София

Димитър Нинов Нинов

клубове

роден на: 23.10.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Nemetschek Bulgaria 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
29-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Черно тото - Еконт 61 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Proxiad - Enetpulse 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
08-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Infragistics 3 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 3
14-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Белите кончета - Черно тото 0 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
18-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Enetpulse 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
25-09-2014 22:30 Palmsbet stadium Черно тото - Drink Team 4 - 4* LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 11:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Черно тото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
29-09-2014 18:45 не е избран Enetpulse - Телелинк Litex Tower 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 5
05-10-2014 12:00 не е избран Черно тото - Червена Звезда 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2014 20:45 не е избран eCommera - Enetpulse 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
12-10-2014 16:00 не е избран Приятели - Черно тото 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-10-2014 21:45 не е избран Enetpulse - VMware 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
19-10-2014 17:00 не е избран Черно тото - ЦВС 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2014 18:45 не е избран Comverse - Enetpulse 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-10-2014 22:00 не е избран Черно тото - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2014 18:45 не е избран Enetpulse - TRADOLOGIC 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-11-2014 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
06-11-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Enetpulse 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
09-11-2014 00:00 не е избран Черно тото - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
13-11-2014 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
16-11-2014 16:00 не е избран PNG - Черно тото 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 18:00 не е избран Черно тото - DELTA 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
24-11-2014 20:45 не е избран e-Novator - Enetpulse 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
30-11-2014 22:00 не е избран Играчорите - Черно тото 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 21:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-12-2014 19:45 не е избран Enetpulse - CSC 4 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
06-12-2014 12:00 не е избран Черно тото - Кралете 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
11-12-2014 20:45 не е избран PLAYTECH - Enetpulse 3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
14-12-2014 00:00 не е избран ФК Редута - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Черно тото 5 - 0 Група I 1
17-01-2015 15:00 не е избран Черно тото - УЛТРА 3 - 7 Група I 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
01-02-2015 12:00 не е избран Черно тото - Chelsea Bulgaria 6 - 3 Група I 4
07-02-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Черно тото 7 - 4 Група I 5
22-02-2015 19:00 Palmsbet stadium Whiskey United - Черно тото 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
26-02-2015 20:45 не е избран Techhuddle - Enetpulse 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
13-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Visteon 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
15-03-2015 11:00 не е избран Mladost Group - Черно тото 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-03-2015 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Enetpulse 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
22-03-2015 14:00 не е избран Черно тото - Fresh Market 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - CSC 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-03-2015 19:00 не е избран ПФК "61" - Черно тото 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-04-2015 18:45 Palmsbet stadium DREAMIX - Enetpulse 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
08-04-2015 22:30 не е избран Черно тото - Червена Звезда 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-04-2015 20:00 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Master Cloud 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
22-04-2015 21:45 не е избран Scalefocus - Enetpulse 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
26-04-2015 10:00 не е избран Черно тото - Монтевидео 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
07-05-2015 21:45 не е избран Enetpulse - BULPROS 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
10-05-2015 14:00 не е избран Приятели - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 18:45 не е избран Musala - Enetpulse 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
17-05-2015 17:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Черно тото 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-05-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Sirma 10 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
31-05-2015 21:45 не е избран Спокойните - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
07-06-2015 10:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-06-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Netage 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
14-06-2015 13:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 14
17-06-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Enetpulse 1 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
20-06-2015 10:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-06-2015 16:00 не е избран Черно тото - Loko Vakarel 12 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
25-06-2015 20:45 не е избран Enetpulse - e-Novator 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
26-06-2015 19:45 не е избран Черно тото - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-06-2015 18:00 не е избран Interpol - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
29-06-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
04-07-2015 14:00 не е избран Черно тото - Тигрите 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-07-2015 21:00 не е избран Черно тото - Еконт 61 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Черно тото 3 - 1 Група C 1
10-07-2015 19:45 не е избран Черно тото - ING 0 - 8 Финални плейофи
16-07-2015 20:45 не е избран Черно тото - FreshMarket 2 - 7 Група C 2
20-07-2015 19:45 не е избран ИНТРАМА - Черно тото 0 - 5 Група C 3
30-07-2015 18:45 не е избран Santos - Черно тото 4 - 6 Група C 4
06-08-2015 18:45 не е избран Черно тото - Цар Иван Асен II 4 - 10 Група C 5
10-08-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Черно тото 3 - 3* Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Черно тото 5 - 0 Елиминации
23-08-2015 17:00 не е избран Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2015 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Enetpulse 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 20:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
03-09-2015 19:45 не е избран Enetpulse - M 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 22:00 не е избран Whiskey United - Черно тото 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-09-2015 21:45 не е избран ORBIT - Enetpulse 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 11:00 не е избран Черно тото - Interpol 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
14-09-2015 22:30 не е избран Enetpulse - CODIX 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2015 21:45 не е избран EGT - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 21:45 не е избран Enetpulse - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 12:00 не е избран Еконт 61 - Черно тото 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2015 22:30 не е избран Черно тото - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 16:00 не е избран Супичка - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
05-10-2015 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 17:00 не е избран Черно тото - ORANGE COUNTY 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 8
15-10-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Adecco GSD - Enetpulse 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-10-2015 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 10:00 не е избран Черно тото - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-10-2015 18:45 не е избран Progress - Enetpulse 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2015 13:00 не е избран Амфетико - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
06-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Blizoo 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 16:00 не е избран Черно тото - BulTeam 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 20:00 не е избран Delta Guard - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 00:00 не е избран Черно тото - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 11:00 не е избран Монтевидео - Черно тото 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-11-2015 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 12:00 не е избран Черно тото - Mladost Team 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 14:00 не е избран ЦВС - Черно тото 0 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
16-02-2016 19:45 не е избран Черно тото - Seniorite 4 - 6 Финални плейофи
21-02-2016 14:00 не е избран ФК Враждебна - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 17:00 не е избран Черно тото - Викторио Ленд 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM - Enetpulse 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран Enetpulse - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 15:00 не е избран Черно тото - Ескус Милк 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 19:00 не е избран Монтевидео - Черно тото 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2016 19:45 не е избран Enetpulse - OPENCODE 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 21:00 не е избран Черно тото - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-04-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 11:00 не е избран Джиа Мото - Черно тото 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-04-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 13:00 не е избран Черно тото - Junior Barcelona 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-04-2016 21:45 не е избран CODIX - Enetpulse 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2016 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 00:00 не е избран Тигрите - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2016 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2016 21:00 не е избран Черно тото - Кралете 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
30-05-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2016 10:00 не е избран Супичка - Черно тото 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
06-06-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
17-06-2016 19:45 не е избран EGT - Enetpulse 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
24-06-2016 21:45 не е избран Опаковка БГ - Черно тото 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2016 20:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-06-2016 18:45 не е избран Enetpulse - Stemo 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-07-2016 00:00 не е избран Фалкон - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
04-07-2016 19:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-08-2016 19:00 Palmsbet stadium ЦВС - Черно тото 7 - 2 Финални плейофи
21-08-2016 16:00 не е избран Черно Тото - F.C.G. 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-08-2016 19:45 не е избран Upnetix - Enetpulse 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Черно Тото 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
29-08-2016 18:45 Palmsbet stadium CODIX - Enetpulse 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 18:45 не е избран Progress - Enetpulse 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 10:00 не е избран Mladost Crew - Черно Тото 2 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
19-09-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 12:00 не е избран Черно Тото - Викторио Ленд 8 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
03-10-2016 18:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-10-2016 15:00 не е избран Гетото - Черно Тото 11 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
13-10-2016 20:45 не е избран Stemo - Enetpulse 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 19:00 не е избран Черно Тото - Loko Vakarel 8 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Черно Тото 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 15:00 не е избран Черно Тото - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
03-11-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2016 20:45 Palmsbet stadium i:FAO - Enetpulse 0 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Черно Тото 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
14-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - Strypes 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2016 19:30 не е избран Черно Тото - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
20-11-2016 00:00 не е избран Черно Тото - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
24-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 21:00 не е избран FC SIVEN - Черно Тото 3 - 15 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
02-12-2016 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - EGT 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Опаковка БГ 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Черно Тото 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
12-12-2016 00:00 не е избран Enetpulse - Paysafe 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2017 20:00 Царско село The Mannschaft - Enetpulse 5 - 1 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
20-01-2017 20:00 не е избран Enetpulse - Пирин Гоце Делчев 4 - 5 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 12:00 не е избран Софийска вода - Enetpulse 1 - 0 EFBET Света Троица 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
19-02-2017 19:00 не е избран Черно Тото - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 14:00 не е избран LH7 - Черно Тото *6 - 6 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DANTEK DEVS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 16:00 Palmsbet stadium Черно Тото - Реал София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
13-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 21:00 Palmsbet stadium Черно Тото - ЦВС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Черно Тото 5 - 6 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 17:00 не е избран Черно Тото - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 21:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2017 19:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 21:00 не е избран ПСЖ София - Черно Тото 4 - 6 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-05-2017 17:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
18-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - EGT 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 13:00 Palmsbet stadium Гетото - Черно Тото 5 - 2 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2017 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 20:45 не е избран Черно Тото - ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 11
