Пловдив

Атанас Апостолов Лазаров

клубове

роден на: 15.08.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Danika 2 - 1 CALCIO 4
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 1 - 6 CALCIO 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4 CALCIO 6
16-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 9 - 6 CALCIO 7
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11 CALCIO 8
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3 CALCIO 9
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 5 - 3 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Фаворит 1 - 4 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 5 - 4 Група C 3
25-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Фаворит - DEMBA TEAM 4 - 2 Група C 1
05-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 4 - 5 Група C 2
10-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 3 - 3 Група C 3
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Malki Koteta 2 - 5 Група C 1
25-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
07-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Сините Ангели 7 - 0 Група C 3
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
08-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 12 - 5 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2 CALCIO 2
19-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Смирненски 5 - 2 CALCIO 3
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
18-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 5 - 3 CALCIO 6
27-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Фаворит 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 9 - 6 CALCIO 7
07-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 7 - 6 CALCIO 8
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8 CALCIO 9
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
05-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - Фаворит 4 - 3 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
05-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Фаворит 4 - 1 CALCIO 14
06-03-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ХЪШОВЕ 14 - 1 Лига Арена 1
13-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - BTL UNITED 2 - 2 CALCIO 15
13-03-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - Вълчи рай 3 - 3 Лига Арена 2
19-03-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 5 - 5 Лига Арена 3
22-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 1 - 4 Лига Арена 4
11-04-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - Вълчи рай 2 - 2 Лига Арена 6
16-04-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 10 Лига Арена 7
25-04-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Вълчи рай 2 - 2 Лига Арена 8
07-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 4 - 8 Лига Арена 10
14-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Вълчи рай 5 - 4 Лига Арена 11
21-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 5
06-06-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Вълчи рай 0 - 5 Лига Арена 13
08-06-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 2 - 2 Лига Арена 12
12-06-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 14
25-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 5 - 7 Лига Арена 23
27-06-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Raiders 5 - 0 Лига Арена 24
04-07-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Полярните мечки 2 - 1 Лига Арена 15
13-07-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 16
18-07-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Old School 4 - 4 Лига Арена 17
20-08-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 17 - 1 Лига Арена 18
27-08-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 9 - 6 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Fresh Penis 12 - 9 Лига Арена 20
03-09-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 10 - 4 Лига Арена 21
10-09-2018 00:00 СЦ Арена Вълчи рай - papiauto03 5 - 0 Лига Арена 22
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5 LA LIGA 1
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
03-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 0 - 5 LA LIGA 3
09-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 3 - 4 Лига Арена 3
10-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Римските орли 8 - 1 LA LIGA 4
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
19-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Вълчи рай 2 - 8 Лига Арена 4
22-10-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Maina City 13 - 8 Лига Арена 5
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 8 - 7 Лига Арена 6
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
14-11-2018 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 8 - 5 Лига Арена 7
14-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Беси МФК 13 - 1 LA LIGA 8
19-11-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 2 - 5 Лига Арена 9
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
23-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Вълчи рай 6 - 3 Лига Арена 8
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 7 - 4 Лига Арена 10
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 10
12-12-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Фаворит 2 - 7 LA LIGA 11
20-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 12
05-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Маламир 7 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Фаворит 5 - 2 LA LIGA 15
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
29-03-2019 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 2
03-04-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Fresh Penis 6 - 3 Лига Арена 11
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0 LA LIGA 17
10-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК Белица 20 4 - 3 LA LIGA 18
15-04-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 1 - 2 Лига Арена 13
17-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Крепост - Фаворит 3 - 5 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Спартак 1 - 2 Лига Арена 14
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
02-05-2019 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Десант-68 4 - 2 Лига Арена 15
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
09-05-2019 21:00 СЦ Арена Maina City - Вълчи рай 3 - 4 Лига Арена 16
14-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 17
17-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 23
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Фаворит 7 - 4 LA LIGA 24
22-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 18
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
28-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 19
29-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Quantico 5 - 3 LA LIGA 25
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
12-06-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Фаворит 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Крепост 5 - 4 OPEN CUP ГФЛ
19-06-2019 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 20
20-06-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 4 - 8 Лига Арена 21
24-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 22
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