София

Валентин Красимиров Недялков

клубове

роден на: 03.07.1997

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
19-02-2017 16:00 не е избран Белите Якички - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
26-02-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 16:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Оптиксорс 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Лидер - ФК ЗЕНИТ 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 16:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Викторио Ленд 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2017 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 8 - 5 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК ЗЕНИТ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-04-2017 18:30 не е избран D&D EXPRESS - V-TAC EUROPE 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Шенкер 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
23-04-2017 22:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2017 18:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - Ойрошпед 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 1 - 9 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЗЕНИТ 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-05-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ФК ЗЕНИТ 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
28-05-2017 11:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
30-05-2017 21:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - ФК ЗЕНИТ 5 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 22:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ТЕМИДА - V-TAC EUROPE 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2017 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC SIVEN 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-06-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Амфетико 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
20-08-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - ФК ЗЕНИТ 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2017 00:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - D&D EXPRESS 14 - 0 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 14:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Winbet 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Боми Борисов ООД 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Лидер - ФК ЗЕНИТ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 19:00 не е избран Вечно жъдни - ФК ЗЕНИТ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 13:30 не е избран Гадните Джиджовци - Сините 10 - 5 Premier League 1
15-10-2017 16:00 не е избран Галактико - ФК ЗЕНИТ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
16-10-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Tom Taylor 4 - 6 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-10-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 4 - 2 Premier League 3
28-10-2017 17:30 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 2 - 2 Premier League 2
29-10-2017 14:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - V-TAC EUROPE 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 10 - 2 Premier League 4
04-11-2017 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-11-2017 12:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Providers 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 5
12-11-2017 15:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЗЕНИТ 1 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2 Premier League 6
19-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-11-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЗЕНИТ - Chuchuline 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-11-2017 22:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - FC ING 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
26-11-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - V-TAC EUROPE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 0 - 1 Premier League 7
02-12-2017 12:00 не е избран Гадните Джиджовци - Миньор Томпсън 2 - 3 Premier League 8
03-12-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
05-12-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
09-12-2017 14:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 1 - 2 Premier League 9
13-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Skypharm - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - BulTeam - LEAGUE ONE - LONDON 17
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
06-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - greshka 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
11-03-2018 19:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Ант студио 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
31-03-2018 16:00 не е избран Сините - Гадните Джиджовци 2 - 6 Premier League 10
01-04-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 15:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 4 Premier League 12
17-04-2018 20:45 не е избран Евромар - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
21-04-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 0 - 2 Premier League 11
21-04-2018 16:00 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 5 Premier League 13
22-04-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 8 - 1 Premier League 14
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 15
08-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - ДСК Банка 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2018 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Гадните Джиджовци 2 - 5 Premier League 17
13-05-2018 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 9 - 3 Premier League 18
19-05-2018 19:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 2 - 2 Premier League 16
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
23-05-2018 21:30 не е избран Mr.Pizza - V-TAC EUROPE 1 - 4 CHAMPIONSHIP 7
27-05-2018 19:00 не е избран Гетото - ФК ЗЕНИТ 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2018 13:00 не е избран Stomana Industry - ФК ЗЕНИТ 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
06-06-2018 21:00 не е избран ГЕОДЕТ - V-TAC EUROPE 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
09-06-2018 21:00 не е избран F.C.G. - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-06-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2018 19:00 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
17-06-2018 12:15 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-06-2018 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
26-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM A.C.A.B. - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 14
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
08-07-2018 21:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
12-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Glaz Trading Troyan - V-TAC EUROPE 0 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
24-07-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - V-TAC EUROPE 0 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
08-08-2018 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - V-TAC EUROPE 2 - 3 Група E 4
15-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК Враждебна 5 - 0 Група E 5
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
28-08-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 2 - 6 Източна конференция 1
02-09-2018 15:00 не е избран Гетото - ФК ЗЕНИТ 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 1
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4 Premier League 1
09-09-2018 11:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Чики Рики 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
09-09-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Б.И.Р.А. 9 - 4 Championship 1
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - По - гадните джиджовци 3 - 8 Championship 2
16-09-2018 14:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 2
16-09-2018 17:00 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
26-09-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 4
29-09-2018 18:00 не е избран По - гадните джиджовци - Стабилните 4 - 4* Championship 3
30-09-2018 14:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 4 - 1 Premier League 3
30-09-2018 19:00 не е избран Winbet - ФК ЗЕНИТ 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
02-10-2018 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 7 Източна конференция 5
