Пловдив

Даниел Живков Димитров

клубове

роден на: 15.05.1989

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-03-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - FC Siza Sport 2 - 2 CALCIO 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 2 терен PlayBoy - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 7
26-03-2014 21:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 2
06-04-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Недооценените 1 - 5 CALCIO 8
08-04-2014 20:00 СЦ Арена Криско - FC Siza Sport 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 21:30 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - FC Siza Sport 4 - 2 CALCIO 5
21-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 3
25-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - АФК Стройтим 2 - 2 CALCIO 6
30-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - Интер такси 2 - 13 CALCIO 4
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
20-05-2014 20:20 ВСИ 2 терен Verso Travel - FC Siza Sport 1 - 4 КУПА АРЕНА
29-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Торнадо 1 - 4 CALCIO 10
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6 CALCIO 11
16-06-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Баркод 5 - 3 КУПА АРЕНА
18-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Ф.К. Петър Берон 14 - 5 CALCIO 13
29-06-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Mishocite 1 - 4 CALCIO 14
03-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 13 - 2 CALCIO 15
08-07-2014 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Младежка 1 3 - 3 CALCIO 16
27-08-2014 20:00 СЦ Арена Интер такси - FC Siza Sport 1 - 3 CALCIO 17
01-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 CALCIO 18
08-09-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 19
15-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Младежка 1 5 - 3 КУПА АРЕНА
17-09-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - PlayBoy 5 - 3 CALCIO 20
28-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 21
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
08-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - FC Siza Sport 2 - 1 CALCIO 23
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 24
27-10-2014 00:00 не е избран Ф.К. Петър Берон - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 26
14-12-2014 13:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - FC Siza Sport 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
21-12-2014 13:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Марица 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 2 - 1 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Лаос 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 15:00 СЦ Арена ФК СпИртист - FC Siza Sport 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
08-02-2015 14:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
12-02-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - WIMBLEDON 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
15-02-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Ред Бул 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
22-02-2015 12:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - FC Siza Sport 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
10-03-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 22
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
19-03-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 3 - 1 LA LIGA 2
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
09-04-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - FC Siza Sport 1 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 4 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
30-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 7
13-05-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 8
22-05-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 1 - 5 LA LIGA 9
23-05-2015 00:00 не е избран FC Siza Sport - 90 0 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 20:00 СЦ Арена АФК Марица - FC Siza Sport 4 - 1 LA LIGA 10
05-06-2015 20:00 Авангард FC Siza Sport - АФК ХАОС 5 - 3 LA LIGA 11
10-06-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - FC Siza Sport 6 - 3 LA LIGA 12
19-06-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Житница 1 - 6 LA LIGA 13
29-06-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 2 - 4 LA LIGA 15
03-07-2015 21:00 Авангард 90 - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 14
10-07-2015 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
13-09-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Щ+Щ 3 - 5 LA LIGA 20
16-09-2015 19:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 21
23-09-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 13 - 2 LA LIGA 22
06-10-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - FC Siza Sport 3 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 6 - 5 LA LIGA 23
19-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 9 - 4 КУПА АРЕНА
20-10-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 6 - 11 LA LIGA 24
27-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 25
31-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 3 - 4 КУПА АРЕНА
09-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - FC Siza Sport 5 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 26
12-11-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 2 - 6 LA LIGA 27
16-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3* КУПА АРЕНА
25-11-2015 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Житница - FC Siza Sport 3 - 4 LA LIGA 28
28-11-2015 18:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПА АРЕНА
02-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК ПЛОВДИВ 9 - 2 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 3 - Младежки център Fresh Penis - FC Siza Sport 0 - 9 LA LIGA 30
16-12-2015 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 1 - 4 Финални плейофи
07-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Old School 5 - 3 CALCIO 1
13-03-2016 11:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - FC Siza Sport 2 - 1 Група M 1
13-03-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони FC Siza Sport - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 Група M 2
15-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - FC Siza Sport 5 - 0 CALCIO 2
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - FC Siza Sport 4 - 4 CALCIO 4
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6 CALCIO 5
20-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-04-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 6
30-04-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Хамелеон - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Avengers 5 - 0 CALCIO 7
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4 CALCIO 8
15-05-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - FC Siza Sport *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Danika 10 - 3 CALCIO 10
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 11
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 3 - 4 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - FC Siza Sport 1 - 5 Bundesliga 2
15-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 8 - 1 Bundesliga 3
22-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Чико-Бунара 0 - 4 Bundesliga 4
28-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - FC Siza Sport 8 - 3 Bundesliga 5
05-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Тарос Трейд 3 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
16-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC Siza Sport 3 - 0 LA LIGA 1
25-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Космос - FC Siza Sport 4 - 7 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - ШАШ 7 - 5 LA LIGA 3
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 4
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Kilnockie 5 - 2 LA LIGA 5
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
15-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2 LA LIGA 8
09-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Malki Koteta 5 - 0 LA LIGA 9
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
12-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Щ+Щ 2 - 4 LA LIGA 11
15-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - FC Siza Sport 3 - 6 LA LIGA 12
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0 LA LIGA 13
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
05-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Младежка 1 4 - 5 Bundesliga 2
