София

Борис Хованес Саркисян

клубове

роден на: 13.02.1980

години: 40

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2014 19:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Easy TV Net 3 - 3* CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - FC ALA GROUP 4 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - FC ALA GROUP *2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - Витоша 0 - 8 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 16:00 не е избран FC ALA GROUP - Гръм София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 5
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Totally Erected - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Easy TV Net - Лидер Надежда 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2014 20:00 не е избран Актавис - FC ALA GROUP 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 13:00 не е избран Intellect - Easy TV Net 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
24-10-2014 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2014 19:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - DEVILS 3 - 5 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Chelsea Bulgaria 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 09:00 не е избран Римляните - Easy TV Net 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - FC ALA GROUP 4 - 4* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Easy TV Net 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 15:00 не е избран OLYMPIC HOPES - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Easy TV Net 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
13-12-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Западно Ехо 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
14-02-2015 12:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - FC ALA GROUP 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2015 18:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - FC ALA GROUP 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
04-03-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 17:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Пиянките 12 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
24-03-2015 21:45 не е избран Eclipse - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Безнадежните 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 17:00 не е избран Аполо СК - FC ALA GROUP 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2015 20:45 не е избран Легион Инс - Easy TV Net 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
18-04-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
21-04-2015 19:00 не е избран Easy TV Net - Спортинг 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
09-05-2015 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
13-05-2015 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 8 - 3 PREMIER LEAGUE 8
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 19:45 не е избран Септември София - FC ALA GROUP 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
03-06-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 18:00 не е избран Vamos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2015 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
26-06-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
09-07-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Teka - FC ALA GROUP 2 - 7 Група H 1
13-07-2015 18:45 не е избран FC ALA GROUP - NIKE team 6 - 3 Група H 2
20-07-2015 21:45 не е избран Delta Guard - FC ALA GROUP 1 - 3 Група H 3
27-07-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Милан 6 - 4 Група H 4
03-08-2015 20:45 не е избран ГРАНИТ - FC ALA GROUP 5 - 5 Група H 5
10-08-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Черно тото 3 - 3* Елиминации
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-09-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Галакси София 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 16:00 не е избран vampires - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
09-09-2015 21:00 не е избран Фронтекс - Easy TV Net 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
15-09-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Billa 9 - 6 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 11:00 не е избран Белите София - FC ALA GROUP 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
30-09-2015 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star P 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
06-10-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Quehenberger Logistics 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Локомотив 2012 Вакарел 7 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
13-10-2015 19:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 1 - 2 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 16:00 не е избран УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
27-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2015 00:00 не е избран КОС България - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Живите Мъртви 3 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
25-11-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - E-motion Club 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
28-11-2015 16:00 не е избран Santos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
08-12-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 00:00 не е избран Гробарите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
15-12-2015 21:45 не е избран Виста - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-02-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Busmanci 8 - 6 Финални плейофи
16-02-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Победител 7 - 4 CHAMPIONSHIP 16
18-02-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 2 Финални плейофи
23-02-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Easy TV Net 2 - 11 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 8 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Carpe Diem FC 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 17:00 не е избран FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 9
11-05-2016 19:45 не е избран Шенкер - Easy TV Net 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 22:30 не е избран FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
26-08-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Easy TV Net 13 - 5 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 21:30 не е избран FC ALA GROUP - The "Mannschaft" 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
04-11-2016 00:00 не е избран Орлите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
11-11-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ultras Team 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 21:45 Palmsbet stadium АФК Софиянци - FC ALA GROUP 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
02-12-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Easy TV Net 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-02-2017 20:45 не е избран Massive - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
18-02-2017 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 15 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
11-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
29-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-04-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - FC ALA GROUP 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
26-04-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Easy TV Net 0 - 6 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 19:45 не е избран Easy TV Net - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Easy TV Net 7 - 8 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-05-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2017 21:45 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2017 20:45 не е избран ФК Отборчето - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
16-06-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - The Mannschaft 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 20:45 не е избран Santos - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-06-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
29-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - MAHARANI 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - GO PETROLEUM 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Столичен Авто Транспорт - Easy TV Net *5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 18:30 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Easy TV Net 18 - 4 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2017 18:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Easy TV Net 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC ALA GROUP 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - FC ALA GROUP 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2017 18:45 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-12-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2017 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - FC ALA GROUP 3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-02-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
06-02-2018 19:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
14-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - FC ALA GROUP 5 - 3 PREMIER LEAGUE 17
19-03-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - Easy TV Net 7 - 3 CHAMPIONSHIP 5
24-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Вършец - FC ALA GROUP 5 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
02-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - Easy TV Net 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
15-05-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - ВЕТ Юнайтед 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ГЕОДЕТ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 21:30 не е избран Glaz Trading Troyan - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Rehau 11 - 5 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2018 21:00 не е избран Easy TV Net - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
08-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-06-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net 4 - 1 CHAMPIONSHIP 12
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6 PREMIER LEAGUE 4
19-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - MAHARANI 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
20-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
29-06-2018 20:45 не е избран Евромар - Easy TV Net 6 - 8 CHAMPIONSHIP 3
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - Easy TV Net 9 - 3 CHAMPIONSHIP 8
11-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
28-08-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 5 - 5 Източна конференция 1
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
11-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - FC ALA GROUP 4 - 2 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8 Западна конференция 4
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 9
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ОК Супер Транс 1 - 3 Източна конференция 5
09-10-2018 22:30 не е избран Вършец - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 6
12-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Easy TV Net 2 - 8 Западна конференция 6
17-10-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - PalmsBet 3 - 4 Източна конференция 7
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
23-10-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 6 - 1 Западна конференция 8
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
06-11-2018 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 10
07-11-2018 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 10 - 4 Източна конференция 10
14-11-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Сантяго Бернабеу 3 - 6 Източна конференция 11
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 11
01-12-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 15
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 14
28-01-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 13
01-02-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 19
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
05-02-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 5 - 1 Западна конференция 17
11-02-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 18
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
13-02-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - FC ALA GROUP 3 - 0 Източна конференция 15
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5 Западна конференция 19
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
25-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 16
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5 Източна конференция 16
06-03-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - DSV 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
13-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FC ALA GROUP 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 15 - 4 CHAMPIONSHIP 3
27-03-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2019 21:45 не е избран PalmsBet - FC ALA GROUP 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
17-04-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net *4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-05-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FK Kafana Stefanovic 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
30-05-2019 18:45 не е избран DSV - FC ALA GROUP 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - PalmsBet 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2019 20:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
04-06-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 4 - 13 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2019 19:45 не е избран A.C.A.B. - FC ALA GROUP 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 6 - 11 CHAMPIONSHIP 13
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-07-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC ALA GROUP 5 - 2 CHAMPIONSHIP 17