-

Димитър Живков Жеков

клубове

роден на: 28.10.1984

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - АФК Абсолют Варна HSM CUP 5
n/a Hadzhiev Arena 1 Зелен Боб - МФК BLADES HSM CUP 6
n/a не е избран МФК Тангра - МФК BLADES HSM CUP 8
n/a не е избран МФК BLADES - MFC ANOMALIAS HSM CUP 9
n/a не е избран ФК Апокалипсис - МФК BLADES HSM CUP 10
n/a не е избран МФК BLADES - MFC IMPACT HSM CUP 11
n/a не е избран АФК Абсолют Варна - МФК BLADES HSM CUP 12
n/a не е избран МФК BLADES - Зелен Боб HSM CUP 13
30-04-2017 19:50 Grand hotel Varna МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 0 8 a side 1
16-05-2017 20:00 Grand hotel Varna АФК Албион - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 3 8 a side 2
21-05-2017 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Волов 2 - 1 8 a side 3
04-06-2017 20:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - АФК Абсолют Варна 7 - 0 8 a side 5
06-06-2017 06:00 Grand hotel Varna MFC Grey Goose - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 8 a side 4
11-06-2017 20:00 Grand hotel Varna Тополи - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 5 8 a side 6
28-06-2017 21:00 Grand hotel Varna МФК Пекарни Чочо - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 3 8 a side 8
05-07-2017 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Макао 0 - 1 8 a side 9
23-07-2017 21:00 Grand hotel Varna МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 5 - 2 8 a side 10
30-07-2017 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - АФК Албион 6 - 1 8 a side 11
02-08-2017 20:30 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - ФК СОД-DSC 2 - 0 8 a side 7
13-08-2017 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - MFC Grey Goose 9 - 0 8 a side 13
16-08-2017 19:30 Grand hotel Varna АФК Абсолют Варна - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 6 8 a side 14
20-08-2017 21:30 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - Тополи 5 - 0 8 a side 15
27-08-2017 20:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 1 8 a side 16
05-09-2017 21:00 Grand hotel Varna МФК Волов - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 8 a side 12
10-09-2017 21:30 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Пекарни Чочо 2 - 0 8 a side 17
19-09-2017 19:30 Grand hotel Varna МФК Макао - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 0 8 a side 18
01-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Лазур Свети Влас 6 - 1 Royal League Play Off 1
01-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Хищници 3 - 7 Seria A 1
08-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 1 MFC Las Bellas - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 1 Royal League Play Off 2
08-10-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 MFC Grey Goose - МФК BLADES 2 - 3 Seria A 2
15-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Ботев 18 0 - 9 Seria A 3
15-10-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Макао 0 - 2 Royal League Play Off 3
23-10-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Балерини 4 - 3 Royal League Play Off 4
29-10-2017 21:30 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Тигри 4 - 4 Seria A 5
30-10-2017 22:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Godzila - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 2 Royal League Play Off 5
05-11-2017 19:00 Hadzhiev Arena 2 АФК Абсолют Варна - МФК BLADES 2 - 2 Seria A 6
05-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК TNT 4 - 2 Royal League Play Off 6
10-11-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - МФК "ТИТАНИ" 7 - 1 Seria A 11
12-11-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - ФК Любимец 13-Варна 2 - 3 Seria A 7
13-11-2017 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - ФК Лудогорец Доброплодно 7 - 3 Royal League Play Off 7
17-11-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - АФК Албион 5 - 0 Royal League Play Off 8
17-11-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Моряците - МФК BLADES 5 - 1 Seria A 4
19-11-2017 19:00 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК BLADES 6 - 3 Seria A 8
19-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 MFC Red Partners - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 3 Royal League Play Off 9
25-11-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - МФК Трета Възраст 4 - 2 Seria A 9
26-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Дубала 3 - 4 Royal League Play Off 10
03-12-2017 22:20 Hadzhiev Arena 2 МФК Massive Attack - МФК BLADES 4 - 2 Seria A 10
