София

Цветелин Николов Милчов

клубове

роден на: 12.09.1997

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
19-02-2017 16:00 не е избран Белите Якички - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
26-02-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-03-2017 16:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
26-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Лидер - ФК ЗЕНИТ 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-04-2017 16:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Викторио Ленд 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-04-2017 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК ЗЕНИТ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
23-04-2017 22:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
14-05-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЗЕНИТ 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-05-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ФК ЗЕНИТ 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
28-05-2017 11:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
04-06-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - ФК ЗЕНИТ 5 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-06-2017 22:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
24-06-2017 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC SIVEN 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-06-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Амфетико 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
02-07-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
11-07-2017 21:45 не е избран Зенит* - Хуните* 5 - 0 Група G 1
24-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Зенит* - Фитнес 23* 1 - 5 Група G 3
31-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Марадона* - Зенит* 3 - 3* Група G 2
03-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Зенит* - Most Wanted* 5 - 2 Група G 4
08-08-2017 00:00 не е избран Играчорите* - Зенит* 0 - 5 Група G 5
15-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Зенит* - Актив комерс* 1 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - ФК ЗЕНИТ 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2017 00:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2017 14:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Winbet 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Лидер - ФК ЗЕНИТ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
01-10-2017 19:00 не е избран Вечно жъдни - ФК ЗЕНИТ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-10-2017 14:30 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 12 Premier League 1
15-10-2017 16:00 не е избран Галактико - ФК ЗЕНИТ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-10-2017 11:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 1 Premier League 2
22-10-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
28-10-2017 15:30 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 9 - 1 Premier League 3
29-10-2017 14:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-11-2017 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-11-2017 12:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Providers 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-11-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Спартак Церово 3 - 4 Premier League 5
11-11-2017 16:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 2 - 5 Premier League 4
12-11-2017 15:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЗЕНИТ 1 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-11-2017 12:00 не е избран Аталанта - Спартак Церово 8 - 2 Premier League 6
19-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-11-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЗЕНИТ - Chuchuline 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-11-2017 12:00 не е избран Спартак Церово - Сините 8 - 2 Premier League 7
26-11-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-12-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Спартак Церово 9 - 3 Premier League 8
03-12-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
09-12-2017 14:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 1 - 2 Premier League 9
17-12-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - BulTeam - LEAGUE ONE - LONDON 17
06-01-2018 10:00 Царско село Зенит* - Без напрежение* 5 - 0 Група K 1
11-01-2018 16:00 не е избран Нищо общо с футбола* - Зенит* - Група K 5
14-01-2018 11:00 не е избран Orbit Ати Консулт* - Зенит* 4 - 2 Група K 2
19-01-2018 19:00 не е избран Зенит* - Пълна мрежа* 2 - 5 Група K 3
27-01-2018 11:00 не е избран Зенит* - ВМРО* 1 - 7 Група K 4
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 19:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2018 15:00 не е избран МФК 'Атлетик' - АФК 'Юношите' 0 - 1 Championship 1
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
31-03-2018 13:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 5 - 2 Premier League 10
31-03-2018 18:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - МФК 'Атлетик' 8 - 7 Championship 2
01-04-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-04-2018 15:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК 'Зенит' 0 - 3 Championship 3
06-04-2018 16:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 0 - 5 Premier League 11
14-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 12
21-04-2018 15:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 4 - 2 Premier League 13
21-04-2018 18:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - МФК 'Атлетик' 2 - 4 Championship 5
22-04-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
28-04-2018 10:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 4
28-04-2018 13:00 не е избран АФК 'Юношите' - МФК 'Атлетик' 6 - 4 Championship 6
28-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Миньор Томпсън 7 - 4 Premier League 14
05-05-2018 12:00 не е избран Спартак Церово - Аталанта 4 - 3 Premier League 15
05-05-2018 13:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК 'YOUNG BOYS 6 - 4 Championship 7
06-05-2018 12:00 не е избран Сините - Спартак Церово 1 - 2 Premier League 16
06-05-2018 15:00 не е избран ФК 'Зенит' - МФК 'Атлетик' 8 - 4 Championship 8
12-05-2018 13:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - МФК 'Атлетик' 9 - 4 Championship 9
12-05-2018 17:00 не е избран Спартак Церово - Своге Boys 6 - 9 Premier League 17
13-05-2018 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 9 - 3 Premier League 18
19-05-2018 18:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК 'Спортист 2018' 2 - 4 Championship 10
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
27-05-2018 19:00 не е избран Гетото - ФК ЗЕНИТ 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-06-2018 13:00 не е избран Stomana Industry - ФК ЗЕНИТ 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-06-2018 21:00 не е избран F.C.G. - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-06-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2018 12:15 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
24-06-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-07-2018 21:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-09-2018 15:00 не е избран Гетото - ФК ЗЕНИТ 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 1
09-09-2018 11:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Чики Рики 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
09-09-2018 11:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 4 - 3 Premier League 1
09-09-2018 14:00 не е избран Изворо - МФК 'Атлетик' 4 - 3 Championship 1
16-09-2018 15:00 не е избран Спартак Церово - ФК 'Зенит' 9 - 1 Premier League 2
16-09-2018 17:00 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
29-09-2018 16:00 не е избран МФК 'Атлетик' - АФК 'Юношите' 1 - 15 Championship 3
30-09-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 3
30-09-2018 16:00 не е избран Торпедата - МФК 'Атлетик' 4 - 8 Championship 2
30-09-2018 19:00 не е избран Winbet - ФК ЗЕНИТ 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
06-10-2018 18:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 8 - 7 Premier League 4
06-10-2018 20:00 не е избран Жар Голяновци - ФК ЗЕНИТ 10 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-10-2018 15:00 не е избран Б.И.Р.А. - МФК 'Атлетик' 6 - 4 Championship 4
14-10-2018 14:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Своге - бойс 0 - 8 Championship 5
14-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 5 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
20-10-2018 16:00 не е избран Аталанта - Спартак Церово 3 - 4 Premier League 6
21-10-2018 13:00 не е избран Стабилните - МФК 'Атлетик' 2 - 4 Championship 6
27-10-2018 17:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 0 - 11 Premier League 7
28-10-2018 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Сините 5 - 2 Championship 7
28-10-2018 12:00 не е избран Своге Boys - Спартак Церово 2 - 3 Premier League 5
28-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United - LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-11-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - LONDON 8
04-11-2018 14:00 не е избран По - гадните джиджовци - МФК 'Атлетик' 1 - 2 Championship 8
10-11-2018 16:00 не е избран Хитрите мечоци - Спартак Церово 2 - 5 Premier League 8
11-11-2018 11:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 2 - 4 Premier League 9
11-11-2018 18:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Атлетико 3 - 6 Championship 9
11-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК ЗЕНИТ 2 - 11 League Two 1
17-11-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК Устрем 0 - 5 League Two 2
18-11-2018 17:00 не е избран Umami United - ФК ЗЕНИТ 3 - 3 League Two 3
25-11-2018 15:00 не е избран Winbet - ФК ЗЕНИТ 5 - 9 League Two 4
01-12-2018 11:00 не е избран ФК Церово - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Кралете 5 - 0 League Two 5
02-12-2018 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 2 - 9 League Two 6
08-12-2018 14:00 не е избран ФК Божурище - ФК Церово 10 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 8 - 3 League Two 7
13-12-2018 20:45 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 3 - 3 League Two 8
15-12-2018 14:00 не е избран ФК Церово - ФК Гробарите 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
22-12-2018 18:30 не е избран ФК Церово - ФК Цикура 5 - 5* ЗИМНА ЛИГА 4
31-12-2018 00:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United 5 - 0 League Two 9
05-01-2019 18:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Церово 4 - 4* ЗИМНА ЛИГА 5
12-01-2019 14:00 не е избран ФК Церово - ФК Лакатник 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 16:00 не е избран ФК Церово - ФК Искра Искрец 10 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 15:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Церово 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:30 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Церово 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
09-02-2019 15:00 не е избран ФК Церово - ФК Драгоман 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 13:00 не е избран Скала Бов - ФК Церово 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:30 не е избран Стабилните - ФК Церово 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 15
02-03-2019 17:00 не е избран Житен - ФК Церово 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 13
09-03-2019 13:30 не е избран ФК Церово - ФК Ком 98 старша 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 14
09-03-2019 15:00 не е избран ФК Церово - ФК Пентаграм 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
10-03-2019 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 5 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
18-03-2019 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-03-2019 17:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 2 Premier League 10
30-03-2019 19:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Изворо 1 - 8 Championship 10
30-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - ФК ЗЕНИТ 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
31-03-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
06-04-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Торпедата 3 - 2 Championship 11
06-04-2019 19:30 не е избран ФК 'Зенит' - Спартак Церово 2 - 3 Premier League 11
07-04-2019 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
13-04-2019 17:45 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 6 Premier League 12
14-04-2019 13:00 не е избран АФК 'Юношите' - МФК 'Атлетик' 5 - 4 Championship 12
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
20-04-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Aifos 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
21-04-2019 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Б.И.Р.А. 7 - 3 Championship 13
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-05-2019 17:00 не е избран Спартак Церово - Своге Boys 3 - 3 Premier League 14
11-05-2019 11:00 не е избран Спартак Церово - Аталанта 2 - 0 Premier League 15
11-05-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Стабилните 4 - 9 Championship 15
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-05-2019 16:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 5 - 4 Premier League 16
18-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - МФК 'Атлетик' 8 - 2 Championship 14
19-05-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-05-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 13
24-05-2019 17:30 не е избран Сините - МФК 'Атлетик' 6 - 3 Championship 16
01-06-2019 14:30 не е избран Спартак Церово - Хитрите мечоци 3 - 2 Premier League 17
01-06-2019 20:30 не е избран МФК 'Атлетик' - По - гадните джиджовци 4 - 9 Championship 17
02-06-2019 11:00 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 5 Premier League 18
02-06-2019 14:00 не е избран Атлетико - МФК 'Атлетик' 3 - 2 Championship 18
КР не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЗЕНИТ 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ИХТИМАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-07-2019 18:15 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
25-07-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-07-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
08-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пеликан 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19