Враца

Генади Костадинов Стефанов

клубове

роден на: 20.11.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК "Ботев" Лиляче - АФК Чех Пласт "NET INS" Б ГРУПА 10
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт "NET INS" Б ГРУПА 11
n/a не е избран АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА "NET INS" Б ГРУПА 12
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт "NET INS" Б ГРУПА 13
n/a не е избран АФК Чех Пласт - ЯН БИБИЯН "NET INS" Б ГРУПА 14
n/a не е избран АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ" "NET INS" Б ГРУПА 16
n/a не е избран ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт "NET INS" Б ГРУПА 17
n/a не е избран АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" "NET INS" Б ГРУПА 18
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4 Б група 1
01-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 1
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2 Б група 2
13-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - АФК Звезда 4 - 2 Б група 3
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
20-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 5 Б група 4
29-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 5
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7 Б група 6
06-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 6
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
13-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 13 Б група 7
20-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 1 - 4 Б група 8
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
27-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 3 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
03-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 3 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
10-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 2 - 4 Б група 11
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
05-06-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 0 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 0 - 4 Б група 13
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 8 - 3 Б група 14
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 15
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 6 Б група 16
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 3 Б група 17
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 4 - 8 Б група 18
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 9 - 8 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
12-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 2
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 10 - 3 "Б" ГРУПА 5
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
18-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 5 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Ботев" Лиляче 16 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 1
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - АФК Чех Пласт 1 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 5
10-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КУЛАТА" 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 6
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 7
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - АФК Чех Пласт 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9