04-12-2017 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Пекарни Чочо - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 3 Royal League Play Off 11
08-12-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 MSC Лудогорец Доброплодно - MSC Дебелият Балет 3 - 1 Група Д 1
10-12-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Волов 2 - 2 Royal League Play Off 12
17-12-2017 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Владислав 6 - 0 Seria A 12
17-12-2017 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК СОД-DSC - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 1 Royal League Play Off 13
21-12-2017 22:40 Hadzhiev Arena 2 MSC Godzila - MSC Лудогорец Доброплодно 0 - 0 Група Д 2
07-01-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Дръзки - МФК BLADES 3 - 4 Seria A 13
11-01-2018 21:50 Hadzhiev Arena 2 MSC Лудогорец Доброплодно - МФК Динамо Варна 2 - 5 Група Д 3
14-01-2018 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - MFC Pulse 0 - 5 Seria A 14
15-01-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 0 Royal League 1
18-01-2018 21:00 Hadzhiev Arena 2 MSC Дебелият Балет - MSC Лудогорец Доброплодно 1 - 5 Група Д 4
21-01-2018 19:00 Hadzhiev Arena 2 FC INTERSTARS - МФК BLADES 2 - 2 Seria A 15
22-01-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Дубала 2 - 1 Royal League 2
25-01-2018 22:40 Hadzhiev Arena 2 MSC Лудогорец Доброплодно - MSC Godzila 5 - 1 Група Д 5
28-01-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Хищници - МФК BLADES 3 - 6 Seria A 16
29-01-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Балерини - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 1 Royal League 3
02-02-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Динамо Варна - MSC Лудогорец Доброплодно 0 - 6 Група Д 6
04-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - MFC Grey Goose 4 - 1 Seria A 17
05-02-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - MFC Las Bellas 3 - 2 Royal League 4
09-02-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 MSC Лудогорец Доброплодно - MSC Абсолют Варна 7 - 1 MISHO SPORT CUP FINAL
11-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - МФК BLADES 2 - 8 Seria A 18
12-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 2 Royal League 5
16-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 MSC Лудогорец Доброплодно - MSC ЦСКА VF 2 - 1 MISHO SPORT CUP FINAL
18-02-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Моряците 5 - 6 Seria A 19
19-02-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК ЦСКА 0 - 7 Royal League 6
21-02-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 MFC GATSBY - MSC Лудогорец Доброплодно 3 - 1 MISHO SPORT CUP FINAL
25-02-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК Тигри - МФК BLADES 5 - 4 Seria A 20
26-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 6 - 1 Royal League 7
28-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - АФК Абсолют Варна 0 - 3 Seria A 21
04-03-2018 19:00 Hadzhiev Arena 2 ФК Любимец 13-Варна - МФК BLADES 4 - 1 Seria A 22
05-03-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Балерини 2 - 2 Royal League 8
09-03-2018 20:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - Сони - М 2 - 2 Seria A 23
11-03-2018 18:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Трета Възраст - МФК BLADES 0 - 5 Seria A 24
12-03-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 MFC Las Bellas - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 3 Royal League 9
15-03-2018 22:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Massive Attack 5 - 0 Seria A 25
18-03-2018 21:30 Hadzhiev Arena 2 МФК "ТИТАНИ" - МФК BLADES 0 - 5 Seria A 26
19-03-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК TNT 7 - 2 Royal League 10
22-03-2018 21:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Владислав - МФК BLADES 2 - 5 Seria A 27
КР Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - МФК Дръзки 1 - 5 Seria A 28
29-03-2018 21:50 Hadzhiev Arena 2 MFC Pulse - МФК BLADES 7 - 0 Seria A 29
31-03-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - FC INTERSTARS 1 - 6 Seria A 30
17-06-2018 21:00 Grand hotel Varna МФК ЦСКА - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 1 CFL Bulgaria 1
24-06-2018 17:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - ФК Любимец 13-Варна 4 - 4 CFL Bulgaria 2
01-07-2018 21:00 Grand hotel Varna МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 5 - 1 CFL Bulgaria 3
08-07-2018 20:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 0 CFL Bulgaria 4
14-07-2018 20:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Макао 0 - 4 CFL Bulgaria 5
