София

Николай Васков Стефанов

клубове

роден на: 27.02.1990

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
14-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Три Сигми ФК - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
22-09-2014 20:45 Palmsbet stadium Mladost Team - Три Сигми ФК 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-09-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Баджанаците - Три Сигми ФК 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 15:00 не е избран Три Сигми ФК - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 20:00 не е избран Кралете - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - ФК Редута 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 11:00 не е избран Еконт 61 - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 11:00 не е избран ЦВС - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 17:00 не е избран Три Сигми ФК - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 19:00 не е избран Белите кончета - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - Drink Team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 00:00 не е избран Три Сигми ФК - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
11-01-2015 12:00 не е избран Cotton club - Verso Travel 7 - 5 Група F 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
18-01-2015 12:00 не е избран Botev City - Cotton club 2 - 7 Група F 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
07-02-2015 20:00 не е избран Амфетико - Cotton club 10 - 2 Група F 5
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - Викторио Ленд 7 - 2 Група F 1
21-07-2016 21:45 не е избран Strypes - Cotton club 2 - 7 Група F 2
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - D&D EXPRESS 11 - 0 CHAMPIONSHIP 2
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 3
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 19:45 Palmsbet stadium UNILEVER ICE CREAM - D&D EXPRESS 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - MFM 2 - 13 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2017 18:30 не е избран D&D EXPRESS - V-TAC EUROPE 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - Skypharm 1 - 9 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
05-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - D&D EXPRESS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
12-05-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - D&D EXPRESS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-05-2017 19:45 не е избран D&D EXPRESS - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-05-2017 18:45 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 11 - 3 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:45 не е избран Most Wanted - D&D EXPRESS 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
13-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 19:45 не е избран Вършец - D&D EXPRESS 6 - 2 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-06-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
30-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - D&D EXPRESS 14 - 0 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 00:00 Palmsbet stadium D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
27-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - D&D EXPRESS 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-10-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
18-10-2017 00:00 не е избран Ант студио - D&D EXPRESS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-10-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - Оптиксорс 2 - 12 CHAMPIONSHIP 8
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-11-2017 00:00 не е избран Skypharm - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - greshka 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
15-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2017 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-01-2018 13:00 Царско село Winbet* - Пълна Лудница* 6 - 6 Група D 1
07-01-2018 12:00 Царско село Сицилианците* - Еконт* 12 - 3 Група F 1
12-01-2018 21:00 Царско село Гетото* - Сицилианците* 5 - 9 Група F 2
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
20-01-2018 13:00 не е избран Гробарите* - Пълна Лудница* 2 - 6 Група D 3
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
26-01-2018 19:00 не е избран ФК Ихтиман* - Сицилианците* 1 - 5 Група F 4
27-01-2018 21:00 не е избран Шопски отряд* - Пълна Лудница* 0 - 5 Група D 4
28-01-2018 00:00 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
03-02-2018 16:00 не е избран Пълна Лудница* - ФК Бучино* 6 - 2 Група D 5
04-02-2018 12:00 не е избран Сицилианците* - Осма хирургия* 2 - 2 Група F 5
10-02-2018 19:00 Palmsbet stadium Сицилианците* - Витоша Бистрица* 4 - 5 ВТОРА ФАЗА
10-02-2018 20:00 Palmsbet stadium Пълна Лудница* - Без напрежение* 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Real Delivery 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 10:00 Palmsbet stadium Чики Рики - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 21:00 не е избран F.C.G. - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 12:00 не е избран Пълна Лудница - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
13-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-06-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
27-01-2019 21:30 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сицилианците* 2 - 5 Пицария Джовани 4
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА