Пловдив

Иван Добрев Добрев

клубове

роден на: 03.06.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-03-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 1
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6 CALCIO 2
01-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Интер такси - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 CALCIO 3
07-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 CALCIO 4
16-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 5
27-04-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - PlayBoy 6 - 8 CALCIO 6
29-04-2014 20:15 ВСИ 2 терен Kamenitza-Интернационал - ФК Спартак 6 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 7
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
18-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 9
22-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - Kamenitza-Интернационал *5 - 5 КУПА АРЕНА
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6 CALCIO 11
15-06-2014 18:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Kamenitza-Интернационал 2 - 13 CALCIO 12
26-06-2014 21:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - Mishocite 2 - 5 CALCIO 13
30-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 CALCIO 14
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2 CALCIO 15
14-07-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Интер такси 6 - 10 CALCIO 16
31-08-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Kamenitza-Интернационал 9 - 5 CALCIO 17
01-09-2014 00:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 18
11-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен PlayBoy - Kamenitza-Интернационал 3 - 4 CALCIO 19
05-10-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Торнадо 0 - 11 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2 CALCIO 20
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 24
20-10-2014 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 26
05-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Афк Земетръс 2012 - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
12-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
15-03-2015 19:00 СЦ Арена Светкавиците - Kamenitza-Интернационал 10 - 8 LA LIGA 1
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
27-03-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Kamenitza-Интернационал 0 - 3 LA LIGA 3
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
16-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Kamenitza-Интернационал 9 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
10-05-2015 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 4 - 7 LA LIGA 6
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
22-05-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 1 - 5 LA LIGA 9
23-05-2015 16:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 2 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 8 - 3 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 6 - 5 LA LIGA 11
11-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 11 - 3 LA LIGA 12
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
29-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - 90 9 - 0 LA LIGA 15
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
11-07-2015 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 7 - 6 LA LIGA 16
17-07-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 14
30-08-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 8 - 7 LA LIGA 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
16-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 LA LIGA 21
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
20-10-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 6 - 11 LA LIGA 24
27-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 9 LA LIGA 25
06-11-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 LA LIGA 26
13-11-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 2 LA LIGA 27
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
03-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Житница 10 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК ПЛОВДИВ - Kamenitza-Интернационал 1 - 20 LA LIGA 30
13-12-2015 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ШАШ 5 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 1 - Младежки център La Masia - Kamenitza-Интернационал 11 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 12:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 16:00 СЦ Арена Сабрина - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis *5 - 5 Финални плейофи
21-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - Kamenitza-Интернационал 7 - 3 Финални плейофи
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
13-03-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Kamenitza-Интернационал 11 - 2 Група R 3
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7 CALCIO 2
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5 CALCIO 4
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6 CALCIO 5
15-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Avengers 16 - 10 CALCIO 3
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 CALCIO 6
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Danika 5 - 0 CALCIO 8
18-05-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 4 - 6 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 11
05-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 Група B 1
08-06-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 Група B 2
13-06-2016 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Malki Koteta 5 - 0 Група B 3
23-06-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 9 - 3 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
19-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Kamenitza-Интернационал 4 - 11 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Kamenitza-Интернационал 3 - 0 CALCIO 3
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4 CALCIO 5
04-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 3 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6 CALCIO 9
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
20-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 5 - 0 CALCIO 11
06-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 10 - 4 Група D 1
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
17-04-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 1 - 1 Група D 3
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
05-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 5 Група B 2
10-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сабрина 1 - 2 Група B 3
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 1
01-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 0 - 5 Група А 2
07-06-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 3
15-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Kamenitza-Интернационал 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели *5 - 5 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 10 - 2 OPEN CUP ГФЛ
09-03-2018 20:00 СЦ Арена Old School - ПЪЛЕН ХАОС 1 - 2 Лига Арена 1
20-03-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - 1K 1 - 4 Лига Арена 3
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
19-04-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - ФК Спартак 4 - 9 Лига Арена 7
25-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ПЪЛЕН ХАОС 10 - 5 Лига Арена 8
29-04-2018 17:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - Raiders 0 - 5 Лига Арена 5
30-04-2018 20:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - papiauto03 0 - 5 Лига Арена 9
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10