Пловдив

Владимир Радостинов Русев

клубове

роден на: 30.12.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Интер такси - ХЪШОВЕ 6 - 4 CALCIO 1
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 CALCIO 2
21-03-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Мас Гранде 3 - 1 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - ХЪШОВЕ 2 - 3 CALCIO 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен ХЪШОВЕ - PlayBoy 8 - 6 CALCIO 4
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
01-05-2014 16:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Торнадо 11 - 3 CALCIO 7
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
13-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
20-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - ХЪШОВЕ 3 - 5 КУПА АРЕНА
29-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - ХЪШОВЕ 5 - 9 CALCIO 10
30-05-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - BONELLI 8 - 4 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
08-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Mishocite 4 - 3 CALCIO 11
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3 CALCIO 12
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
19-06-2014 21:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Интер такси 1 - 1 CALCIO 14
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2 CALCIO 15
03-07-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 14
07-07-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Lauta Army Fight Club 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
13-07-2014 00:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 16
25-08-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - ХЪШОВЕ 1 - 4 CALCIO 17
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
11-09-2014 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ГЯВОЛИТЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
18-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - ХЪШОВЕ 7 - 4 CALCIO 20
19-09-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 17
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
09-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 23
13-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 24
13-10-2014 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 25
27-10-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 4 - 1 КУПА АРЕНА
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
03-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Космос - ХЪШОВЕ 2 - 2 Финални плейофи 1
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Verso Travel 2 - 7 Финални плейофи 2
10-11-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 7 - 3 Финални плейофи 3
12-11-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Криско 13 - 5 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 8 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
24-11-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 4 - 4 Финални плейофи 6
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
05-12-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - FC Galacticos 5 - 0 Финални плейофи 9
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
13-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
23-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 3
26-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 1 - 8 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 19:00 СЦ Арена Old School - СИНИ ОРЛИ 0 - 21 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - ХЪШОВЕ 7 - 4 LA LIGA 6
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - 90 2 - 3 LA LIGA 7
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 1 - 11 LA LIGA 8
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
23-05-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
28-05-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 11 - 2 LA LIGA 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
06-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Неудобните 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
19-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 13
20-06-2015 18:00 Каменица Арена REAL UNITED - СИНИ ОРЛИ 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 5 - 14 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
28-06-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
04-07-2015 18:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - REAL UNITED 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
16-07-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Космос 10 - 2 ВИСША ЛИГА 16
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - СИНИ ОРЛИ 2 - 10 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
25-08-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
31-08-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ХЪШОВЕ 6 - 7 LA LIGA 18
02-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
14-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 7
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
21-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Житница 9 - 4 LA LIGA 21
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
02-10-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 10 LA LIGA 23
04-10-2015 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - не 5 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
12-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - ХЪШОВЕ 2 - 13 LA LIGA 22
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
18-10-2015 18:30 Игрище Ловен парк не - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
20-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 14 - 2 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2015 19:00 Авангард Old School - ХЪШОВЕ 0 - 1 LA LIGA 25
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
22-11-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
24-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 28
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
02-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Криско 10 - 4 ВИСША ЛИГА 29
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
09-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 19 - 4 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ *3 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2 LA LIGA 10
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10 LA LIGA 11
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
06-06-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - TNN Gold 2 - 8 Bundesliga 2
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
01-07-2016 21:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - FULLMAX 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
06-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 Първа шестица 4
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
10-07-2016 22:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Първа шестица 2
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
28-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Космос 4 - 10 LA LIGA 5
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 17:00 Игрище зад централна поща ГРЪНЧАРИТЕ - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Група D 3
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 11
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2 LA LIGA 12
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 13
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 3 - 2 Група А 1
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
02-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - ХЪШОВЕ 6 - 3 Група B 2
