Пловдив

Веселин Чавдаров Въжев

клубове

роден на: 17.06.1982

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8 LA LIGA 3
30-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Malki Koteta 10 - 3 LA LIGA 4
11-04-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Чико-Бунара 3 - 11 LA LIGA 5
18-04-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 7 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-04-2016 20:00 СЦ Арена Чико-Бунара - АФК ХАОС 11 - 5 LA LIGA 6
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12 LA LIGA 7
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9 LA LIGA 10
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 11 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-06-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 10 Bundesliga 2
15-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - MS 5 - 1 Bundesliga 3
17-06-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Danika 11 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Чико-Бунара 0 - 4 Bundesliga 4
28-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Криско 6 - 3 Bundesliga 5
11-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 7 - 2 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 5 - 0 Bundesliga 7
13-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 10 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Чико-Бунара 2 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 2
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 2 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 4 - 3 ВИСША ЛИГА 7
22-10-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 1 Група A 1
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2016 11:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Чико-Бунара 0 - 4 Група A 2
09-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 5 - 8 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4 ВИСША ЛИГА 10
27-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Лаос 6 - 1 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
05-03-2017 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Чико-Бунара 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1 ВИСША ЛИГА 15
19-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Околчица /Враца/ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
26-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Чико-Бунара 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 14:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Ветераните Благоевград 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 7 ВИСША ЛИГА 21
29-04-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Чико-Бунара 3 - 1 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 9 - 2 ВИСША ЛИГА 25
07-06-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Чико-Бунара 5 - 9 ВИСША ЛИГА 26
16-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 15 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 3 - 10 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 3 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
10-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29