06-10-2018 18:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 8 - 7 Premier League 4
06-10-2018 20:00 не е избран Жар Голяновци - ФК ЗЕНИТ 10 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-10-2018 10:00 не е избран Сините - По - гадните джиджовци 4 - 3 Championship 4
09-10-2018 21:45 не е избран PalmsBet - V-TAC EUROPE 1 - 2 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Торпедата 4 - 5 Championship 5
14-10-2018 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 3 - 4 Premier League 5
14-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 5 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
21-10-2018 12:00 не е избран По - гадните джиджовци - Атлетико 3 - 1 Championship 6
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
28-10-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 9 - 3 Premier League 7
28-10-2018 17:00 не е избран Хитрите мечоци - Гадните Джиджовци *4 - 4 Premier League 6
28-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United - LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 Източна конференция 9
03-11-2018 16:00 не е избран Изворо - По - гадните джиджовци 4 - 2 Championship 7
04-11-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - LONDON 8
04-11-2018 14:00 не е избран По - гадните джиджовци - МФК 'Атлетик' 1 - 2 Championship 8
04-11-2018 16:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 8
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 10
10-11-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - По - гадните джиджовци 5 - 7 Championship 9
11-11-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - ФК 'Зенит' 7 - 3 Premier League 9
11-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК ЗЕНИТ 2 - 11 League Two 1
13-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 8 - 9 Източна конференция 11
17-11-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК Устрем 0 - 5 League Two 2
18-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Гадните Джиджовци - ФК Миро 6 - 2 Югозапад - група G 1
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
18-11-2018 17:00 не е избран Umami United - ФК ЗЕНИТ 3 - 3 League Two 3
25-11-2018 15:00 не е избран Winbet - ФК ЗЕНИТ 5 - 9 League Two 4
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 11:00 не е избран ФК Церово - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Кралете 5 - 0 League Two 5
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 15
02-12-2018 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 2 - 9 League Two 6
05-12-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 14
08-12-2018 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Цикура 3 - 0 ЗИМНА ЛИГА 2
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 8 - 3 League Two 7
13-12-2018 20:45 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 3 - 3 League Two 8
22-12-2018 15:30 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Лакатник 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-12-2018 00:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Whiskey United 5 - 0 League Two 9
05-01-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Най-гадните Джиджовци 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
11-01-2019 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 18
12-01-2019 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Искра Искрец 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 6
19-01-2019 16:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Най-гадните Джиджовци 6 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
26-01-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Драгоман 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 13:30 не е избран ФК Спортисимо Годеч - Най-гадните Джиджовци 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Rehau - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 19
02-02-2019 16:30 не е избран Скала Бов - Най-гадните Джиджовци 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 9
05-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - V-TAC EUROPE 0 - 5 Източна конференция 17
09-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Пентаграм 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 10
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
23-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Ком 98 старша 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
04-03-2019 12:00 не е избран ФК Гробарите - Най-гадните Джиджовци 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 14
04-03-2019 17:00 не е избран Житен - Най-гадните Джиджовци 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 11
09-03-2019 11:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Божурище 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
10-03-2019 09:00 не е избран Стабилните - Най-гадните Джиджовци 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
10-03-2019 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 5 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
18-03-2019 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - V-TAC EUROPE 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-03-2019 15:45 Мини футболно игрище Ботевград ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Гадните Джиджовци 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - ФК ЗЕНИТ 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
31-03-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
31-03-2019 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 10
02-04-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОК Супер Транс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2019 16:00 не е избран По - гадните джиджовци - Своге - бойс 4 - 2 Championship 11
07-04-2019 17:00 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 16 - 1 Premier League 11
07-04-2019 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
10-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Rehau - V-TAC EUROPE 6 - 3 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2019 15:00 не е избран Стабилните - По - гадните джиджовци 4 - 1 Championship 12
14-04-2019 17:00 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 12
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
17-04-2019 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - PalmsBet 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Aifos 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
21-04-2019 11:00 СЦ Оптимум FC WORDS - Гадните Джиджовци 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 15:00 не е избран По - гадните джиджовци - Сините 4 - 10 Championship 13
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 10
01-05-2019 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-05-2019 13:00 не е избран Торпедата - По - гадните джиджовци 3 - 4 Championship 14
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Хитрите мечоци 10 - 2 Premier League 15
12-05-2019 18:30 не е избран Атлетико - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 15
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-05-2019 11:30 не е избран По - гадните джиджовци - Изворо 6 - 4 Championship 16
19-05-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 13
19-05-2019 17:30 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 16
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 5 - 1 Premier League 17
01-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
01-06-2019 20:30 не е избран МФК 'Атлетик' - По - гадните джиджовци 4 - 9 Championship 17
02-06-2019 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - АФК 'Юношите' 4 - 1 Championship 18
02-06-2019 15:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 14
02-06-2019 17:00 не е избран ФК 'Зенит' - Гадните Джиджовци 0 - 5 Premier League 18
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13
КР не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЗЕНИТ 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ИХТИМАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-07-2019 18:15 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-07-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - DSV 11 - 0 CHAMPIONSHIP 9
03-07-2019 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - V-TAC EUROPE 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 16
25-07-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-07-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
08-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пеликан 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19