Своге

Георги Иванов Ангелов

клубове

роден на: 15.10.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 16:30 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 8 Premier League 1
21-10-2017 13:00 не е избран Миньор Томпсън - Своге Warrior's 2 - 5 Premier League 2
28-10-2017 15:30 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 9 - 1 Premier League 3
04-11-2017 14:00 не е избран Сините - Своге Warrior's 1 - 7 Premier League 4
11-11-2017 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 2 - 5 Premier League 5
18-11-2017 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 9 - 2 Premier League 6
25-11-2017 13:00 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 13 - 2 Premier League 7
02-12-2017 10:00 не е избран Туристите - Своге Warrior's 4 - 3 Premier League 8
17-03-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 1 - 1 Premier League 9
31-03-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 5 - 2 Premier League 10
06-04-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Миньор Томпсън 2 - 1 Premier League 11
14-04-2018 14:00 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 12
21-04-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Сините 6 - 4 Premier League 13
05-05-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 1 - 6 Premier League 15
06-05-2018 11:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 3 Premier League 14
06-05-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 2 - 7 Premier League 16
12-05-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 7 - 2 Premier League 17
19-05-2018 14:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 3 - 2 Premier League 18
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4 Premier League 1
08-09-2018 16:00 не е избран Сините - Своге - бойс 3 - 4 Championship 1
09-09-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Б.И.Р.А. 9 - 4 Championship 1
16-09-2018 11:00 не е избран Б.И.Р.А. - Атлетико 3 - 0 Championship 2
16-09-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - По - гадните джиджовци 3 - 8 Championship 2
16-09-2018 13:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 4 Premier League 2
29-09-2018 17:00 не е избран Изворо - Б.И.Р.А. 4 - 2 Championship 3
30-09-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 7 - 3 Premier League 3
30-09-2018 15:00 не е избран Атлетико - Своге - бойс 5 - 3 Championship 3
06-10-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 2 - 4 Premier League 4
07-10-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - Изворо 4 - 3 Championship 4
07-10-2018 15:00 не е избран Б.И.Р.А. - МФК 'Атлетик' 6 - 4 Championship 4
13-10-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Б.И.Р.А. 10 - 4 Championship 5
14-10-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Хитрите мечоци 4 - 1 Premier League 5
14-10-2018 14:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Своге - бойс 0 - 8 Championship 5
21-10-2018 14:00 не е избран Своге - бойс - АФК 'Юношите' 3 - 2 Championship 6
21-10-2018 15:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 1 - 9 Premier League 6
21-10-2018 16:00 не е избран Торпедата - Б.И.Р.А. 3 - 7 Championship 6
28-10-2018 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - Своге - бойс 3 - 4 Championship 7
28-10-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 13 - 1 Premier League 7
04-11-2018 10:00 не е избран Торпедата - Своге - бойс 0 - 7 Championship 8
04-11-2018 12:00 не е избран ФК 'Зенит' - Своге Warrior's 5 - 7 Premier League 8
04-11-2018 15:00 не е избран Стабилните - Б.И.Р.А. 6 - 1 Championship 8
11-11-2018 12:00 не е избран Б.И.Р.А. - Сините 4 - 3 Championship 9
11-11-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 5 - 2 Premier League 9
11-11-2018 16:00 не е избран Своге - бойс - Стабилните 1 - 2 Championship 9
01-12-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Пентаграм 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
08-12-2018 15:00 не е избран Житен - Своге Warrior's 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
15-12-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Ком 98 старша 3 - 7 ЗИМНА ЛИГА 3
22-12-2018 15:00 не е избран Стабилните - Своге Warrior's 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Най-гадните Джиджовци 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 19:00 не е избран ФК Цикура - Своге Warrior's 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
27-01-2019 15:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Церово 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 13:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Спортисимо Годеч 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 не е избран ФК Лакатник - Своге Warrior's 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 10
16-02-2019 19:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Гробарите 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Искра Искрец 10 - 2 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 11:30 не е избран ФК Божурище - Своге Warrior's 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
10-03-2019 11:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Своге Warrior's 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 13
15-03-2019 20:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 15
16-03-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Драгоман 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 14
31-03-2019 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 10
31-03-2019 15:00 не е избран Своге - бойс - Сините 9 - 3 Championship 10
07-04-2019 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 6 - 2 Premier League 11
07-04-2019 16:00 не е избран По - гадните джиджовци - Своге - бойс 4 - 2 Championship 11
07-04-2019 18:00 не е избран Атлетико - Б.И.Р.А. 12 - 7 Championship 11
13-04-2019 17:45 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 6 Premier League 12
13-04-2019 19:45 не е избран Б.И.Р.А. - Изворо 0 - 5 Championship 12
14-04-2019 18:00 не е избран Своге - бойс - Атлетико 4 - 7 Championship 12
21-04-2019 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Б.И.Р.А. 7 - 3 Championship 13
21-04-2019 14:00 не е избран Изворо - Своге - бойс 4 - 5 Championship 13
21-04-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 1 Premier League 13
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1 Premier League 10
05-05-2019 14:00 не е избран Хитрите мечоци - Своге Warrior's 3 - 4 Premier League 14
05-05-2019 18:00 не е избран Б.И.Р.А. - АФК 'Юношите' 1 - 7 Championship 14
05-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - Торпедата 12 - 8 Championship 17
12-05-2019 13:30 не е избран Б.И.Р.А. - Торпедата 5 - 8 Championship 15
12-05-2019 14:30 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 7 - 1 Premier League 15
12-05-2019 15:30 не е избран АФК 'Юношите' - Своге - бойс 4 - 0 Championship 15
18-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - МФК 'Атлетик' 8 - 2 Championship 14
19-05-2019 10:30 не е избран Туристите - Своге Warrior's 3 - 7 Premier League 16
19-05-2019 18:30 не е избран Своге - бойс - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 16
01-06-2019 11:30 не е избран Б.И.Р.А. - Стабилните 0 - 5 Championship 17
01-06-2019 12:30 не е избран Своге Warrior's - ФК 'Зенит' 3 - 3 Premier League 17
02-06-2019 10:00 не е избран Сините - Б.И.Р.А. 5 - 0 Championship 18
02-06-2019 16:00 не е избран Стабилните - Своге - бойс 4 - 0 Championship 18
02-06-2019 20:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 0 - 5 Premier League 18