Пловдив

Атанас Петров Станчев

клубове

роден на: 16.08.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 18
31-08-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Ф.К. ОАЗИС 3 - 10 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 2 - 1 ВИСША ЛИГА 22
08-10-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 ВИСША ЛИГА 16
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
20-10-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Десант-68 8 - 3 ВИСША ЛИГА 24
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 7 ВИСША ЛИГА 23
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
09-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Ф.К. ОАЗИС 4 - 10 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2
13-03-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Скрита Сила - Ф.К. ОАЗИС 1 - 8 Група O 1
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
15-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6 ВИСША ЛИГА 9
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9 ВИСША ЛИГА 2
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3 ВИСША ЛИГА 3
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 4 - 4 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5 ВИСША ЛИГА 15
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 6 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
29-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Quantico - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 5 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC Siza Sport 6 - 1 Финални плейофи
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
01-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29