Пловдив

Атанас Петров Бегов

клубове

роден на: 09.07.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-03-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Гражданите 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
13-04-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Гражданите 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
25-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен BONELLI - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
04-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Lauta Army Fight Club - Гражданите 1 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 5 - 5 ВИСША ЛИГА 11
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
11-07-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
14-07-2014 21:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Гражданите 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
01-09-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 2 - 5 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Гражданите *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 2 - 6 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - Мас Гранде 0 - 5 ВИСША ЛИГА 16
14-10-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - BONELLI 2 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Гражданите 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
24-11-2014 00:00 не е избран Гражданите - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 19:00 Авангард Криско - Гражданите 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 9 - 2 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
17-05-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Космос 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 11:30 СЦ Арена Fresh Penis - Гражданите 10 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 0 - 5 ВИСША ЛИГА 11
09-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Младежка 1 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
27-06-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Гражданите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 11 - 5 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 1 - 6 ВИСША ЛИГА 22
16-10-2015 19:00 СЦ Арена Космос - Гражданите 14 - 4 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2015 19:00 СЦ Арена Гражданите - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 23
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
09-11-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 21:00 Авангард ФК Спартак - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център Гражданите - Лаос 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
20-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - NO to Racism 4 - 4 LA LIGA 1
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3 LA LIGA 2
02-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - NO to Racism 3 - 13 LA LIGA 3
10-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Rossoneri Plovdiv 11 - 4 LA LIGA 4
17-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Торнадо - NO to Racism 1 - 3 LA LIGA 5
24-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - UEFALONA 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BROTHERS-SECURITY 2 - 1 LA LIGA 6
06-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - NO to Racism 4 - 0 LA LIGA 7
21-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - NO to Racism 1 - 9 LA LIGA 9
30-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - NO to Racism 11 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 11
19-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - NO to Racism 2 - 4 LA LIGA 12
27-02-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - АФК Белица 20 2 - 7 LA LIGA 13
06-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Крепост - NO to Racism 1 - 3 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Фаворит 5 - 2 LA LIGA 15
19-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - NO to Racism 8 - 1 LA LIGA 16
28-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - Имхотеп 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - МФК Евмолпия 3 - 10 LA LIGA 17
10-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - NO to Racism 6 - 3 LA LIGA 18
19-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Последен Шанс 3 - 9 LA LIGA 19
29-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - NO to Racism 4 - 3 LA LIGA 20
01-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ФК Илюминати 3 - 1 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2 LA LIGA 22
16-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - Секс богове 7 - 2 LA LIGA 23
21-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - NO to Racism 3 - 4 LA LIGA 24
29-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 25
05-06-2019 19:00 не е избран NO to Racism - BROTHERS-SECURITY 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