Своге

Стефан Стефанов Сирманов

клубове

роден на: 08.11.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 13:30 не е избран Гадните Джиджовци - Сините 10 - 5 Premier League 1
14-10-2017 16:30 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 8 Premier League 1
21-10-2017 10:00 не е избран Сините - Скала Бов 5 - 8 Premier League 2
21-10-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Warrior's 2 - 5 Premier League 2
28-10-2017 14:30 не е избран Туристите - Сините 3 - 2 Premier League 3
28-10-2017 15:30 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 9 - 1 Premier League 3
04-11-2017 14:00 не е избран Сините - Своге Warrior's 1 - 7 Premier League 4
11-11-2017 12:00 не е избран Лакатник - Сините 9 - 3 Premier League 5
11-11-2017 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 2 - 5 Premier League 5
18-11-2017 13:00 не е избран Сините - Миньор Томпсън 2 - 4 Premier League 6
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2 Premier League 6
25-11-2017 12:00 не е избран Спартак Церово - Сините 8 - 2 Premier League 7
25-11-2017 13:00 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 13 - 2 Premier League 7
02-12-2017 10:00 не е избран Туристите - Своге Warrior's 4 - 3 Premier League 8
02-12-2017 14:00 не е избран Аталанта - Сините 4 - 1 Premier League 8
09-12-2017 13:00 не е избран Сините - Своге Boys 3 - 10 Premier League 9
17-03-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 1 - 1 Premier League 9
31-03-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 5 - 2 Premier League 10
31-03-2018 16:00 не е избран Сините - Гадните Джиджовци 2 - 6 Premier League 10
06-04-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Миньор Томпсън 2 - 1 Premier League 11
06-04-2018 14:00 не е избран Скала Бов - Сините 4 - 4 Premier League 11
14-04-2018 11:00 не е избран Сините - Туристите 1 - 3 Premier League 12
14-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 12
21-04-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Сините 6 - 4 Premier League 13
28-04-2018 17:00 не е избран Сините - Лакатник 4 - 8 Premier League 14
05-05-2018 10:00 не е избран Миньор Томпсън - Сините 2 - 0 Premier League 15
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 15
06-05-2018 11:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 3 Premier League 14
06-05-2018 12:00 не е избран Сините - Спартак Церово 1 - 2 Premier League 16
06-05-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 2 - 7 Premier League 16
12-05-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 7 - 2 Premier League 17
12-05-2018 16:00 не е избран Сините - Аталанта 1 - 4 Premier League 17
19-05-2018 14:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 3 - 2 Premier League 18
19-05-2018 17:00 не е избран Своге Boys - Сините 4 - 4 Premier League 18
18-07-2018 21:45 не е избран Milky Group Bio - Гробарите Технополис Надежда 6 - 3 Група C 1
24-07-2018 20:45 не е избран Сердика - Гробарите Технополис Надежда 4 - 0 Група C 2
01-08-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Жар Голяновци 5 - 0 Група C 3
08-08-2018 20:45 не е избран DATECS - Гробарите Технополис Надежда 5 - 4 Група C 4
14-08-2018 20:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПСЖ София 9 - 11 Група C 5
20-08-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Гробарите Технополис Надежда 11 - 4 Елиминации
01-09-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-09-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4 Premier League 1
08-09-2018 16:00 не е избран Сините - Своге - бойс 3 - 4 Championship 1
15-09-2018 18:00 не е избран Стабилните - Сините 5 - 1 Championship 2
16-09-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - По - гадните джиджовци 3 - 8 Championship 2
16-09-2018 13:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 4 Premier League 2
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
30-09-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 3
30-09-2018 15:00 не е избран Атлетико - Своге - бойс 5 - 3 Championship 3
30-09-2018 20:00 не е избран Umami United - Гробарите Технополис Надежда - LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
06-10-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 2 - 4 Premier League 4
07-10-2018 10:00 не е избран Сините - По - гадните джиджовци 4 - 3 Championship 4
07-10-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - Изворо 4 - 3 Championship 4
07-10-2018 16:00 не е избран Сините - Торпедата 11 - 3 Championship 3
13-10-2018 16:00 не е избран Атлетико - Сините 4 - 6 Championship 5
14-10-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Хитрите мечоци 4 - 1 Premier League 5
14-10-2018 14:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Своге - бойс 0 - 8 Championship 5
14-10-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Loko Vakarel 9 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
21-10-2018 11:00 не е избран Сините - Изворо 7 - 0 Championship 6
21-10-2018 14:00 не е избран Своге - бойс - АФК 'Юношите' 3 - 2 Championship 6
21-10-2018 15:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 1 - 9 Premier League 6
21-10-2018 20:00 не е избран Лозен Сити - Гробарите Технополис Надежда 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
27-10-2018 21:00 не е избран Stomana Industry - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-10-2018 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Сините 5 - 2 Championship 7
28-10-2018 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - Своге - бойс 3 - 4 Championship 7
28-10-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 13 - 1 Premier League 7
28-10-2018 20:00 не е избран FC Aifos - Гробарите Технополис Надежда 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-10-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Bianchi Coffee 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
03-11-2018 18:00 не е избран Сините - АФК 'Юношите' 2 - 5 Championship 8
03-11-2018 21:00 не е избран Квартала - Гробарите Технополис Надежда - LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
04-11-2018 10:00 не е избран Торпедата - Своге - бойс 0 - 7 Championship 8
04-11-2018 12:00 не е избран ФК 'Зенит' - Своге Warrior's 5 - 7 Premier League 8
11-11-2018 12:00 не е избран Б.И.Р.А. - Сините 4 - 3 Championship 9
11-11-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 5 - 2 Premier League 9
11-11-2018 16:00 не е избран Своге - бойс - Стабилните 1 - 2 Championship 9
11-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК ЗЕНИТ 2 - 11 League Two 1
17-11-2018 21:00 не е избран Кралете - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 2
18-11-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Лозен Сити 7 - 10 League Two 3
25-11-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Гробарите Технополис Надежда 3 - 14 League Two 4
01-12-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Пентаграм 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
01-12-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Bianchi Coffee 3 - 6 League Two 5
08-12-2018 15:00 не е избран Житен - Своге Warrior's 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
09-12-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Winbet - League Two 7
15-12-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Ком 98 старша 3 - 7 ЗИМНА ЛИГА 3
15-12-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Устрем 7 - 3 League Two 8
22-12-2018 15:00 не е избран Стабилните - Своге Warrior's 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
23-12-2018 21:00 не е избран Umami United - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 9
31-12-2018 20:00 не е избран Whiskey United - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 League Two 6
05-01-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Най-гадните Джиджовци 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 19:00 не е избран ФК Цикура - Своге Warrior's 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 15:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Церово 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 13:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Спортисимо Годеч 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 не е избран ФК Лакатник - Своге Warrior's 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 19:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Гробарите 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Искра Искрец 10 - 2 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 11:30 не е избран ФК Божурище - Своге Warrior's 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
01-03-2019 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-03-2019 11:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Своге Warrior's 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 13
15-03-2019 20:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
16-03-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Драгоман 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 14
17-03-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Гробарите Технополис Надежда 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
31-03-2019 15:00 не е избран Своге - бойс - Сините 9 - 3 Championship 10
07-04-2019 12:00 не е избран Сините - Стабилните 1 - 5 Championship 11
07-04-2019 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 6 - 2 Premier League 11
07-04-2019 16:00 не е избран По - гадните джиджовци - Своге - бойс 4 - 2 Championship 11
07-04-2019 21:00 Palmsbet stadium Квартала - Гробарите Технополис Надежда 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-04-2019 17:45 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 6 Premier League 12
14-04-2019 16:00 не е избран Торпедата - Сините 0 - 15 Championship 12
14-04-2019 18:00 не е избран Своге - бойс - Атлетико 4 - 7 Championship 12
14-04-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Stomana Industry 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
21-04-2019 14:00 не е избран Изворо - Своге - бойс 4 - 5 Championship 13
21-04-2019 15:00 не е избран По - гадните джиджовци - Сините 4 - 10 Championship 13
21-04-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 1 Premier League 13
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 10
01-05-2019 21:00 не е избран Winbet - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
05-05-2019 14:00 не е избран Хитрите мечоци - Своге Warrior's 3 - 4 Premier League 14
05-05-2019 16:00 не е избран Изворо - Сините 3 - 6 Championship 15
05-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - Торпедата 12 - 8 Championship 17
12-05-2019 14:30 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 7 - 1 Premier League 15
12-05-2019 15:30 не е избран АФК 'Юношите' - Своге - бойс 4 - 0 Championship 15
17-05-2019 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Професорите 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
18-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - МФК 'Атлетик' 8 - 2 Championship 14
19-05-2019 10:30 не е избран Туристите - Своге Warrior's 3 - 7 Premier League 16
19-05-2019 18:30 не е избран Своге - бойс - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 16
24-05-2019 17:30 не е избран Сините - МФК 'Атлетик' 6 - 3 Championship 16
01-06-2019 12:30 не е избран Своге Warrior's - ФК 'Зенит' 3 - 3 Premier League 17
01-06-2019 16:30 не е избран Сините - Атлетико 3 - 1 Championship 14
01-06-2019 18:30 не е избран АФК 'Юношите' - Сините 1 - 5 Championship 17
02-06-2019 10:00 не е избран Сините - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 18
02-06-2019 16:00 не е избран Стабилните - Своге - бойс 4 - 0 Championship 18
02-06-2019 20:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 0 - 5 Premier League 18
23-06-2019 21:00 не е избран Вълците - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-06-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - SSI 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 20:00 не е избран Happy Boys - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-07-2019 21:15 не е избран Неудобните - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 20:00 не е избран ФК Устрем - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-09-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бандата 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
22-09-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Хищниците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
29-09-2019 20:00 не е избран Лозен - Гробарите Технополис Надежда 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
06-10-2019 21:00 не е избран SPM -ltd - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18