Пловдив

Станимир Андреев Андреев

клубове

роден на: 23.05.1995

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
19-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Kamenitza-Интернационал 4 - 11 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - FC FIGHTERS 3 - 8 CALCIO 3
07-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 16 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сините Ангели 2 - 6 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 1 - 6 CALCIO 5
09-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Сините Ангели 0 - 5 CALCIO 6
16-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 6 CALCIO 7
22-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 2 - 6 CALCIO 8
12-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Сините Ангели 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-03-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Сините Ангели 6 - 3 CALCIO 9
15-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Активлайф 4 - 6 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Криско - Сините Ангели 3 - 1 CALCIO 11
06-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - TAURUS BULLS 4 - 1 Група B 1
11-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Avengers - Сините Ангели 1 - 2 Група B 2
18-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Наказателите - Сините Ангели 2 - 10 Група B 3
26-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Сабрина 3 - 4 Група B 1
05-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 5 Група B 2
12-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ХЪШОВЕ 3 - 7 Група B 3
15-05-2017 00:00 не е избран Сините Ангели - ФК Бунарджика 5 - 0 Група C 1
31-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Сините Ангели 8 - 7 Група C 2
07-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Сините Ангели 7 - 0 Група C 3
15-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Сините Ангели 1 - 3 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели *5 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 4 - 3 CALCIO 1
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6 CALCIO 2
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-10-2017 12:00 СЦ Арена No Mercy - Сините Ангели 16 - 0 CALCIO 3
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3 CALCIO 4
13-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Сините Ангели 5 - 4 CALCIO 5
18-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 5 - 3 CALCIO 6
01-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TAURUS BULLS - Сините Ангели 6 - 1 CALCIO 7
08-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 0 - 5 CALCIO 8
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Сините Ангели 8 - 6 PLOVDIV OPEN 5