22-07-2018 20:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Пекарни Чочо 4 - 1 CFL Bulgaria 7
27-07-2018 20:00 Grand hotel Varna МФК ЯДКИ ДЕТЕЛИНА - ФК Лудогорец Доброплодно 5 - 0 CFL Bulgaria 6
29-07-2018 18:00 Grand hotel Varna АФК Албион - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 8 CFL Bulgaria 8
05-08-2018 18:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Волов 1 - 3 CFL Bulgaria 9
12-08-2018 19:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК ЦСКА 3 - 6 CFL Bulgaria 10
17-08-2018 21:00 Grand hotel Varna МФК Макао - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 2 CFL Bulgaria 14
19-08-2018 18:00 Grand hotel Varna ФК Любимец 13-Варна - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 1 CFL Bulgaria 11
26-08-2018 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Дубала 2 - 6 CFL Bulgaria 12
02-09-2018 19:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - ФК СОД-DSC 0 - 3 CFL Bulgaria 13
09-09-2018 17:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК ЯДКИ ДЕТЕЛИНА 2 - 4 CFL Bulgaria 15
16-09-2018 20:00 Grand hotel Varna МФК Пекарни Чочо - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 2 CFL Bulgaria 16
19-09-2018 20:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - АФК Албион 5 - 2 CFL Bulgaria 17
07-10-2018 19:00 Grand hotel Varna МФК Волов - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 6 CFL Bulgaria 18
08-10-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Пекарни Чочо 5 - 1 ПЪРВА ЛИГА 1
15-10-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Балерини - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 2 ПЪРВА ЛИГА 2
22-10-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - ФК СОД-DSC 2 - 2 ПЪРВА ЛИГА 3
29-10-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - ФК Любимец 13-Варна 2 - 3 ПЪРВА ЛИГА 4
05-11-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Godzila - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 3 ПЪРВА ЛИГА 5
11-11-2018 11:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - Разград® 3 - 1 Североизток - група C 1
11-11-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 Североизток - група C 3
12-11-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК ЦСКА 2 - 2 ПЪРВА ЛИГА 6
19-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 2 ПЪРВА ЛИГА 7
26-11-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Волов 2 - 2 ПЪРВА ЛИГА 8
03-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Макао - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 2 ПЪРВА ЛИГА 9
05-12-2018 22:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - MFC Internacional CLUB 5 - 2 Група Д 1
09-12-2018 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - АМ ЧЕРНО МОРЕ 3 - 2 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 3
09-12-2018 19:00 Hadzhiev Arena 2 АМ ЧЕРНО МОРЕ - МФК BLADES 2 - 3 ТРЕТА ЛИГА 1
10-12-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Пекарни Чочо - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 6 ПЪРВА ЛИГА 10
16-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - MFC IMPACT 4 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 1
16-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 MFC IMPACT - МФК BLADES 3 - 4 ТРЕТА ЛИГА 2
17-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Балерини 0 - 2 ПЪРВА ЛИГА 11
19-12-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 MSC Дебелият Балет - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 8 Група Д 2
06-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Дръзки 4 - 5 ТРЕТА ЛИГА 3
06-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Дръзки - МФК BLADES 5 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 4
07-01-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 ФК СОД-DSC - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 1 ПЪРВА ЛИГА 12
13-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК BLADES 4 - 1 ТРЕТА ЛИГА 4
13-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК BLADES 4 - 1 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 6
14-01-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Любимец 13-Варна - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 1 ПЪРВА ЛИГА 13
16-01-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - MFC Pulse 3 - 2 Група Д 3
20-01-2019 18:00 Hadzhiev Arena 2 FC Varna 2017 - МФК BLADES 0 - 5 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 7
20-01-2019 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК Тигри - МФК BLADES 3 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 2
