Враца

Владимир Сашов Яков

клубове

роден на: 20.05.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран RIMC-Vratsa - БАМФ-Враца БИЗНЕС ЛИГА 13
n/a не е избран Фк.Хубев - АФК Чех Пласт ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
n/a не е избран АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
n/a не е избран Kozaro - АФК Чех Пласт ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
n/a не е избран АФК Чех Пласт - Fk ekofrut ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4 Б група 1
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2 Б група 2
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7 Б група 6
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 15
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
12-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 2
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
05-05-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - БАМФ-Враца 9 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 1
05-05-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК “ЕКОНТ” Враца 7 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2
10-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 10 - 3 "Б" ГРУПА 5
12-05-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - БАМФ-Враца 2 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 3
12-05-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 1 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 4
19-05-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ХЪС" -ЛОМ - БАМФ-Враца 4 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 5
19-05-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - RIMC-Vratsa 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 6
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 14:50 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 8 БИЗНЕС ЛИГА 8
26-05-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА Фк.Хубев - БАМФ-Враца 4 - 9 БИЗНЕС ЛИГА 7
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
09-06-2019 16:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ЕКОНТ” Враца - БАМФ-Враца 2 - 4 БИЗНЕС ЛИГА 9
09-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - FC Speedy 2 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 10
16-06-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 5 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 11
16-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК"ХЪС" -ЛОМ 2 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 12
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
КР ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт - "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - Фк.Хубев - БИЗНЕС ЛИГА 14
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт - "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5