Пловдив

Любомир Йосифов Башев

клубове

роден на: 09.04.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 4 - 8 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК Гарата 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
21-03-2014 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 10 - 1 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
28-03-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
07-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Десант-68 - Фитони 0 - 1 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 19:30 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен Десант-68 - Verso Travel 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - Десант-68 1 - 4 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
30-04-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 3 - 4 ВИСША ЛИГА 7
08-05-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 0 - 3 ВИСША ЛИГА 7
12-05-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 2 ВИСША ЛИГА 9
02-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
06-06-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 10
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
20-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BONELLI 5 - 2 ВИСША ЛИГА 12
20-06-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен ФК Спартак - Десант-68 2 - 5 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 20:00 ВСИ 1 терен ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 14
04-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 9
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-07-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 2 - 8 ВИСША ЛИГА 11
26-08-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 16
29-08-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 2 - 5 ВИСША ЛИГА 17
01-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Десант-68 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
12-09-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - BONELLI 1 - 2 ВИСША ЛИГА 19
17-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 20
05-10-2014 15:00 СЦ Арена Десант-68 - Мас Гранде 8 - 3 ВИСША ЛИГА 20
07-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 22
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
27-10-2014 00:00 не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
29-10-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 25
29-10-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 24
03-11-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 21
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Десант-68 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
11-11-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Мас Гранде 3 - 3 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 3 - 5 ВИСША ЛИГА 22
20-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 29
20-11-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
28-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 11 - 2 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 1 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
11-03-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 21:00 Авангард Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Младежка 1 2 - 5 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 6 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Десант-68 4 - 1 ВИСША ЛИГА 3
29-03-2015 16:00 Игрище Ловен парк Десант-68 - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 4 - 3 ВИСША ЛИГА 4
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Kamenitza-Интернационал 9 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 20:00 Авангард Десант-68 - BOHEMIANS 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
22-04-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
30-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
07-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-05-2015 20:00 СЦ Арена Космос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
28-05-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 10:30 СЦ Арена Десант-68 - Фитони 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
31-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
02-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 ВИСША ЛИГА 11
03-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
09-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
16-06-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
18-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 4 - 2 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
23-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 14
28-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 11 - 5 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Десант-68 1 - 6 ВИСША ЛИГА 17
24-08-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 6 - 3 ВИСША ЛИГА 17
31-08-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 18
02-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
16-09-2015 21:00 Авангард Десант-68 - Фитони 3 - 4 ВИСША ЛИГА 21
17-09-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 7 - 5 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 22
28-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Лаос 4 - 2 ВИСША ЛИГА 18
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
02-10-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Космос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
13-10-2015 21:00 Авангард Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 24
19-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 5 - 4 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Десант-68 8 - 3 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 18:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 3 - 1 ВИСША ЛИГА 25
04-11-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 26
04-11-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Космос 0 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 10 - 7 ВИСША ЛИГА 28
24-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 0 - 4 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - ФК Спартак 4 - 7 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 4 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
16-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ХАОС 4 - 1 Финални плейофи
20-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Racing Club 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 10 - 1 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
07-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 14 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 6
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Десант-68 *1 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4 ВИСША ЛИГА 12
17-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 2 - 15 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Десант-68 10 - 6 ВИСША ЛИГА 11
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
24-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2 ВИСША ЛИГА 15
14-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Втора шестица 1
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
20-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 1
21-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Втора шестица 2
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
01-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - AFC Cvet Junior 9 - 8 Втора шестица 3
05-07-2016 00:00 не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 5 - 0 Втора шестица 4
05-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 Втора шестица 5
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
12-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 3 - 5 Втора шестица 4
19-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 6 Финални плейофи
27-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 1 - 4 Финални плейофи
30-08-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Криско 9 - 3 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0 CALCIO 2
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12 ВИСША ЛИГА 4
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0 CALCIO 4
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 7