21-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Godzila 5 - 0 ПЪРВА ЛИГА 14
23-01-2019 20:50 Hadzhiev Arena 1 MFC Internacional CLUB - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 Група Д 4
28-01-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 0 ПЪРВА ЛИГА 15
01-02-2019 21:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - MSC Дебелият Балет 7 - 4 Група Д 5
03-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 2 MFC IMPACT - МФК BLADES 2 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 8
04-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Дубала 6 - 2 ПЪРВА ЛИГА 16
08-02-2019 20:50 Hadzhiev Arena 1 MFC Pulse - ФК Лудогорец Доброплодно 4 - 6 Група Д 6
09-02-2019 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - МФК Varna North 5 - 2 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 5
10-02-2019 21:30 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Тигри 9 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 9
11-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Волов - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 3 ПЪРВА ЛИГА 17
13-02-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 MFC GATSBY - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 1 Елиминации
17-02-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 АМ ЧЕРНО МОРЕ - МФК BLADES 9 - 1 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 10
18-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Макао 3 - 5 ПЪРВА ЛИГА 18
20-02-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК МАРЕВ2000 5 - 6 Елиминации
24-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Дръзки 2 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 11
25-02-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Пекарни Чочо 2 - 2 ПЪРВА ЛИГА 19
06-03-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Балерини - ФК Лудогорец Доброплодно 3 - 2 ПЪРВА ЛИГА 20
10-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Varna North - МФК BLADES 3 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 12
11-03-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - ФК СОД-DSC 5 - 3 ПЪРВА ЛИГА 21
17-03-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - СОД DSC 1 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 13
18-03-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - ФК Любимец 13-Варна 1 - 2 ПЪРВА ЛИГА 22
19-03-2019 18:00 Hadzhiev Arena 2 FC Varna 2017 - МФК BLADES 0 - 5 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 14
25-03-2019 23:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Godzila - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 ПЪРВА ЛИГА 23
01-04-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК ЦСКА 0 - 4 ПЪРВА ЛИГА 24
08-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Дубала - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 2 ПЪРВА ЛИГА 25
14-04-2019 13:00 Стадион Христо Ботев ФК Лудогорец Доброплодно - Перспектива 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Волов 2 - 3 ПЪРВА ЛИГА 26
21-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Макао - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 3 ПЪРВА ЛИГА 27
02-06-2019 19:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - MFC Grey Goose 1 - 1 MFL 7 Group A 1
05-06-2019 21:00 Hadzhiev Arena 1 MFC IMPACT - МФК BLADES 4 - 6 HSM CUP 4
09-06-2019 19:00 Grand hotel Varna АФК Албион - ФК Лудогорец Доброплодно 6 - 2 MFL 7 Group A 2
12-06-2019 21:00 Hadzhiev Arena 1 MFC ANOMALIAS - МФК BLADES 10 - 5 HSM CUP 2
17-06-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - ФК СОД-DSC 5 - 0 Елиминации
18-06-2019 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - All Stars 3 - 3 MFL 7 Group A 3
19-06-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - МФК Тангра - HSM CUP 1
23-06-2019 21:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Пекарни Чочо 2 - 2 MFL 7 Group A 4
02-07-2019 21:00 Grand hotel Varna МФК Макао - ФК Лудогорец Доброплодно 2 - 2 MFL 7 Group A 5
03-07-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК BLADES - ФК Апокалипсис - HSM CUP 3
07-07-2019 21:00 Grand hotel Varna MFC Grey Goose - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 1 MFL 7 Group A 6
28-07-2019 19:00 Grand hotel Varna МФК Пекарни Чочо - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 2 MFL 7 Group A 9
04-08-2019 21:00 Grand hotel Varna All Stars - ФК Лудогорец Доброплодно 0 - 5 MFL 7 Group A 8
09-08-2019 19:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - АФК Албион 2 - 1 MFL 7 Group A 7
11-08-2019 20:00 Grand hotel Varna ФК Лудогорец Доброплодно - МФК Макао 2 - 6 MFL 7 Group A 10