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4 Bundesliga 3
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7 Bundesliga 4
02-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 2 - 0 Bundesliga 5
10-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 7 Bundesliga 6
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 0 Bundesliga 7
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9 Bundesliga 9
13-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 1 - 10 OPEN CUP ГФЛ
19-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC Siza Sport 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - FC Siza Sport 3 - 1 OPEN CUP ГФЛ
06-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Победа (Царацово) 3 - 5 CALCIO 1
14-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - FC Siza Sport 1 - 9 CALCIO 2
19-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BTL UNITED 4 - 1 CALCIO 3
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 CALCIO 4
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 10 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
09-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - DEMBA TEAM 6 - 8 CALCIO 8
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8 CALCIO 9
22-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - TAURUS BULLS 5 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 4 - 3 CALCIO 11
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
17-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Смирненски 9 - 2 CALCIO 12
03-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - FC Siza Sport 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 9 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - FC Siza Sport 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 10 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
05-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
12-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 14 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
18-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 31 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 9 - 1 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9 CALCIO 14
13-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 15
16-03-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - papiauto03 8 - 4 Лига Арена 2
23-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 1 - 4 Лига Арена 3
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
28-03-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 4
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 6
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
16-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 6 - 7 Bundesliga 4
17-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 5 - 6 Лига Арена 7
23-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 5
25-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ПЪЛЕН ХАОС 10 - 5 Лига Арена 8
01-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 9
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9 Bundesliga 6
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - FC Siza Sport 3 - 4 Лига Арена 11
17-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC Siza Sport 4 - 1 Bundesliga 8
21-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 5
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
30-05-2018 20:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
05-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 9 - 3 Финални плейофи
08-06-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 13
18-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
20-06-2018 19:00 СЦ Арена papiauto03 - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 14
27-06-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 23
03-07-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC Siza Sport 6 - 1 Финални плейофи
04-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 1 - 3 Лига Арена 15
09-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - FC Lauta Hools 2 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
12-07-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център FC Lauta Hools - FC Siza Sport 6 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
17-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 1 - 9 Лига Арена 17
22-08-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 18
27-08-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 9 - 6 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
03-09-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 3 - 8 Лига Арена 21
05-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 12 - 9 Лига Арена 24
12-09-2018 19:00 СЦ Арена Полярните мечки - FC Siza Sport 3 - 11 Лига Арена 22
19-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Римските орли - FC Siza Sport 2 - 14 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Активлайф 8 - 8 Лига Арена 1
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2 LA LIGA 2
01-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - FC Siza Sport 8 - 5 Лига Арена 2
03-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
10-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Десант-68 7 - 6 Лига Арена 3
15-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - FC Siza Sport 2 - 6 LA LIGA 5
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - FC Siza Sport 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 5 - 2 Лига Арена 7
13-11-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Спартак 2 - 8 Лига Арена 8
19-11-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 2 - 5 Лига Арена 9
20-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Торнадо - FC Siza Sport 5 - 7 LA LIGA 7
21-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3 LA LIGA 9
25-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Siza Sport - ФК Мастило 5 - 0 Югоизток - група A 1
25-11-2018 11:30 Каменица Арена - терен 2 Club Ego - FC Siza Sport 7 - 2 Югоизток - група A 2
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Siza Sport 5 - 0 Югоизток - група A 3
27-11-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Maina City 3 - 8 Лига Арена 10
30-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BROTHERS-SECURITY 6 - 3 LA LIGA 8
12-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - FC Siza Sport 0 - 2 LA LIGA 11
19-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - NO to Racism 2 - 4 LA LIGA 12
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 13
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК Белица 20 3 - 1 LA LIGA 15
21-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - FC Siza Sport 1 - 5 LA LIGA 16
24-03-2019 18:00 СЦ Арена Fresh Penis - FC Siza Sport 6 - 6 Лига Арена 5
29-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - FC Siza Sport 2 - 13 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 4 - 7 Лига Арена 11
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0 LA LIGA 17
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 5 - 4 Лига Арена 12
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4 LA LIGA 18
15-04-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 13
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 20
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
02-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 5 - 2 LA LIGA 21
07-05-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 11 - 7 Лига Арена 16
08-05-2019 20:30 Терен 3 - Младежки център Quantico - FC Siza Sport 3 - 4 LA LIGA 22
10-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
19-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Илюминати 0 - 9 LA LIGA 23
20-05-2019 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 18
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
25-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 19
28-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - Секс богове 7 - 7 LA LIGA 25
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи
07-06-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - FC Siza Sport 3 - 6 Лига Арена 14
10-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 6 Финални плейофи
13-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Siza Sport 4 - 6 Финални плейофи
17-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 2 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-06-2019 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 20
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
21-06-2019 19:00 СЦ Арена Maina City - FC Siza Sport 5 - 0 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 3 - 1 Финални плейофи
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи