Карлово

Николай Иванов Иванов

клубове

роден на: 02.12.1981

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой ФУТБОЛНА ЛИГА 23
06-09-2014 19:45 не е избран X-CLUB - Чико - Бунара 1 - 7 FINAL FOUR 1
07-09-2014 18:45 не е избран ТРИТЕ МЕЧКИ - X-CLUB 4 - 0 FINAL FOUR 2
08-09-2014 10:45 не е избран VIP Dent - X-CLUB 5 - 0 FINAL FOUR 3
13-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Щ+Щ 3 - 1 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
15-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Космос 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
29-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
16-05-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград X-CLUB - El Stars 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК Житница 3 - 8 LA LIGA 9
29-05-2015 20:00 Авангард 90 - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 10
05-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Fresh Penis 3 - 10 LA LIGA 11
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Old School 0 - 1 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
05-07-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 16
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Марица 6 - 9 LA LIGA 21
25-09-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - ФК Бунарджика 9 - 0 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
04-10-2015 20:30 СЦ Арена АФК Гробарите - X-CLUB 2 - 6 КВАЛИФИКАЦИИ
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
16-10-2015 19:00 Авангард ФК Житница - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 24
28-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК ПЛОВДИВ 7 - 1 LA LIGA 25
30-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 8 КУПА АРЕНА
01-11-2015 12:00 Градски стадион ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - X-CLUB 2 - 4 Група C 1
01-11-2015 18:00 Градски стадион X-CLUB - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 Група C 3
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
16-11-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Бунарджика 3 - 1 LA LIGA 26
25-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
13-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
06-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджик - Racing Club 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджик - Old School 4 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджик 2 - 6 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център La Masia - ФК Бунарджик 5 - 5* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2016 18:30 Терен 1 - Младежки център ШАШ - ФК Бунарджик 3 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
22-03-2016 20:00 не е избран X-CLUB - НЕ 6 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8 LA LIGA 3
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
27-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща X-CLUB - Лаос 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2016 20:00 не е избран X-CLUB - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 14 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:00 не е избран ne - X-CLUB 3 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 4
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 5 - 10 LA LIGA 5
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
27-04-2016 18:00 не е избран X-CLUB - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 7
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12 LA LIGA 7
04-05-2016 20:00 не е избран X-CLUB - GALAXY 6 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
10-05-2016 20:00 не е избран X-CLUB - ne 6 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
18-05-2016 18:00 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - X-CLUB 5 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 15 - 1 Група А 1
01-06-2016 18:00 не е избран ne - X-CLUB 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
01-06-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 3 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Тарос Трейд 2 - 6 Bundesliga 2
07-06-2016 20:00 не е избран X-CLUB - Hott 5 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
14-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 4 Група А 3
15-06-2016 18:00 не е избран ne - X-CLUB 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
22-06-2016 18:00 не е избран ne - X-CLUB 1 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
29-06-2016 20:00 не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 13 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
05-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Тарос Трейд 3 - 6 Bundesliga 6
11-07-2016 20:00 не е избран не - X-CLUB 6 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 5 - 0 Bundesliga 7
19-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 6 Финални плейофи
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2016 21:00 Игрище Ловен парк X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 6 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 23
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10 CALCIO 1
15-09-2016 21:00 Игрище Ловен парк не - X-CLUB - ФУТБОЛНА ЛИГА 13
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0 CALCIO 2
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2 CALCIO 3
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 4 CALCIO 4
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
26-11-2016 15:00 Игрище Ловен парк X-CLUB - ФК ВЕДРАРЕ 7 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 16
03-12-2016 16:00 Игрище Ловен парк не - X-CLUB 5 - 8 ФУТБОЛНА ЛИГА 17
07-12-2016 20:00 Игрище Ловен парк X-CLUB - НЕ 9 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 18
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-12-2016 18:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - X-CLUB - ФУТБОЛНА ЛИГА 20
18-12-2016 15:00 Игрище Ловен парк X-CLUB - Hott 4 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 19
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
13-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
17-03-2017 20:00 не е избран ne - X-CLUB 3 - 12 ФУТБОЛНА ЛИГА 22
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
23-03-2017 20:00 не е избран X-CLUB - GALAXY 6 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 21
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
30-03-2017 20:00 не е избран ne - X-CLUB 3 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 24
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ФК Бунарджика 5 - 0 Група D 1
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
20-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kilnockie 5 - 0 Група D 3
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Avengers - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 2
10-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - ФК Бунарджика 5 - 0 Група А 3
