Пловдив

Димитър Борисов Александров

клубове

роден на: 06.01.1984

години: 36

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Бохемианс - ФК Крепост Лига Krauterhof 10
13-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Щ+Щ 3 - 1 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
15-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Космос 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
29-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
22-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК Житница 3 - 8 LA LIGA 9
29-05-2015 20:00 Авангард 90 - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 10
30-05-2015 18:00 СЦ Арена Скара бира - Бохемианс 5 - 8 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
05-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Fresh Penis 3 - 10 LA LIGA 11
07-06-2015 16:00 СЦ Арена Бохемианс - Karmes 2 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Old School 0 - 1 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
05-07-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 16
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Марица 6 - 9 LA LIGA 21
25-09-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - ФК Бунарджика 9 - 0 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
16-10-2015 19:00 Авангард ФК Житница - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 24
28-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК ПЛОВДИВ 7 - 1 LA LIGA 25
30-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 8 КУПА АРЕНА
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
16-11-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Бунарджика 3 - 1 LA LIGA 26
25-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 7
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
31-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 15 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
14-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 4 Група А 3
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 4 CALCIO 4
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ФК Бунарджика 5 - 0 Група D 1
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
20-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kilnockie 5 - 0 Група D 3
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
08-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Avengers - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 2
10-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 3
15-05-2017 00:00 не е избран Сините Ангели - ФК Бунарджика 5 - 0 Група C 1
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6 CALCIO 2
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7 CALCIO 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - ФК Бунарджика 2 - 5 CALCIO 4
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1 CALCIO 7
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3 CALCIO 10
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
05-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Смирненски 5 - 0 CALCIO 14
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
16-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 2
19-03-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 5 - 5 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Бохемианс 7 - 3 Лига Арена 5
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
26-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 5
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1 Bundesliga 6
30-04-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - Бохемианс 3 - 8 Лига Арена 9
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7 Bundesliga 7
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
22-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Бохемианс 5 - 6 Лига Арена 7
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
04-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - ФК Бунарджика 6 - 8 OPEN CUP ГФЛ
04-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - papiauto03 11 - 0 Лига Арена 13
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
18-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 7 - 7 Лига Арена 24
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 14 - 3 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 5 - 7 Лига Арена 23
03-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 15
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
16-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Raiders 5 - 0 Лига Арена 17
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Полярните мечки 7 - 3 Лига Арена 19
05-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Old School 5 - 0 Лига Арена 21
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
17-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - BTL UNITED 6 - 5 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
28-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - Рекордьорите 3 - 0 ВИСША ЛИГА 2
30-09-2018 19:00 СК Активлайф Зънгър - Reddevils 3 - 5 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - AFC Athletic 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
11-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Беси МФК 8 - 5 LA LIGA 4
14-10-2018 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
22-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - Марково 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
01-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Торнадо 7 - 5 LA LIGA 6
02-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 8 - 3 Лига Арена 6
04-11-2018 19:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Бунарджика 4 - 8 LA LIGA 7
11-11-2018 19:00 не е избран KOFTI FC - Reddevils 1 - 1 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС 4 - 3 LA LIGA 8
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
24-11-2018 17:00 СК Активлайф Полярните мечки - Reddevils 3 - 9 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 7 - 4 Лига Арена 10
29-11-2018 20:00 не е избран Reddevils - Fresh Penis 1 - 6 ВИСША ЛИГА 10
09-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Маламир 16 - 3 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 11
23-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ФК Бунарджика 3 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бохемианс - ФК Илюминати 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Илюминати - ФК Бунарджика 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 Maina City - Бохемианс 2 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
13-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 9 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ХАОС 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Бунарджика - ФК Самурай 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
01-02-2019 21:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Бунарджика 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
02-02-2019 17:00 СК Активлайф Reddevils - AFC Amigos 6 - 5 ВИСША ЛИГА 12
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
09-02-2019 16:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Reddevils 2 - 10 ВИСША ЛИГА 13
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - Бохемианс 11 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ФК Бунарджика 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 13
03-03-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
05-03-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Футболна Академия 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
06-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 14
06-03-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 3 - 2 Лига А 1
14-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Крепост 4 - 3 LA LIGA 15
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 7 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
25-03-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Reddevils 4 - 3 Лига А 6
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 5 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2019 19:00 СК Активлайф AFC Athletic - Reddevils 4 - 5 Лига А 4
02-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - Fresh Penis 2 - 3 Лига А 2
02-04-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Бохемианс 1 - 10 Лига Арена 11
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 2 - 5 Лига А 8
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
12-04-2019 20:00 СК Активлайф Reddevils - KOFTI FC 3 - 4 Лига А 5
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
14-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджика *2 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
17-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
17-04-2019 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Reddevils 4 - 4 Лига А 9
17-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 19
19-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Бунарджика 14 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2019 15:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
25-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 0 - 1 LA LIGA 20
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
01-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - Марково 2 - 5 Лига А 7
03-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Quantico 5 - 0 LA LIGA 21
08-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 22
10-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
13-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 17
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
19-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC Athletic 5 - 2 Лига А 11
21-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Бунарджика 5 - 11 LA LIGA 24
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
25-05-2019 19:00 не е избран ФК Активлайф - Reddevils 7 - 6 Купа Активлайф
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Plovdiv 8 - 6 LA LIGA 25
31-05-2019 19:00 СК Активлайф KOFTI FC - Reddevils 0 - 5 Лига А 12
09-06-2019 16:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 3 - 7 Купа Активлайф
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
17-06-2019 20:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 1 - 1 Лига А 13
20-06-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 4 - 8 Лига Арена 21
25-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Maina City 5 - 0 Лига Арена 22
03-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Гробари 2 - 4 Лига Krauterhof 1
07-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Последен Шанс 1 - 3 Финални плейофи
35'
СК Активлайф Марково - Reddevils 5 - 4 Лига А 14
15-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Бохемианс 2 - 8 Лига Krauterhof 2
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - АФК ХАОС 7 - 3 Лига Krauterhof 4
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Бохемианс 8 - 4 Лига Krauterhof 6
45'
Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Бохемианс 5 - 7 Лига Krauterhof 5
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Футболна Академия 0 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 9