Варна

Радостин Красимиров Неделчев

клубове

роден на: 12.06.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-04-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Моряците - МФК TNT 5 - 3 Английска уикенд лига 1
14-05-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК ЦСКА 5 - 7 Английска уикенд лига 2
28-05-2017 20:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Макао - МФК TNT 2 - 6 Английска уикенд лига 5
11-06-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Ботев 18 15 - 2 Английска уикенд лига 4
25-06-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Пекарни Чочо 8 - 3 Английска уикенд лига 6
06-07-2017 20:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - MFC IMPACT 7 - 2 Английска уикенд лига 3
27-07-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК ЦСКА - МФК TNT 16 - 5 Английска уикенд лига 9
30-07-2017 20:00 Спортен коплекс СПАРТАК MFC IMPACT - МФК TNT 3 - 11 Английска уикенд лига 10
03-08-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК TNT 5 - 16 Английска уикенд лига 11
06-08-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Макао 5 - 4 Английска уикенд лига 12
13-08-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Пекарни Чочо - МФК TNT 7 - 3 Английска уикенд лига 13
20-08-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК MFC Red Partners - МФК TNT 5 - 7 Английска уикенд лига 14
27-08-2017 20:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Моряците 8 - 8 Английска уикенд лига 8
31-08-2017 20:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - MFC Red Partners 11 - 3 Английска уикенд лига 7
02-10-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Пекарни Чочо 3 - 2 Royal League Play Off 1
08-10-2017 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Волов - МФК TNT 3 - 5 Royal League Play Off 2
11-10-2017 22:30 Hadzhiev Arena 1 СОД DSC - Експресбанк 9 - 2 Business League 3 season 1
15-10-2017 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - ФК СОД-DSC 6 - 1 Royal League Play Off 3
18-10-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 JFD Brokers - СОД DSC 3 - 2 Business League 3 season 2
22-10-2017 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Лазур Свети Влас - МФК TNT 6 - 5 Royal League Play Off 4
25-10-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 СОД DSC - Пицарии Amici 10 - 1 Business League 3 season 3
30-10-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Las Bellas 7 - 1 Royal League Play Off 5
01-11-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 Carlsberg - СОД DSC 3 - 2 Business League 3 season 4
05-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК TNT 4 - 2 Royal League Play Off 6
08-11-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 СОД DSC - Агрополихим 3 - 0 Business League 3 season 5
13-11-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Балерини 3 - 2 Royal League Play Off 7
15-11-2017 22:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Godzila - МФК TNT 2 - 3 Royal League Play Off 8
19-11-2017 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Макао 7 - 4 Royal League Play Off 9
22-11-2017 21:40 Hadzhiev Arena 1 International Hotel Casino & Tower Suites - СОД DSC 0 - 7 Business League 3 season 6
27-11-2017 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК ЦСКА 2 - 9 Royal League Play Off 10
29-11-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 СОД DSC - Имотека 5 - 0 Business League 3 season 7
02-12-2017 21:30 Hadzhiev Arena 1 iCard - СОД DSC 1 - 7 Business League 3 season 8
03-12-2017 20:40 Hadzhiev Arena 1 АФК Албион - МФК TNT 0 - 7 Royal League Play Off 11
11-12-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Red Partners 5 - 2 Royal League Play Off 12
13-12-2017 20:00 Hadzhiev Arena 1 СОД DSC - International Hotel Casino & Tower Suites *2 - 2 Business League Final Season 3
18-12-2017 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Дубала - МФК TNT 4 - 3 Royal League Play Off 13
20-12-2017 20:50 Hadzhiev Arena 1 Carlsberg - СОД DSC 4 - 5 Business League Final Season 3
15-01-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Дубала 4 - 7 Royal League 1
22-01-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 MFC Las Bellas - МФК TNT 3 - 6 Royal League 2
29-01-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК ЦСКА 2 - 12 Royal League 3
05-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Балерини - МФК TNT 4 - 2 Royal League 4
12-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - ФК Лудогорец Доброплодно 1 - 2 Royal League 5
19-02-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Дубала - МФК TNT 8 - 4 Royal League 6
26-02-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Las Bellas 3 - 9 Royal League 7
05-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - МФК TNT 4 - 0 Royal League 8
12-03-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Балерини 0 - 7 Royal League 9
19-03-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 ФК Лудогорец Доброплодно - МФК TNT 7 - 2 Royal League 10
25-04-2018 20:30 Grand hotel Varna Carlsberg - СОД DSC 5 - 4 MFL Business League 1
23-05-2018 20:30 Grand hotel Varna ВиК-Варна - СОД DSC 4 - 5 MFL Business League 3
30-05-2018 21:30 Grand hotel Varna СОД DSC - iCard 3 - 2 MFL Business League 4
20-06-2018 21:30 Grand hotel Varna Имотека - СОД DSC 1 - 4 MFL Business League 7
27-06-2018 20:30 Grand hotel Varna Експресбанк - СОД DSC 5 - 7 MFL Business League 8
04-07-2018 21:30 Grand hotel Varna СОД DSC - Coca-Cola 7 - 2 MFL Business League 9
18-07-2018 20:00 Grand hotel Varna СОД DSC - Carlsberg 10 - 2 MFL Business League 10
25-07-2018 21:30 Grand hotel Varna International Hotel Casino & Tower Suites - СОД DSC 0 - 5 MFL Business League 11
01-08-2018 20:00 Grand hotel Varna СОД DSC - ВиК-Варна 3 - 2 MFL Business League 12
08-08-2018 21:30 Grand hotel Varna iCard - СОД DSC 0 - 6 MFL Business League 13
10-08-2018 21:00 Grand hotel Varna Агрополихим - СОД DSC 1 - 3 MFL Business League 5
20-08-2018 21:00 Grand hotel Varna СОД DSC - International Hotel Casino & Tower Suites 5 - 0 MFL Business League 2
29-08-2018 21:00 Grand hotel Varna СОД DSC - Имотека 5 - 0 MFL Business League 16
