Пловдив

Тодор Митков Димов

клубове

роден на: 25.04.1974

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
12-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - Торнадо 5 - 3 CALCIO 1
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6 CALCIO 2
02-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Младежка 1 3 - 2 CALCIO 6
04-04-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Mishocite 2 - 2 CALCIO 5
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 3
28-04-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - Младежка 1 4 - 10 CALCIO 4
07-05-2014 20:30 ВСИ 2 терен Младежка 1 - Интер такси 7 - 6 CALCIO 8
20-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 10 - 2 КУПА АРЕНА
23-05-2014 21:00 СЦ Арена ELMA-S - Младежка 1 *5 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК Стройтим 6 - 3 CALCIO 10
04-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен PlayBoy - Младежка 1 2 - 4 CALCIO 11
15-06-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Недооценените 3 - 3 CALCIO 12
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
26-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - Младежка 1 4 - 6 CALCIO 14
01-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 CALCIO 9
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2 CALCIO 15
08-07-2014 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Младежка 1 3 - 3 CALCIO 16
27-08-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Ф.К. Петър Берон 14 - 2 CALCIO 17
07-09-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - Младежка 1 2 - 3 CALCIO 18
15-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Младежка 1 5 - 3 КУПА АРЕНА
24-09-2014 00:00 не е избран Интер такси - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 21
29-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 3 - 2 CALCIO 19
06-10-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 23
13-10-2014 00:00 не е избран Младежка 1 - PlayBoy 5 - 0 CALCIO 24
16-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 10 CALCIO 22
26-10-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 25
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
04-11-2014 20:00 СЦ Арена Verso Travel - Младежка 1 0 - 0 Финални плейофи 1
07-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - Светкавиците 4 - 1 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
17-11-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Младежка 1 10 - 2 Финални плейофи 5
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран FC Galacticos - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 8
05-12-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Космос 3 - 12 Финални плейофи 9
12-12-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Младежка 1 1 - 4 Финални плейофи 11
11-03-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Лаос 5 - 6 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Младежка 1 2 - 5 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
07-04-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-05-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 8
18-05-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 21:00 Авангард Фитони - Младежка 1 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
28-05-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Младежка 1 9 - 1 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 1 - 7 ВИСША ЛИГА 11
08-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Младежка 1 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
16-06-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Младежка 1 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
28-06-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Младежка 1 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Десант-68 1 - 6 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Фитони 3 - 7 ВИСША ЛИГА 19
08-09-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Младежка 1 3 - 0 ВИСША ЛИГА 20
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 2 - 1 ВИСША ЛИГА 22
01-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
15-10-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 24
22-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Космос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
04-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Спартак 6 - 3 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 0 - 4 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 30
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 6 - 0 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Danika - Младежка 1 *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Фитони 5 - 5 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - AFC Cvet Junior 5 - 4 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Спартак 8 - 3 ВИСША ЛИГА 12
27-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Младежка 1 3 - 1 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
21-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Втора шестица 2
28-06-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - Младежка 1 0 - 5 Втора шестица 3
29-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Младежка 1 4 - 3 Втора шестица 5
12-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 3 - 5 Втора шестица 4
27-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - TNN Gold 4 - 5 Финални плейофи
16-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC Siza Sport 3 - 0 LA LIGA 1
22-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 2
30-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 1 - 3 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 4
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
04-11-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Армада Пловдив 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Младежка 1 2 - 6 LA LIGA 6
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5 LA LIGA 7
23-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Младежка 1 0 - 8 LA LIGA 8
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
01-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - Младежка 1 4 - 5 LA LIGA 10
10-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Old School 6 - 1 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5 LA LIGA 12
20-03-2017 00:00 не е избран Младежка 1 - Космос 5 - 0 LA LIGA 13
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Младежка 1 4 - 5 Bundesliga 2
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 7 - 6 Bundesliga 3
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2 Bundesliga 4
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 5
15-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 2 - 4 Bundesliga 6
17-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Младежка 1 2 - 10 Bundesliga 7
23-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Младежка 1 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - АФК ХАОС 8 - 6 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
21-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 2 - 6 Финални плейофи
05-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Младежка 1 6 - 3 Финални плейофи