София

Милен Георгиев Кикарин

клубове

роден на: 18.08.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
05-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - MAHARANI 3 - 10 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - GO PETROLEUM 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
27-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
04-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GO PETROLEUM 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
10-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - Петролтех Трейдинг 2 - 9 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-10-2017 19:45 не е избран GO PETROLEUM - Столичен Авто Транспорт 12 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
31-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - GO PETROLEUM 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-11-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
21-11-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - Ескус Милк 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2017 19:45 не е избран GO PETROLEUM - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 19:45 не е избран Fibank - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
12-12-2017 00:00 не е избран Rehau - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-02-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-10-2018 00:00 не е избран Бучките - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
06-10-2018 18:00 не е избран Бучките - Bianchi Coffee 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 15:00 не е избран Umami United - Бучките 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-10-2018 21:00 не е избран Бучките - FC Aifos 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
17-10-2018 20:45 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-10-2018 15:00 не е избран Квартала - Бучките 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2018 19:00 не е избран Stomana Industry - Бучките 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5 League One 1
17-11-2018 20:00 не е избран Квартала - Бучките 2 - 9 League One 2
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1 League One 3
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
01-12-2018 17:00 не е избран Бучките - Stomana Industry 7 - 3 League One 5
02-12-2018 19:00 не е избран Бучките - SPM -ltd 8 - 2 League One 6
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
15-12-2018 16:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 7 - 5 League One 8
23-12-2018 16:00 не е избран FC Aifos - Бучките 0 - 5 League One 9
05-01-2019 12:00 Царско село Кракра Перник - Бучките 8 - 2 Palmsbet 1
13-01-2019 12:00 не е избран Бучките - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
22-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
25-08-2019 21:00 не е избран Бучките - Пеликан 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-09-2019 20:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Whiskey United 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
28-09-2019 21:00 не е избран Бучките - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
06-10-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13