05-09-2018 20:30 Grand hotel Varna СОД DSC - Експресбанк 8 - 3 MFL Business League 17
12-09-2018 20:00 Grand hotel Varna Coca-Cola - СОД DSC 3 - 10 MFL Business League 18
03-10-2018 20:00 Grand hotel Varna СОД DSC - Агрополихим 4 - 3 MFL Business League 14
14-10-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Хищници 4 - 2 ВТОРА ЛИГА 1
21-10-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК TNT 2 - 4 ВТОРА ЛИГА 2
28-10-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 3 - 2 ВТОРА ЛИГА 3
04-11-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 АФК Албион - МФК TNT 1 - 1 ВТОРА ЛИГА 4
11-11-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Владислав 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 5
18-11-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Pulse 4 - 2 ВТОРА ЛИГА 6
24-11-2018 18:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев Las Bellas - MFC Gastrade 7 - 1 ПЪРВА ЛИГА 1
25-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК TNT 0 - 4 ВТОРА ЛИГА 7
01-12-2018 16:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев МФК Разделна - Las Bellas 6 - 4 ПЪРВА ЛИГА 2
02-12-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Grey Goose 1 - 4 ВТОРА ЛИГА 8
09-12-2018 16:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев Las Bellas - МФК Страшимирово 9 - 4 ПЪРВА ЛИГА 3
09-12-2018 18:00 Hadzhiev Arena 2 FC Varna 2017 - СОД DSC 0 - 5 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 5
09-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК TNT 3 - 5 ВТОРА ЛИГА 9
09-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК Тигри 8 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 1
09-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - Тигри 8 - 4 ТРЕТА ЛИГА 1
15-12-2018 17:00 не е избран Las Bellas - МФК ВАРВАРИТЕ 7 - 0 ПЪРВА ЛИГА 4
16-12-2018 16:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев МФК Ватев Ветерани - Las Bellas 1 - 14 ПЪРВА ЛИГА 5
16-12-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК Дръзки 2 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 3
16-12-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Дръзки - СОД DSC 3 - 2 ТРЕТА ЛИГА 2
16-12-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Хищници - МФК TNT 3 - 2 ВТОРА ЛИГА 10
06-01-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 АМ ЧЕРНО МОРЕ - СОД DSC 3 - 3 ТРЕТА ЛИГА 3
06-01-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 АМ ЧЕРНО МОРЕ - СОД DSC 3 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 2
06-01-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - FC INTERSTARS 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 11
13-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК BLADES 4 - 1 ТРЕТА ЛИГА 4
13-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК BLADES 4 - 1 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 6
13-01-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК TNT 0 - 6 ВТОРА ЛИГА 12
20-01-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - АФК Албион 0 - 0 ВТОРА ЛИГА 13
20-01-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 MFC IMPACT - СОД DSC 3 - 4 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 7
26-01-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Varna North - СОД DSC 1 - 2 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 4
27-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Владислав - МФК TNT 0 - 6 ВТОРА ЛИГА 14
03-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Тигри - СОД DSC 0 - 2 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 8
03-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 MFC Pulse - МФК TNT 0 - 3 ВТОРА ЛИГА 15
10-02-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - АМ ЧЕРНО МОРЕ 2 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 9
10-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - АФК Абсолют Варна 3 - 2 ВТОРА ЛИГА 16
17-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 MFC Grey Goose - МФК TNT 3 - 1 ВТОРА ЛИГА 17
17-02-2019 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК Дръзки - СОД DSC 2 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 10
24-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - МФК Varna North 1 - 0 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 11
24-02-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - Сони - М 7 - 1 ВТОРА ЛИГА 18
10-03-2019 18:00 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - FC Varna 2017 5 - 0 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 12
10-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Хищници 2 - 3 ВТОРА ЛИГА 19
17-03-2019 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - СОД DSC 1 - 3 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 13
17-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК TNT 1 - 3 ВТОРА ЛИГА 20
24-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 6 - 2 ВТОРА ЛИГА 21
27-03-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 АФК Албион - МФК TNT 4 - 3 ВТОРА ЛИГА 22
31-03-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Владислав 3 - 1 ВТОРА ЛИГА 23
06-04-2019 18:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев MFC Gastrade - Las Bellas 1 - 8 ПЪРВА ЛИГА 6
07-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 СОД DSC - MFC IMPACT 5 - 0 ТРЕТА ЛИГА - Амат. 14
07-04-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Pulse 7 - 0 ВТОРА ЛИГА 24
10-04-2019 20:50 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК TNT 2 - 5 ВТОРА ЛИГА 25
12-04-2019 20:10 Мини футболен стадион Димитър Ватев Las Bellas - МФК Разделна 5 - 2 ПЪРВА ЛИГА 7
14-04-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - MFC Grey Goose 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 26
20-04-2019 18:30 Мини футболен стадион Димитър Ватев МФК Страшимирово - Las Bellas 2 - 1 ПЪРВА ЛИГА 8
21-04-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК TNT 2 - 7 ВТОРА ЛИГА 27
25-04-2019 20:10 Мини футболен стадион Димитър Ватев МФК ВАРВАРИТЕ - Las Bellas 0 - 3 ПЪРВА ЛИГА 9
01-06-2019 16:50 Мини футболен стадион Димитър Ватев Las Bellas - МФК Ватев Ветерани 9 - 1 ПЪРВА ЛИГА 10