Своге

Даниел Владимиров Димитров

клубове

роден на: 06.03.2002

години: 18

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 14:30 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 12 Premier League 1
21-10-2017 10:00 не е избран Сините - Скала Бов 5 - 8 Premier League 2
28-10-2017 12:30 не е избран Скала Бов - Своге Boys 2 - 5 Premier League 3
04-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 10 - 2 Premier League 4
11-11-2017 14:00 не е избран Скала Бов - Аталанта 0 - 7 Premier League 5
25-11-2017 13:00 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 13 - 2 Premier League 7
02-12-2017 13:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 2 - 15 Premier League 8
09-12-2017 12:00 не е избран Миньор Томпсън - Скала Бов 3 - 2 Premier League 9
17-03-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Туристите 5 - 1 Premier League 6
17-03-2018 16:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Спортист 2018' 4 - 3 Championship 1
31-03-2018 12:00 не е избран ФК 'Зенит' - ФК 'Спортист 2018' 4 - 0 Championship 2
31-03-2018 13:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 5 - 2 Premier League 10
06-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - АФК 'Юношите' 1 - 2 Championship 3
06-04-2018 14:00 не е избран Скала Бов - Сините 4 - 4 Premier League 11
14-04-2018 12:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - ФК 'Спортист 2018' 16 - 1 Championship 4
14-04-2018 16:00 не е избран Своге Boys - Скала Бов 5 - 2 Premier League 12
21-04-2018 16:00 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 5 Premier League 13
21-04-2018 18:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - МФК 'Атлетик' 2 - 4 Championship 5
28-04-2018 11:00 не е избран Аталанта - Скала Бов 10 - 1 Premier League 14
28-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 6
05-05-2018 14:00 не е избран Туристите - Скала Бов 1 - 6 Premier League 15
05-05-2018 17:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК 'Зенит' 2 - 3 Championship 7
06-05-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 2 - 7 Premier League 16
06-05-2018 14:00 не е избран АФК 'Юношите' - ФК 'Спортист 2018' 6 - 2 Championship 8
12-05-2018 14:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК 'YOUNG BOYS 0 - 5 Championship 9
12-05-2018 18:00 не е избран Лакатник - Скала Бов 6 - 3 Premier League 17
19-05-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Миньор Томпсън 9 - 2 Premier League 18
19-05-2018 18:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК 'Спортист 2018' 2 - 4 Championship 10
08-09-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 3 - 13 Premier League 1
08-09-2018 14:00 не е избран Стабилните - Торпедата 4 - 4 Championship 1
09-09-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Б.И.Р.А. 9 - 4 Championship 1
15-09-2018 16:00 не е избран Хитрите мечоци - Скала Бов 8 - 2 Premier League 2
16-09-2018 11:00 не е избран Б.И.Р.А. - Атлетико 3 - 0 Championship 2
29-09-2018 17:00 не е избран Изворо - Б.И.Р.А. 4 - 2 Championship 3
30-09-2018 10:00 не е избран Скала Бов - Аталанта 2 - 0 Premier League 3
30-09-2018 16:00 не е избран Торпедата - МФК 'Атлетик' 4 - 8 Championship 2
06-10-2018 19:00 не е избран Торпедата - АФК 'Юношите' 5 - 6 Championship 4
07-10-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Туристите 6 - 2 Premier League 4
07-10-2018 15:00 не е избран Б.И.Р.А. - МФК 'Атлетик' 6 - 4 Championship 4
07-10-2018 16:00 не е избран Сините - Торпедата 11 - 3 Championship 3
13-10-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Б.И.Р.А. 10 - 4 Championship 5
14-10-2018 11:00 не е избран ФК 'Зенит' - Скала Бов *2 - 2 Premier League 5
14-10-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Торпедата 4 - 5 Championship 5
21-10-2018 15:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 1 - 9 Premier League 6
21-10-2018 16:00 не е избран Торпедата - Б.И.Р.А. 3 - 7 Championship 6
27-10-2018 18:00 не е избран Атлетико - Торпедата 5 - 7 Championship 7
28-10-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 9 - 3 Premier League 7
