Пловдив

Атанас Петров Атанасов

клубове

роден на: 14.06.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК Спартак - АФК ХАОС Лига Krauterhof 10
n/a не е избран Футболна Академия - Гробари Лига Krauterhof 10
13-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Щ+Щ 3 - 1 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
15-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Космос 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
29-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
22-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК Житница 3 - 8 LA LIGA 9
29-05-2015 20:00 Авангард 90 - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 10
05-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Fresh Penis 3 - 10 LA LIGA 11
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Old School 0 - 1 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
05-07-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 16
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Марица 6 - 9 LA LIGA 21
25-09-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - ФК Бунарджика 9 - 0 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
16-10-2015 19:00 Авангард ФК Житница - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 24
28-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК ПЛОВДИВ 7 - 1 LA LIGA 25
30-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 8 КУПА АРЕНА
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
16-11-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Бунарджика 3 - 1 LA LIGA 26
25-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 7
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
31-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 15 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
14-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 4 Група А 3
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 4 CALCIO 4
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ФК Бунарджика 5 - 0 Група D 1
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
20-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kilnockie 5 - 0 Група D 3
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
08-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Avengers - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 2
10-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 3
15-05-2017 00:00 не е избран Сините Ангели - ФК Бунарджика 5 - 0 Група C 1
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 7 - 5 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6 CALCIO 2
13-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 10 - 3 СУПЕР Лига 7 1
20-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 2
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7 CALCIO 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
04-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - БОРА 7 - 9 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - ФК Самурай 2 - 7 СУПЕР Лига 7 4
06-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - ФК Бунарджика 2 - 5 CALCIO 4
09-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
11-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - Футболна Академия 7 - 6 СУПЕР Лига 7 5
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FA Plovdiv 19 - 4 СУПЕР Лига 7 6
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1 CALCIO 7
01-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 7 - 3 СУПЕР Лига 7 8
06-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - Футболна Академия 4 - 5 СУПЕР Лига 7 7
08-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - Футболна Академия 4 - 9 СУПЕР Лига 7 9
08-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC "Old Dogs" 13 - 0 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5 CALCIO 8
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 4 СУПЕР Лига 7 3
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - АФК Фрактура 18 - 7 СУПЕР Лига 7 10
15-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 10
22-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Футболна Академия 5 - 9 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3 CALCIO 10
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
05-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Смирненски 5 - 0 CALCIO 14
10-03-2018 18:30 СЦ Арена papiauto03 - ФК Спартак 2 - 1 Лига Арена 1
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ХАОС 10 - 2 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
14-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 3 - 7 Лига Арена 2
20-03-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 3 - 1 Лига Арена 3
21-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Беломорски 8 - 3 СУПЕР Лига 7 14
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
28-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - Футболна Академия 1 - 14 СУПЕР Лига 7 15
28-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 1 - 4 Лига Арена 4
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 2 - 3 СУПЕР Лига 7 14
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 9 - 6 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 8 - 3 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 15 - 2 СУПЕР Лига 7 17
09-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - Футболна Академия 2 - 9 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
13-04-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Old School 5 - 7 Лига Арена 6
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 6 - 9 СУПЕР Лига 7 18
19-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 18
19-04-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - ФК Спартак 4 - 9 Лига Арена 7
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - Футболна Академия 4 - 11 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
24-04-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - 1K 4 - 6 Лига Арена 8
26-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 5
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1 Bundesliga 6
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
02-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Самурай 5 - 8 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Футболна Академия 6 - 9 СУПЕР Лига 7 21
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7 Bundesliga 7
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
16-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ФК Приятели 15 - 0 СУПЕР Лига 7 22
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
22-05-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Raiders 5 - 7 Лига Арена 10
23-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 5
23-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 24
28-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 3 - 11 Football 7 CUP 9
30-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 0 - 5 Football 7 CUP 9
04-06-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - ФК Бунарджика 6 - 8 OPEN CUP ГФЛ
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ФК Приятели 13 - 5 СУПЕР Лига 7 25
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
06-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Полярните мечки 5 - 0 Football 7 CUP 10
08-06-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 13
11-06-2018 00:00 не е избран Футболна Академия - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
11-06-2018 00:00 не е избран COCA COLA - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - Футболна Академия 0 - 5 Football 7 CUP 11
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 11
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 5 - 12 Football 7 CUP 5
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 2 - 11 СУПЕР Лига 7 29
25-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 14 - 3 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 20:15 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 4 - 3 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 7 СУПЕР Лига 7 28
02-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Полярните мечки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
04-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 0 - 5 Football 7 CUP 12
КР Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Футболна Академия 10 - 13 СУПЕР Лига 7 27
11-07-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 2 - 9 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Афк Крепост 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
18-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 1 - 2 Football 7 CUP
24-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 1 - 4 Football 7 CUP
03-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 3 - 4 Football 7 CUP
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Футболна Академия 4 - 6 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 3
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - 20 Super Hot 3 - 3 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 3 - 6 СУПЕР Лига 7 4
01-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 8 - 3 СУПЕР Лига 7 4
02-10-2018 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 2
