Пловдив

Атанас Иванов Стоянов

клубове

роден на: 10.01.1992

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК Спартак - АФК ХАОС Лига Krauterhof 10
11-03-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 4 - 8 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
28-03-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
02-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 17:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Балканска Гозба 10 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Балканска Гозба 3 - 5 ВИСША ЛИГА 7
12-05-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
01-07-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - BONELLI 3 - 9 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
29-08-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
04-09-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
10-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Балканска Гозба 5 - 2 ВИСША ЛИГА 19
22-09-2014 00:00 не е избран Балканска Гозба - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 20
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
08-10-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Мас Гранде 4 - 1 ВИСША ЛИГА 22
16-10-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
27-11-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Светкавиците 11 - 2 Финални плейофи 11
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
31-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - Балканска Гозба 4 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-04-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 10 - 3 ВИСША ЛИГА 8
19-05-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Марица 7 - 0 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 1 - 7 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 3 - 1 Вътрешни квалификации ААЛ
08-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 2 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 4 - 2 ВИСША ЛИГА 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
26-08-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 4 - 2 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 5 - 1 ВИСША ЛИГА 20
18-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Космос 8 - 7 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
02-10-2015 19:00 Авангард ФК Спартак - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 23
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2015 21:00 Авангард Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
04-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Балканска Гозба 6 - 4 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 10 - 7 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - La Masia 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Сабрина 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 3
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1 CALCIO 6
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3 CALCIO 8
14-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4 ВИСША ЛИГА 12
17-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Avengers - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2 CALCIO 9
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
31-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 6 - 1 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Dream Team - БРЕСТНИК 4 - 10 Група D 2
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
12-07-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 9 - 3 Първа шестица 5
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 15 - 1 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5 LA LIGA 2
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 8 - 4 ВИСША ЛИГА 5
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3 LA LIGA 8
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
02-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Космос - БРЕСТНИК 1 - 15 LA LIGA 10
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3 LA LIGA 9
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 4
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4 Bundesliga 5
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3 Bundesliga 6
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
26-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - БРЕСТНИК 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Смирненски 3 - 1 CALCIO 1
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3 CALCIO 4
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2 CALCIO 5
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - БРЕСТНИК 2 - 4 CALCIO 6
24-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Балканска Гозба 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3 CALCIO 10
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2 CALCIO 11
04-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - Паветата 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Балканска Гозба 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
13-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 11 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 9 - 1 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6 CALCIO 14
10-03-2018 18:30 СЦ Арена papiauto03 - ФК Спартак 2 - 1 Лига Арена 1
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
14-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 3 - 7 Лига Арена 2
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 3 - 1 Лига Арена 3
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
28-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 1 - 4 Лига Арена 4
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7 Bundesliga 2
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
13-04-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Old School 5 - 7 Лига Арена 6
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
19-04-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - ФК Спартак 4 - 9 Лига Арена 7
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
24-04-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - 1K 4 - 6 Лига Арена 8
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 7
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3 Bundesliga 8
22-05-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Raiders 5 - 7 Лига Арена 10
23-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 5
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
08-06-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 13
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
02-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 2
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 3 - 4 Лига Арена 3
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
16-10-2018 20:00 СЦ Арена Maina City - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 4
16-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 5
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 2 - 3 Лига Арена 1
29-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 6
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2 LA LIGA 6
06-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Quantico 3 - 5 LA LIGA 7
07-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Старата Школа 4 - 5 Лига Арена 7
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Спартак 2 - 8 Лига Арена 8
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
20-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
26-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - БРЕСТНИК 1 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 11 - 5 Лига Арена 10
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Секс богове 8 - 6 LA LIGA 10
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
11-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - БРЕСТНИК 2 - 7 LA LIGA 11
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
13-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - БРЕСТНИК 4 - 5 LA LIGA 15
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
02-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - БРЕСТНИК 0 - 5 LA LIGA 17
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
08-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АПФК Пловдив 1 - 2 Лига Арена 12
10-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - БРЕСТНИК 0 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BROTHERS-SECURITY 11 - 5 LA LIGA 18
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Спартак 1 - 2 Лига Арена 14
01-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - БРЕСТНИК 1 - 8 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2 LA LIGA 22
08-05-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 16
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 17
17-05-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 13
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
22-05-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 18
25-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 25
03-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Maina City 3 - 4 Лига Арена 15
05-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Крепост 3 - 7 OPEN CUP ГФЛ
07-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 8 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-06-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 21
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
04-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - ФК Спартак 5 - 15 Лига Krauterhof 1
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - ФК Крепост 1 - 9 Лига Krauterhof 2
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Гробари 5 - 7 Лига Krauterhof 4
КР Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - ФК Спартак 8 - 6 Лига Krauterhof 5
14-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Футболна Академия 6 - 5 Лига Krauterhof 6
21-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - ФК Спартак 5 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - ФК Спартак 5 - 0 Лига Krauterhof 9