - 3 C ГРУПА - КМЕТ 2019 3
15-08-2019 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК СОКОЛ отложен PREMIER LEAGUE - 2019 6
20-08-2019 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 5 - 2 PREMIER LEAGUE - 2019 7
28-08-2019 20:30 не е избран АФК Русчук - Разград® - PREMIER LEAGUE - 2019 8