Пловдив

Кирил Василев Василев

клубове

роден на: 05.07.1986

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК Гарата 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Даяна 3 - 9 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен ФК Спартак - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 4
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - BONELLI 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 19:00 СЦ Арена Криско - АФК Гарата 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 19:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - АФК Гарата 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2014 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Lauta Army Fight Club 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 14
04-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 9
08-07-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Мас Гранде 6 - 6 ВИСША ЛИГА 15
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 16
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
02-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - АФК Гарата 3 - 6 ВИСША ЛИГА 22
08-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 2 - 3 ВИСША ЛИГА 19
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Криско 2 - 1 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2014 00:00 СЦ Арена АФК Гарата - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - АФК Гарата 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Мас Гранде 7 - 5 ВИСША ЛИГА 29
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2014 17:00 СЦ Арена Мас Гранде - АФК Гарата 3 - 7 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Младежка 1 1 - 4 Финални плейофи 11
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
27-03-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК Гарата 15 - 2 LA LIGA 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Гарата 3 - 5 LA LIGA 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 6
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 8
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 20:00 Авангард АФК Гарата - АФК ХАОС 0 - 6 LA LIGA 9
24-05-2015 17:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 4 - 4* Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 9 - 3 LA LIGA 10
25-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Марица *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 16:00 СЦ Арена АФК Гарата - Лаос 7 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2015 19:00 СЦ Арена 90 - АФК Гарата 5 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-06-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Fresh Penis 4 - 3 LA LIGA 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 19:00 Авангард АФК Гарата - ФК Житница 0 - 5 LA LIGA 11
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 21:00 Авангард ФК Даяна - Космос 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
12-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Old School 0 - 5 LA LIGA 15
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - AFC Cvet Junior 0 - 5 LA LIGA 19
02-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Щ+Щ 3 - 4 LA LIGA 18
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
20-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
25-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
12-07-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 Втора шестица 5
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
04-09-2016 00:03 не е избран АФК Гарата - ФК Спартак 0 - 0 ВИСША ЛИГА 99
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 10:00 Релакс Арена (Пазарджик) Смяна А - ФК Даяна 5 - 0 ГРУПА E5 1
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 11:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи