Пловдив

Шабан Селиатин Шабан

клубове

роден на: 09.12.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
08-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 1 - 7 LA LIGA 1
12-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 4 - 5 LA LIGA 2
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4 LA LIGA 2
20-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 5 LA LIGA 3
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия 0 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
04-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 4 - 2 LA LIGA 4
11-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Сабрина 5 - 0 LA LIGA 5
11-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Мосад - Любекс 8 - 3 LA LIGA 5
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3 LA LIGA 6
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 3 LA LIGA 7
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - МФК Евмолпия 9 - 4 LA LIGA 10
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Quantico - Любекс 0 - 5 LA LIGA 11
03-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - BTL UNITED 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7 LA LIGA 13
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8 LA LIGA 13
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1 LA LIGA 14
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 15
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5 LA LIGA 15
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
28-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Светците 5 - 4 OPEN CUP Група Б 1
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
03-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - МФК Евмолпия 8 - 1 OPEN CUP Група Б 2
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Смирненски 8 - 4 OPEN CUP Група Б 3
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2 Bundesliga 3
17-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - МФК Евмолпия 13 - 4 OPEN CUP Група Б 4
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
01-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Малкото Пони 5 - 3 OPEN CUP Група Б 6
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6 OPEN CUP Група Б 7
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-05-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 7 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
21-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 2 - 3 Bundesliga 6
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 Финални плейофи
13-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Old School 5 - 6 OPEN CUP ГФЛ
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 10 - 0 LA LIGA 1
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 4 - 2 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4 LA LIGA 3
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 8 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
14-10-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 5
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Любекс 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Римските орли - МФК Евмолпия 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
01-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Римските орли 5 - 0 LA LIGA 6
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4 LA LIGA 8
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
05-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Беси МФК 4 - 1 LA LIGA 10
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
27-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 13
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
03-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 12
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 2 LA LIGA 14
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
19-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Маламир 5 - 0 LA LIGA 16
27-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 4 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - МФК Евмолпия 3 - 10 LA LIGA 17
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0 LA LIGA 19
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
24-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК Белица 20 4 - 11 LA LIGA 20
05-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - МФК Евмолпия 4 - 6 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Plovdiv 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Лаос 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Internazionale 6 - 3 LA LIGA 25
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
10-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - МФК Евмолпия 0 - 3 Финални плейофи
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Siza Sport 4 - 6 Финални плейофи
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи