София

Андрей - Любенов

клубове

роден на: 23.04.1982

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
22-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Червена Звезда 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 11:00 не е избран ПФК "61" - Монтевидео 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 19:00 не е избран ПФК "61" - Черно тото 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
18-04-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - Спокойните 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 13:00 не е избран ПФК "61" - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-05-2015 16:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
27-05-2015 22:45 не е избран MFC Galaxy Sofia - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - ПФК "61" 2 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-06-2015 15:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Group 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
05-07-2015 10:00 не е избран ПФК "61" - СЕЛ Равно поле 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Черно тото 3 - 1 Група C 1
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
20-07-2015 19:45 не е избран ПФК "61" - Santos 5 - 0 Група C 3
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
06-08-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - ПФК "61" 5 - 6 Група C 5
10-08-2015 19:45 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 7 - 0 Елиминации
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
06-09-2015 15:00 не е избран Искра Искрец - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2015 20:00 не е избран ПФК "61" - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-09-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ПФК "61" 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-10-2015 16:00 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
08-11-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2015 14:00 не е избран Drink Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 12:00 не е избран ПФК "61" - Седмица спатия 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - ПФК "61" 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
06-12-2015 13:00 не е избран FC Citadel - ПФК "61" 4 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2015 00:00 не е избран ПФК "61" - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 14:00 не е избран ПФК "61" - Не казвай на никой 4 - 3 Група H 1
17-01-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - NIKE team 4 - 5 Група H 2
24-01-2016 12:00 не е избран Витоша Бистрица - ПФК "61" 8 - 2 Група H 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 13:00 не е избран Seniorite - ПФК "61" 10 - 2 Група H 5
21-02-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - По-добрите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-02-2016 19:00 не е избран FC Parizheti - ПФК "61" *0 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 17:00 не е избран White Widow - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Червена Звезда 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-04-2016 10:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - BulTeam 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
05-05-2016 20:45 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 *1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-05-2016 21:00 не е избран ЦВС - ПФК "61" 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-05-2016 20:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 1 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-06-2016 13:00 не е избран Athletic - ПФК "61" 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-06-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
29-06-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - ORANGE COUNTY 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 16:00 не е избран Mladost Crew - ПФК "61" 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - ПФК "61" 3 - 4 Група E 1
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
20-07-2016 18:30 не е избран 3 - DATECS 2 - 0 Група B 2
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ПФК "61" 13 - 2 Група E 3
28-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - 3 0 - 5 Група B 3
01-08-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - Polycomp 3 - 6 Група E 4
04-08-2016 18:45 не е избран 3 - Most Wanted 5 - 0 Група B 4
08-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ПФК "61" 1 - 2 Група E 5
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
16-08-2016 20:45 не е избран 3 - ПФК "61" 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6 Елиминации
24-08-2016 21:00 не е избран ПСЖ София - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 11:00 не е избран Лозен - 3 16 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
11-09-2016 13:00 не е избран 3 - Белите кончета 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Crew 14 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
18-09-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - 3 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 4
28-09-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
02-10-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - Гетото 10 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2016 19:00 не е избран 3 - Напълно непознати 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
09-10-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-10-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
16-10-2016 16:00 не е избран 3 - Белите Якички 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - СТЪРШЕЛ 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
23-10-2016 00:00 не е избран По-добрите - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Черно Тото 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-10-2016 15:00 не е избран 3 - МФК Динамо София 2007 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-11-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - 3 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
13-11-2016 22:00 не е избран 3 - Еконт 61 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-11-2016 17:00 не е избран ПФК "61" - FC SIVEN 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
26-11-2016 18:30 не е избран Лидер - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
27-11-2016 12:00 не е избран 3 - Играчорите 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 00:00 не е избран ПФК "61" - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
11-12-2016 00:00 не е избран 3 - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 12:00 не е избран F.C.G. - ПФК "61" 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
19-02-2017 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
26-02-2017 11:00 не е избран 3 - F.C.G. 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 17:00 не е избран Белите Якички - ПФК "61" 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
05-03-2017 18:00 Palmsbet stadium ПФК "61" - Амфетико 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 1
11-03-2017 10:00 Palmsbet stadium 3 - Опаковка БГ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - Лидер 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
25-03-2017 18:30 Palmsbet stadium Floor Decor - ПФК "61" 12 - 1 Висша лига 11
26-03-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 13:00 Palmsbet stadium ESTUPIDEZ - ПФК "61" 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5 Висша лига 12
02-04-2017 11:00 не е избран 3 - BulTeam 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - МФК Динамо София 2007 14 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
09-04-2017 11:00 не е избран Athletic - 3 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ПФК "61" 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
22-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Чичовци - ветерани 3 - 15 Висша лига 14
23-04-2017 11:00 не е избран 3 - Супичка 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Спортист Долни Лозен 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
14-05-2017 11:00 не е избран Кралете - 3 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2017 15:00 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 20
21-05-2017 10:00 не е избран Чики Рики - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 16
21-05-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Лозен Сити 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2 Висша лига 17
28-05-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - 3 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2017 20:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 3 - 5 Висша лига 18
04-06-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM 3 - ФК ЕВРОПА 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-06-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - ПФК "61" 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
11-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 12:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
24-06-2017 16:00 не е избран 3 - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2017 17:00 не е избран NIKE team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
24-06-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 21
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
25-06-2017 14:00 не е избран Вечно жъдни - 3 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
27-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 10 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
02-07-2017 00:00 не е избран 3 - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
02-07-2017 00:00 не е избран FC SIVEN - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
04-07-2017 00:00 Palmsbet stadium Академик - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 15
20-08-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПФК "61" 13 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
10-09-2017 17:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ПФК "61" 9 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-09-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Лозен Сити 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-09-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 1
17-09-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 2
24-09-2017 20:00 не е избран Амфетико - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-10-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 3
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 4
08-10-2017 18:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
15-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - F.C.G. 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 7
29-10-2017 00:00 не е избран Кралете - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
11-11-2017 00:00 не е избран Шопски отряд - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 10
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 9
12-11-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - ПФК "61" 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2017 21:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК "61" - Земляне 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 13:00 не е избран Жар Голяновци - ПФК "61" 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-12-2017 00:00 не е избран Тиняците - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 13
17-12-2017 17:00 не е избран Пеликан - ПФК "61" - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17