28-10-2018 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - Своге - бойс 3 - 4 Championship 7
04-11-2018 10:00 не е избран Торпедата - Своге - бойс 0 - 7 Championship 8
04-11-2018 11:00 не е избран Скала Бов - Своге Boys 2 - 10 Premier League 8
04-11-2018 15:00 не е избран Стабилните - Б.И.Р.А. 6 - 1 Championship 8
11-11-2018 10:00 не е избран Изворо - Торпедата 5 - 1 Championship 9
11-11-2018 11:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 2 - 4 Premier League 9
11-11-2018 12:00 не е избран Б.И.Р.А. - Сините 4 - 3 Championship 9
01-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Скала Бов *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
08-12-2018 17:00 не е избран Скала Бов - ФК Ком 98 мъже 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
15-12-2018 13:00 не е избран ФК Драгоман - Скала Бов 12 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
22-12-2018 12:30 не е избран ФК Гробарите - Скала Бов 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 17:00 не е избран Скала Бов - ФК Пентаграм 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 5
12-01-2019 12:00 не е избран Житен - Скала Бов 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 13:00 не е избран Стабилните - Скала Бов 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 16:30 не е избран Скала Бов - ФК Ком 98 старша 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:30 не е избран Скала Бов - Най-гадните Джиджовци 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 9
09-02-2019 16:00 не е избран ФК Божурище - Скала Бов 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 13:00 не е избран Скала Бов - ФК Церово 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 11:00 не е избран ФК Цикура - Скала Бов 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 09:30 не е избран ФК Лакатник - Скала Бов 12 - 1 ЗИМНА ЛИГА 14
24-02-2019 12:30 не е избран Скала Бов - ФК Спортисимо Годеч 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 13
15-03-2019 20:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
31-03-2019 12:00 не е избран Торпедата - Стабилните 2 - 5 Championship 10
31-03-2019 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 10
06-04-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Торпедата 3 - 2 Championship 11
07-04-2019 14:00 не е избран Скала Бов - Хитрите мечоци 2 - 3 Premier League 11
07-04-2019 18:00 не е избран Атлетико - Б.И.Р.А. 12 - 7 Championship 11
13-04-2019 18:45 не е избран Лакатник - Скала Бов 5 - 2 Premier League 10
13-04-2019 19:45 не е избран Б.И.Р.А. - Изворо 0 - 5 Championship 12
14-04-2019 14:00 не е избран Аталанта - Скала Бов 1 - 1 Premier League 12
14-04-2019 16:00 не е избран Торпедата - Сините 0 - 15 Championship 12
21-04-2019 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Б.И.Р.А. 7 - 3 Championship 13
21-04-2019 12:00 не е избран Туристите - Скала Бов 4 - 0 Premier League 13
21-04-2019 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Торпедата 9 - 0 Championship 13
04-05-2019 17:00 не е избран Скала Бов - ФК 'Зенит' 2 - 12 Premier League 14
05-05-2019 13:00 не е избран Торпедата - По - гадните джиджовци 3 - 4 Championship 14
05-05-2019 18:00 не е избран Б.И.Р.А. - АФК 'Юношите' 1 - 7 Championship 14
05-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - Торпедата 12 - 8 Championship 17
12-05-2019 13:30 не е избран Б.И.Р.А. - Торпедата 5 - 8 Championship 15
12-05-2019 14:30 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 7 - 1 Premier League 15
12-05-2019 19:30 не е избран Своге Boys - Скала Бов 6 - 1 Premier League 17
18-05-2019 18:00 не е избран Торпедата - Атлетико 7 - 5 Championship 16
19-05-2019 17:30 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 16
19-05-2019 18:30 не е избран Своге - бойс - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 16
01-06-2019 11:30 не е избран Б.И.Р.А. - Стабилните 0 - 5 Championship 17
02-06-2019 10:00 не е избран Сините - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 18
02-06-2019 11:00 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 5 Premier League 18
02-06-2019 12:00 не е избран Торпедата - Изворо 4 - 6 Championship 18