20-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Десант-68 *5 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Армада Пловдив 4 - 4 CALCIO 5
31-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Десант-68 4 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 5 - 8 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран Десант-68 - Danika 5 - 0 CALCIO 7
17-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 2 - 6 CALCIO 8
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
12-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Сините Ангели 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 CALCIO 9
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 16
17-03-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5 CALCIO 10
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Активлайф - Десант-68 1 - 5 CALCIO 11
29-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 5 - 3 ВИСША ЛИГА 18
07-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 7 - 4 Bundesliga 1
11-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Десант-68 0 - 5 Bundesliga 2
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
25-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 2 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4 Bundesliga 4
27-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 2 - 0 Bundesliga 5
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 2 - 4 Bundesliga 6
16-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 24
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9 Bundesliga 7
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 9 - 2 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3 Bundesliga 8
09-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 7 Финални плейофи
22-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2017 19:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 7 - 8 CALCIO 1
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2 CALCIO 2
14-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Десант-68 5 - 9 CALCIO 3
26-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Малкото Пони 8 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
06-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Десант-68 1 - 6 CALCIO 4
07-10-2017 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Serdika-Sofia 6 - 4 ГРУПА E4 1
07-10-2017 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ГРУПА E4 2
10-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Смирненски 4 - 3 CALCIO 5
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 3 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - Old School 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3 CALCIO 7
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 0 - 5 CALCIO 8
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
17-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Победа (Царацово) 8 - 1 CALCIO 9
21-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Десант-68 5 - 0 CALCIO 10
22-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 4 - 3 CALCIO 11
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1 CALCIO 12
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
14-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
11-03-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Десант-68 10 - 2 CALCIO 14
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 19:00 не е избран Десант-68 - Мосад 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 3 - 5 OPEN CUP Група А 1
01-04-2018 16:00 Игрище Ловен парк ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 7 - 1 OPEN CUP Група А 2
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
15-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Десант-68 5 - 4 OPEN CUP Група А 3
18-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Десант-68 4 - 1 OPEN CUP Група А 4
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - La Furia 4 - 5 OPEN CUP Група А 5
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - Десант-68 2 - 2 OPEN CUP Група А 6
06-05-2018 00:00 не е избран Десант-68 - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
19-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Десант-68 10 - 4 OPEN CUP Група А 8
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BTL UNITED 4 - 1 OPEN CUP Група А 9
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Десант-68 1 - 1* OPEN CUP ГФЛ
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
19-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 1
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 2
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Десант-68 7 - 6 Лига Арена 3
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
19-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Вълчи рай 2 - 8 Лига Арена 4
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Maina City 10 - 2 Лига Арена 6
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 09:00 Игрище зад централна поща ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 Югоизток - група B 1
04-11-2018 11:30 Игрище зад централна поща Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 0 Югоизток - група B 2
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
07-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Десант-68 4 - 11 Лига Арена 7
12-11-2018 21:00 СЦ Арена Десант-68 - КАМИОНИТЕ 6 - 4 Лига Арена 8
13-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
25-11-2018 10:15 Каменица Арена - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК ''Граничар'' - Кирково 0 - 5 Югоизток - група B 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 РЕМИЗА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 Югоизток - група B 2
25-11-2018 16:00 Каменица Арена - терен 1 КАМИТЕ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 Югоизток - група B 3
28-11-2018 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Активлайф 2 - 3 Лига Арена 10
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 17 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
27-01-2019 12:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Илюминати 11 - 7 ЗИМНА ЛИГА 6
05-02-2019 20:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
12-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Траките 2017 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
01-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХАОС 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бирен Спортист 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
24-03-2019 16:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 6 - 4 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2019 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Десант-68 2 - 7 Лига Арена 11
02-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 4 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджика *2 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Старата Школа 5 - 2 Лига Арена 12
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
02-05-2019 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - Десант-68 4 - 2 Лига Арена 15
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Десант-68 3 - 8 Лига Арена 17
17-05-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 13
21-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 00:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 19
28-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
07-06-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - FC Siza Sport 3 - 6 Лига Арена 14
11-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
11-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Fresh Penis 10 - 5 Лига Арена 18
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Десант-68 9 - 4 Лига Арена 21
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
24-06-2019 00:00 не е избран Десант-68 - АПФК Пловдив 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 19 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
08-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футбол Радар - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
15-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футбол Радар 6 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
24-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Активлайф - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП