Пловдив

Васил Асенов Стефанов

клубове

роден на: 14.08.1997

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 7 - 2 СУПЕР Лига 7 1
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7 CALCIO 1
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Армада Пловдив 7 - 5 CALCIO 3
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сините Ангели 2 - 6 CALCIO 4
21-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ХАОС 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Армада Пловдив 4 - 4 CALCIO 5
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Армада Пловдив 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5 CALCIO 7
23-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 1 - 10 CALCIO 8
02-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6 CALCIO 9
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3 CALCIO 11
05-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Армада Пловдив 0 - 5 Група А 1
10-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Old School 1 - 5 Група А 2
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
26-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Армада Пловдив 4 - 6 Група C 1
05-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 4 - 5 Група C 2
14-05-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - DEMBA TEAM 0 - 5 Група C 3
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
29-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 0 - 5 Група B 2
05-06-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 3
13-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - Четирите Пейки 4 - 4 СУПЕР Лига 7 1
20-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 9 СУПЕР Лига 7 2
03-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
04-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Беломорски 8 - 5 СУПЕР Лига 7 4
18-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - БОРА 4 - 4 СУПЕР Лига 7 6
21-10-2017 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - TIFA II 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
28-10-2017 20:00 СЦ Оптимум TIFA II - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
28-10-2017 20:40 СЦ Оптимум Малкото Пони - Armada Plovdiv 3 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
01-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 7 - 3 СУПЕР Лига 7 8
04-11-2017 20:45 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - TIFA 2 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
08-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - АФК Фрактура 10 - 5 СУПЕР Лига 7 9
12-11-2017 17:40 не е избран Armada Plovdiv - United Plovdiv 4 - 6 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Четирите Пейки 10 - 5 СУПЕР Лига 7 10
19-11-2017 17:00 СЦ Оптимум TIFA II - Armada Plovdiv 1 - 3 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
19-11-2017 20:00 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 1 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
02-12-2017 20:00 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - Малкото Пони 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
07-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 7
10-12-2017 17:00 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
10-12-2017 20:40 СЦ Оптимум TIFA - Armada Plovdiv 0 - 8 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
03-02-2018 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 8 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
10-02-2018 20:40 СЦ Оптимум United Plovdiv - Armada Plovdiv 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 10
10-02-2018 21:25 СЦ Оптимум FC South central - Малкото Пони 2 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 10
04-03-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - United Plovdiv 8 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 14
10-03-2018 21:00 СЦ Арена Малкото Пони - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Четирите Пейки 6 - 5 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 11
24-03-2018 20:00 не е избран TIFA - FC South central 6 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
28-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Приятели 9 - 2 СУПЕР Лига 7 15
31-03-2018 21:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA II 7 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Приятели 0 - 5 Football 7 CUP 1
14-04-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA 6 - 3 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 6 - 9 СУПЕР Лига 7 18
19-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 2
25-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
02-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Афк Крепост 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
09-05-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
16-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FA Plovdiv 0 - 5 СУПЕР Лига 7 22
19-05-2018 20:30 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
23-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
30-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 0 - 5 Football 7 CUP 9
31-05-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център United Plovdiv - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
31-05-2018 21:45 Терен 3 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 3 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
02-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
02-06-2018 20:45 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - Малкото Пони 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
06-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
09-06-2018 20:05 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
16-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - United Plovdiv 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
19-06-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
19-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център FC South central - United Plovdiv 2 - 6 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
23-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
26-06-2018 00:00 не е избран United Plovdiv - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
27-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
30-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - Малкото Пони 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
30-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
02-07-2018 00:00 не е избран Четирите Пейки - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 29
04-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 14
05-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - FC South central 3 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
07-07-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
11-07-2018 21:00 не е избран ФК Приятели - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - БОРА 6 - 3 СУПЕР Лига 7 2
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 3
03-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 8 - 4 СУПЕР Лига 7 5
17-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - 20 Super Hot 5 - 7 СУПЕР Лига 7 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
07-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FA Plovdiv 5 - 4 СУПЕР Лига 7 9
14-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - Четирите Пейки 2 - 4 СУПЕР Лига 7 10
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 11 - 4 СУПЕР Лига 7 7
26-11-2018 01:05 Футболна академия "Пловдив" Novacite - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-12-2018 20:00 не е избран Четирите Пейки - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
20-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 14
27-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 15
01-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 1 - 7 СУПЕР Лига 7 16
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 2 - 7 СУПЕР Лига 7 18
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
29-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - Четирите Пейки 7 - 11 СУПЕР Лига 7 17
08-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - AFC TechnoWelt 4 - 5 СУПЕР Лига 7 21
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 22
20-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Old School 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
10-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
01-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 6 - 3 Football 7 CUP 1
08-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Хулигани 1 - 4 Football 7 CUP 2
16-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 3 Football 7 CUP 3
23-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 8 - 4 Football 7 CUP 4
30-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 3 - 2 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 не е избран Хулигани - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 5