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
12-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ХЪШОВЕ 3 - 7 Група B 3
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
31-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 2 - 5 Група B 2
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2017 21:05 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сабрина 8 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Победа (Царацово) 1 - 2 OPEN CUP ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 1 - 7 LA LIGA 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FA Plovdiv 13 - 4 СУПЕР Лига 7 1
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4 LA LIGA 2
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 9 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 5 LA LIGA 3
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Фрактура 4 - 4 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия 0 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 11 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 4 - 2 LA LIGA 4
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Сабрина 5 - 0 LA LIGA 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3 LA LIGA 6
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
02-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 3 LA LIGA 7
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
06-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 18 СУПЕР Лига 7 8
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
13-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 10 СУПЕР Лига 7 10
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - МФК Евмолпия 9 - 4 LA LIGA 10
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Футболна Академия 5 - 9 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Приятели 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
03-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - BTL UNITED 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7 LA LIGA 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 15
05-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 1K 3 - 2 Лига Арена 1
06-03-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ХЪШОВЕ 14 - 1 Лига Арена 1
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 15
13-03-2018 21:00 СЦ Арена 1K - Old School 3 - 2 Лига Арена 2
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - 1K 1 - 4 Лига Арена 3
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
28-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Светците 5 - 4 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2018 16:00 СЦ Арена Old School - ХЪШОВЕ 2 - 2 Лига Арена 3
03-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - МФК Евмолпия 8 - 1 OPEN CUP Група Б 2
03-04-2018 20:00 СЦ Арена 1K - ХЪШОВЕ 2 - 1 Лига Арена 5
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
10-04-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - 1K 3 - 2 Лига Арена 6
11-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Смирненски 8 - 4 OPEN CUP Група Б 3
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
17-04-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Raiders 3 - 4 Лига Арена 7
17-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - МФК Евмолпия 13 - 4 OPEN CUP Група Б 4
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
24-04-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - 1K 4 - 6 Лига Арена 8
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
01-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Малкото Пони 5 - 3 OPEN CUP Група Б 6
01-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 9
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6 OPEN CUP Група Б 7
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
11-05-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 7 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - papiauto03 4 - 3 Лига Арена 11
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
22-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Бохемианс 5 - 6 Лига Арена 7
24-05-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - 1K 2 - 6 Лига Арена 10
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 6 Лига Арена 13
06-06-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Вълчи рай 0 - 5 Лига Арена 13
07-06-2018 21:00 СЦ Арена 1K - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 11
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
11-06-2018 00:00 не е избран Футболна Академия - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 14
13-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Old School 5 - 6 OPEN CUP ГФЛ
14-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - 1K 5 - 0 Лига Арена 12
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
25-06-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Полярните мечки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 28
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 0 - 5 Лига Арена 23
02-07-2018 00:00 не е избран Афк Крепост - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 29
04-07-2018 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 15
04-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 0 Финални плейофи
09-07-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 0 - 5 СУПЕР Лига 7 30
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
18-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 17
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
05-09-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Полярните мечки 9 - 5 Лига Арена 21
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
19-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 10 - 0 LA LIGA 1
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 4 - 2 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
14-10-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 5
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Римските орли - МФК Евмолпия 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
01-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Римските орли 5 - 0 LA LIGA 6
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4 LA LIGA 8
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
23-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Беси МФК 4 - 1 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
27-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 13
03-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 12
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 2 LA LIGA 14
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Маламир 5 - 0 LA LIGA 16
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
27-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 4 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - МФК Евмолпия 3 - 10 LA LIGA 17
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0 LA LIGA 19
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
24-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК Белица 20 4 - 11 LA LIGA 20
05-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - МФК Евмолпия 4 - 6 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Plovdiv 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Лаос 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Internazionale 6 - 3 LA LIGA 25
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
10-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - МФК Евмолпия 0 - 3 Финални плейофи
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Siza Sport 4 - 6 Финални плейофи
16-06-2019 20:00 не е избран Бирен Спортист - СИНИ ОРЛИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29