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 8 - 4 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Вълчи рай 3 - 4 Лига Арена 3
10-10-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Футболна Академия 6 - 7 СУПЕР Лига 7 2
10-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Old School 9 - 1 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Беси МФК 8 - 5 LA LIGA 4
16-10-2018 20:00 СЦ Арена Maina City - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 4
17-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Футболна Академия 3 - 7 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
22-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Old School 11 - 0 СУПЕР Лига 7 7
22-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 7
23-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 5
24-10-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 2 - 3 Лига Арена 1
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
29-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 6
01-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Торнадо 7 - 5 LA LIGA 6
05-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Бунарджика 4 - 8 LA LIGA 7
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
08-11-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Старата Школа 4 - 5 Лига Арена 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - Футболна Академия 3 - 6 СУПЕР Лига 7 10
12-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 2 - 10 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Спартак 2 - 8 Лига Арена 8
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС 4 - 3 LA LIGA 8
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - Футболна Академия 3 - 6 СУПЕР Лига 7 12
26-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 11 - 5 Лига Арена 10
29-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 10 - 6 СУПЕР Лига 7 12
03-12-2018 20:00 не е избран Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 2 СУПЕР Лига 7 13
09-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Маламир 16 - 3 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 11
22-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - ХАОС 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
23-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ФК Бунарджика 3 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
29-12-2018 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - ФК Маламир 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 3
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Илюминати - ФК Бунарджика 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ФК Илюминати 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
13-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 9 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
19-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - Футболна Академия 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 5
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Бунарджика - ФК Самурай 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Футболна Академия 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА 7
01-02-2019 21:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Бунарджика 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
03-02-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ХАОС 0 - 10 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
10-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - Футболна Академия 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - Бохемианс 11 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ФК Бунарджика 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 13
05-03-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Футболна Академия 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
06-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 14
10-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ФК Активлайф 9 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
14-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Крепост 4 - 3 LA LIGA 15
17-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 7 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 16:00 СЦ Оптимум Футболна Академия - ФК Траките 2017 5 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ФК Самурай 3 - 9 СУПЕР Лига 7 14
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
20-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Хобити ФК 10 - 5 СУПЕР Лига 7 14
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футболна Академия - Бактрейд 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 5 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 1 - 7 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 4 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АПФК Пловдив 1 - 2 Лига Арена 12
08-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 16 - 3 СУПЕР Лига 7 17
08-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
14-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджика *2 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 18
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 2 - 7 СУПЕР Лига 7 18
17-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 19
19-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Бунарджика 14 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FA Plovdiv 4 - 2 СУПЕР Лига 7 19
22-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - ФК Самурай 2 - 14 СУПЕР Лига 7 25
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
25-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 0 - 1 LA LIGA 20
25-04-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Спартак 1 - 2 Лига Арена 14
02-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - Футболна Академия 3 - 9 СУПЕР Лига 7 20
03-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Quantico 5 - 0 LA LIGA 21
08-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 22
08-05-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 16
08-05-2019 21:00 не е избран ФК Самурай - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 17
17-05-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 13
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
21-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Бунарджика 5 - 11 LA LIGA 24
22-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - AFC TechnoWelt 4 - 4 СУПЕР Лига 7 15
22-05-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 18
25-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Plovdiv 8 - 6 LA LIGA 25
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
03-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Maina City 3 - 4 Лига Арена 15
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
07-06-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
17-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 3 - 2 СУПЕР Лига 7 24
21-06-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 21
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
01-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Четирите Пейки 6 - 3 Football 7 CUP 1
04-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - ФК Спартак 5 - 15 Лига Krauterhof 1
07-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Последен Шанс 1 - 3 Финални плейофи
08-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 12 - 0 Football 7 CUP 2
11-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - ФК Крепост 1 - 9 Лига Krauterhof 2
15-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Бохемианс 2 - 8 Лига Krauterhof 2
15-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Самурай - ФК Активлайф 4 - 8 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
16-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - Футболна Академия 7 - 2 Football 7 CUP 3
18-07-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - ФК Самурай 9 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
23-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Футболна Академия 8 - 4 Football 7 CUP 4
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
29-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Футболна Академия отложен Лига Krauterhof 3
30-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Хулигани 5 - 7 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni отложен Football 7 CUP 5
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Гробари 5 - 7 Лига Krauterhof 4
01-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ФК Крепост 1 - 13 Лига Krauterhof 4
07-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Футболна Академия 6 - 4 Лига Krauterhof 5
КР Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - ФК Спартак 8 - 6 Лига Krauterhof 5
14-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Футболна Академия 6 - 5 Лига Krauterhof 6
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Футболна Академия 0 - 0 Лига Krauterhof 7
21-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - ФК Спартак 5 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
28-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - АФК ХАОС 1 - 1 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - ФК Спартак 5 - 0 Лига Krauterhof 9
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Футболна Академия - Лига Krauterhof 9