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2017 00:00 не е избран Сините Ангели - ФК Бунарджика 5 - 0 Група C 1
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FA Plovdiv 13 - 4 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ФК Бунарджика 2 - 6 CALCIO 2
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 9 СУПЕР Лига 7 2
22-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Победа (Царацово) 10 - 7 CALCIO 3
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Фрактура 4 - 4 СУПЕР Лига 7 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 20:30 не е избран X-CLUB - GALAXY 10 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 11 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
06-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - ФК Бунарджика 2 - 5 CALCIO 4
06-10-2017 21:00 не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 10 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
10-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-10-2017 20:40 не е избран Hott - X-CLUB 6 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-10-2017 20:40 не е избран X-CLUB - ФК ДЪЛГО ПОЛЕ 4 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 20:40 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - X-CLUB 3 - 6 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
01-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - BTL UNITED 9 - 1 CALCIO 7
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
03-11-2017 18:15 не е избран X-CLUB - ДЪРВАРИТЕ 11 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
06-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 18 СУПЕР Лига 7 8
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5 CALCIO 8
10-11-2017 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - X-CLUB 2 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
13-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 10 СУПЕР Лига 7 10
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Футболна Академия 5 - 9 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Приятели 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 4 - 8 CALCIO 13
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 15
05-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Смирненски 5 - 0 CALCIO 14
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
26-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 5
27-04-2018 20:20 не е избран GALAXY - X-CLUB 3 - 9 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1 Bundesliga 6
02-05-2018 20:20 не е избран ФК Минерал Песнопой - X-CLUB 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7 Bundesliga 7
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
15-05-2018 20:20 не е избран X-CLUB - Hott 3 - 9 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
16-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
04-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - ФК Бунарджика 6 - 8 OPEN CUP ГФЛ
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2018 19:00 не е избран ФК ДЪЛГО ПОЛЕ - X-CLUB 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 00:00 не е избран Футболна Академия - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
12-06-2018 20:00 не е избран X-CLUB - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 14
12-06-2018 21:20 не е избран ДЪРВАРИТЕ - X-CLUB 3 - 13 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
13-06-2018 19:00 не е избран X-CLUB - ФК ВЕДРАРЕ 8 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Полярните мечки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 28
25-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 14 - 3 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 00:00 не е избран Афк Крепост - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 29
09-07-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 0 - 5 СУПЕР Лига 7 30
11-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Тарос Трейд 1 - 6 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
11-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Беси МФК 8 - 5 LA LIGA 4
12-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
16-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
01-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Торнадо 7 - 5 LA LIGA 6
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - Hott 5 - 2 Югоизток - група D 2
04-11-2018 15:30 ГПЧЕ "Ромен Ролан" ФК Арда 1924 - Тарос Трейд 1 - 3 Югоизток - група D 3
04-11-2018 19:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
07-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Бунарджика 4 - 8 LA LIGA 7
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС 4 - 3 LA LIGA 8
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 Тарос Трейд - FC One Minute 0 - 0 Югоизток - група E 2
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 3
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Маламир 16 - 3 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 11
23-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ФК Бунарджика 3 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Илюминати - ФК Бунарджика 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
13-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 9 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Бунарджика - ФК Самурай 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
01-02-2019 21:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Бунарджика 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
26-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ФК Бунарджика 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 13
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Футболна Академия 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
05-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 14
14-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Крепост 4 - 3 LA LIGA 15
17-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Maina City 7 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 5 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
14-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджика *2 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
17-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 19
19-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Бунарджика 14 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 0 - 1 LA LIGA 20
03-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Quantico 5 - 0 LA LIGA 21
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Бунарджика 4 - 0 LA LIGA 22
10-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
20-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Бунарджика 5 - 11 LA LIGA 24
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Plovdiv 8 - 6 LA LIGA 25
04-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Последен Шанс 1 - 3 Финални плейофи