Пловдив

Асен Здравков Муглев

клубове

роден на: 14.08.1979

години: 40

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8 LA LIGA 3
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - TNN Gold 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
18-04-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 7 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3 LA LIGA 10
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5 LA LIGA 11
31-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - Сборная 3 - 3 Група C 1
09-06-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Kilnockie 4 - 6 Група C 2
16-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 7 - 5 Група C 3
22-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Сборная 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Последен Шанс 2 - 11 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сборная 9 - 1 LA LIGA 2
30-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Сборная - Kilnockie 7 - 1 LA LIGA 3
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сборная - АФК ХАОС 2 - 12 LA LIGA 5
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
09-12-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 9
27-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Сборная 8 - 6 LA LIGA 10
07-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сборная - Космос 5 - 0 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5 LA LIGA 12
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0 LA LIGA 13