София

Еди .Ерол Дост

клубове

роден на: 20.11.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
27-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Левски Паталеница* 1 - 18 Група I 4
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Левски Паталеница* 1 - 9 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
17-02-2019 11:00 не е избран Левски Паталеница* - ASI TEAM 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
06-03-2019 22:00 не е избран Кракра Перник - Левски Паталеница* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
14-03-2019 00:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 1
14-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 10 - 4 ВИСША ЛИГА 1
21-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Балкан (Варвара) - Марица Огняново 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2
21-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 3 - 7 ВИСША ЛИГА 2
04-04-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Балкан (Варвара) - Барбароните 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
04-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Тракия Звъничево 5 - 1 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 3
11-04-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Тракия Звъничево - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 5
11-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 2 - 6 ВИСША ЛИГА 5
18-04-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Балкан (Варвара) - Партизан Злокучене 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
25-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 7
02-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Партизан Злокучене - Левски Паталеница* 4 - 10 ВИСША ЛИГА 8
09-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - АПФК ПАЗАРДЖИК 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
16-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол 13 - 6 ВИСША ЛИГА 10
20-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 7 - 11 ВИСША ЛИГА 7
23-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Марица Огняново - Левски Паталеница* 7 - 10 ВИСША ЛИГА 11
27-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 3 - 3 ВИСША ЛИГА 6
30-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Барбароните 9 - 4 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 13 - 4 ВИСША ЛИГА 13
13-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
17-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 6 - 8 ВИСША ЛИГА 15
20-06-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 8 - 5 ВИСША ЛИГА 16
26-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 4 - 11 ВИСША ЛИГА 17