22-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - CODIX 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 00:00 не е избран Черно Тото - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
03-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Strypes 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2017 19:45 не е избран Stemo - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-07-2017 00:00 не е избран Лозен - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-08-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Ант студио 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Enetpulse 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 21:45 не е избран Мойто слабо място - Ант студио 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
05-09-2017 00:00 Palmsbet stadium Tom Taylor - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
08-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - IPSOS 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ант студио - JAGUARES 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Strypes - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 18:30 не е избран Ант студио - Оптиксорс 1 - 4 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2017 19:45 не е избран Бандата - Ант студио 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
20-09-2017 00:00 не е избран Enetpulse - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
29-09-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC BAUHAUS ARENA 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-10-2017 19:45 не е избран Ultras Team - Ант студио 0 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
04-10-2017 18:30 Palmsbet stadium Ант студио - greshka 3 - 11 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Ант студио 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
13-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Ант студио - Белите София 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2017 00:00 не е избран Ант студио - D&D EXPRESS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Ант студио 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2017 21:45 не е избран Евромар - Ант студио 1 - 5 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2017 21:45 не е избран Ант студио - ФК Западно Ехо 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - Боми Борисов ООД 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Enetpulse 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Ант студио 11 - 3 CHAMPIONSHIP 10
09-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Enetpulse - Progress *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
20-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
28-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - V-TAC EUROPE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
04-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2017 00:00 не е избран Ант студио - Santos 0 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2017 20:45 Palmsbet stadium Ант студио - UNILEVER ICE CREAM 0 - 4 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - EGT 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-02-2018 21:30 не е избран ТЕМИДА - Ант студио 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
05-03-2018 19:45 не е избран CODIX - Enetpulse 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-03-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ант студио 3 - 3* CHAMPIONSHIP 16
09-03-2018 18:45 не е избран Ант студио - Sunderland Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
15-03-2018 21:45 не е избран Enetpulse - IBM 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Ант студио 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-04-2018 19:45 Palmsbet stadium Experian - Enetpulse 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2018 19:45 не е избран Ант студио - UNILEVER ICE CREAM 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - Ант студио 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
07-05-2018 18:45 не е избран Enetpulse - Accedia 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2018 22:30 не е избран Ант студио - Glaz Trading Troyan 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2018 21:30 не е избран iSTYLE - Ант студио 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
18-05-2018 19:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - EGT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2018 21:00 не е избран Ант студио - Евромар 3 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 20:45 не е избран Stemo - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SUTHERLAND 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2018 21:45 не е избран Ант студио - Mr.Pizza 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
19-06-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ант студио - ОК Супер Транс 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
25-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - OPENCODE 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2018 20:00 не е избран Ант студио - Skypharm - CHAMPIONSHIP 14
02-07-2018 22:30 не е избран Ант студио - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
12-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-07-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-08-2018 18:45 Palmsbet stadium EGT - Enetpulse 1 - 4 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2018 18:45 не е избран Enetpulse - CODIX 5 - 2 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 15 - 1 PREMIER LEAGUE 5
25-09-2018 21:45 не е избран Enetpulse - Musala Soft 0 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - Enetpulse 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
11-10-2018 21:45 не е избран Enetpulse - eCommera 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - OPENCODE 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
02-11-2018 19:45 не е избран Enetpulse - Experian 6 - 1 PREMIER LEAGUE 4
08-11-2018 19:45 не е избран Enetpulse - Stemo 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 20:45 не е избран ДАНТЕК - Enetpulse 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 19:45 не е избран Enetpulse - FootballScout 1 - 2 PREMIER LEAGUE 14
29-11-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
06-12-2018 20:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 4 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse - PREMIER LEAGUE 17
17-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Enetpulse 5 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-02-2019 21:45 не е избран Enetpulse - Algomatika - Kammarton 5 - 4 Mussala Premier League 1
04-03-2019 20:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 0 Mussala Premier League 2
14-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - eCommera 2 - 2 Mussala Premier League 3
01-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Enetpulse 5 - 4 Mussala Premier League 6
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6 Mussala Premier League 7
15-04-2019 20:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 3 Mussala Premier League 8
22-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Enetpulse - Stemo 3 - 2 Mussala Premier League 9
01-05-2019 18:45 не е избран Software AG - Enetpulse 2 - 4 Mussala Premier League 4
02-05-2019 21:45 не е избран Enetpulse - CODIX 3 - 1 Mussala Premier League 5
09-05-2019 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 8 - 3 Mussala Premier League 10
13-05-2019 18:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 1 - 2 Mussala Premier League 11
27-05-2019 22:30 не е избран Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 1 Mussala Premier League 12
06-06-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 0 - 2 Mussala Premier League 13
11-06-2019 22:30 Palmsbet stadium Enetpulse - Visteon 1 - 1 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
26-06-2019 22:30 не е избран Enetpulse - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 16
02-07-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 Mussala Premier League 17